Vrnite Šavlijevim otroke!

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Vrnite Šavlijevim otroke!.

king

#226 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-26 22:10

#223: ESTERA - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

Škofjeloški CSD obsega 4 občine:

Škofja Loka

Železniki

Gorenja vas - Poljane

Žiri.

 

Mislm, da je dost ljudi zaposlenih na CSD.

Drgač pa mal pomislite! A bi vi ponudili otroku 2 dni star kruh, če bi si otrok zaželel  svežo žemljico? Prihranke, bi pa šparal za ''Gospoda''?

Mislm, da bi vam vsak odvzel otroka!!

ESTERA

#227 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-26 23:01

#226: king - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

Gospod King,

Torej so jedli,dva dni star kruh...so ga vsaj jedli.Pa veste,koliko otrok nima kruha,niti tistega starega dva dni in to v naši tako zelo socialni državi.Ki ima uboga dva milijona prebivalce.....Vse mi se zdi,da je v ozadju,kaj drugega...???Po pomoti sem odprla danes,nekaj zelo črnega na youtubu....Mogoče,bi bilo fajn,da si pogledate....Naslova,si kljub temu,da se ne bojim nikogar,ne upam napisat!

Lahko vam povem med vrsticami-Zgodovinska tema,razlog vseh možnih vojn,vseh možnih sistemov....CENTER dogajanja Država v državi,glavni cilj DENAR ,NADZOR IN MANIPULACIJA!!!!V bistvu,sem to že na nek način vedela leta.Vendar sem upala,da ni tako,žal se predobro ujema z zgodovino.Je pa izpoved osebe,ki je izstopila iz ene od crkvenih org...

ZA OTROKE,PA JE NA PRVEM MESTU MATERINA LJUBEZEN!!!!Žal tako smo narejeni,poglejte živalski svet,tam se lahko precej naučimo......

 


Gost

#228 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-26 23:56

#226: king - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

King, King! Upam, da Vas ne bo prehudo zabolelo, ko se boste nekoč zbudili v vsakdanjik Slovenije, kjer veliko ljudi sploh nima kruha. Ste kaj slišali za akcijo "Kruh za prjatla"? Tudi jaz jem 2 dni star kruh - tudi zato, ker je bolj zdrav od svežih žemelj. Kupuje mi ga pa moj mož. Me bo kdo zdaj odvzel mojemu možu?

 

king

#229 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-27 00:44

#228: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

Razumem, da nekateri nimajo denarja in jejo 2 dni star kruh. Ampak v tem primeru pa je denarja dost za svež kruh. Gospod Šavli je zaposlen na upravni enoti, Gospa Šavli je pa gospodinja, ki skrbi za svoje otroke. Glede na to, da imata sedem otrok dobita od države kar nekaj denarja. Hrano itak vsak dan pred vrati prinese ''gospod'' (Babici otrok, sosedje, ki se jim otroci smilijo...) Tko, da denar JE za svež kruh!!!

In ZAKAJ v tem primeru ne bi starša Šavli privoščila svojim otrokom svež kruh, če že prosijo zanga????

Drgač, pa ti kar jej star kruh če ti paše!!!

ESTERA

#230 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-27 08:44

#229: king - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

Gospod King,

lepo ste napisal SKRBI ZA SVOJE OTROKE!!!

Na sodišču,bi odvetnik tako končal zaslišanje priče.Hvala nimam več vprašanj........

 

Gospod in gospa Šavli,spet imam sporočilo za vaju.Bog želi,da smo blagoslovljeni v vsem...


Gost

#231

2013-12-27 12:32

Vsi drugačni vsi enakopravni.

Naj levičarji končno že enkrat preberejo in skušajo razumeti geslo, ki ga prodajajo le kadar njim paše.

Gost

#232 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-27 18:56

#226: king - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

No, ne mi rečt... vprašaj kakega strokovnjaka za prehrano- dva dni star kruh je precej bolj zdrav od svežega, vsaj kar se tiče prebave. tudi mi ga ne kupujemo vsak dan, ker enostavno ni časa, ali pa ga spečemo malo na zalogo.. pa tudi v trgovino gremo vedno manj, saj še za položnice večkrat zmanjka. Aja, pa molimo tudi, kadar je kdo v težavah, bolan...smo zato v spotiko državi, pa bo kar socialne delavce poslala s policijo k nam po otroke? Najprej je pokradla delovna mesta, pa pri otroških dokladah, zdaj bi pa še otroke kradla- bi jih raje dala kaki homo usmerjeni rejniški družini????????

Zakaj se korupcije ne odkriva tudi na CSD -jih, ne samo v zdravstvu. Žalostno, uveljavljati svojo moč prav na najšibkejših-otrocih, pod pretvezo, da starši niso dovolj dobri; star kruh pa ja! Naj država omogoči, da bomo vsaj starega lahko jedli

 


Gost

#233

2013-12-27 19:31

Kako se ljudska glupost brzo širi svetom a mudrost se ismeva.Ni u mojoj kuči nema TV još od 2002.god. ni veštačke hrane ni pića, pa su mi deca izrasla u predivne ljude sa zdravim razmišljanjima, zdravim telom i duhom!
borko
Gost

#234

2013-12-27 20:22

Kva pa busanci tuki pišejo???


Gost

#235 Re: 234

2013-12-27 21:20

borko,prav pozna se ti vzgoja TV in svežega kruha...


Gost

#236 Re: Re: 234

2013-12-27 21:21

#235: - Re: 234

Pa tudi pisanje,ti gre zelo dobro....:D


Gost

#237 Re: Re: Re: 234

2013-12-27 23:26

Cesar

#238 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-27 23:35

#229: king - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

Kot vam jih je že nekaj povedalo: Dva dni star kruh je bolj zdrav kot sveže pečene žemljice.
Po nivoju vašega pisanja se mi pa zdi čist možno, da ste zaposleni na CSD.

Pa vzamimo za trenutek, da imate prav. Da je res grozen zločin, če starši ne kupijo žemljic, ko si tega otroci zaželijo. Čisto možno, da spesnite tudi kak zakon, ki bo tako dejanje opredeljeval kot najhujši zločin... Pa boste potem serijsko pokradli kar vsem staršem po vrsti vse tiste  otroke, ki ne dobijo žemljic, takoj, ko si jih zaželijo?! Kam pa boste potem dali vse te otroke?

Zame je poanta ravno v tem: Poskuša se kriminalizirat vero, delo po svoji vesti in vzgojo otrok v skladu s svojimi načeli. Obenem se pa ustvarja ozračje za to, da bi se ljudem začelo zdet normalno, da država v podobnih primerih lepo vzame otroke in jih da v vzgajat dvema homoseksualcema, ki jim potem vsak dan kupita sveže žemlje...

Roman Plohl

#239

2013-12-27 23:48

Še moje mnenje, ki sem ga objavil na FB, 26.12.2013

xy, ki ga zelo cenim, je danes na svoji strani čestital ljudem ob državnem prazniku...
Verjetno je podobno ravnal tudi marsikateri drugi politik.


Pa se vam, dragi prijatelji zdi, da imamo v kategoriji "samostojnosti" nekaj na kar bi lahko bili ponosni, kar bi lahko slavili, za kar bi si lahko čestitali? Poglejmo izkupiček te takoimenoivane samostojnosti!
Pokradeno vse kar se je pokrasti dalo.
Ljudstvo do skrajnosti ponižano.

Mogoče kdo poreče. OK, ampak smo pa samostojni. A samostojni, da smo? Se komu zdi, da smo samostojni? Nam niso odvzeli celo pravice do referenduma? Mar niso izdali in prodali suverenosti Slovenskega naroda? O čem pa sploh še odločamo. Niti poslanci v parlamentu, ki jih večina Slovencev itak niti nikoli ni izvolila, ne odločajo saqmostojno o nobeni pomembni stvari več. Pisanje zakonov po nareku iz Brüslja ni izraz samostojnosti!

In zdaj naj si čestitamo in morda celo nazdravimo, ker, da smo samostojni?Nismmo samostojni! In v EU se nam godi neprimerno slabše kot se nam je kadarkoli v nekdanji Jugoslaviji!

Jaz zase moram rečt, da danes nimam kaj slavit. Nikakršnega državnega praznika! Nasprotno moram rečt, da me je sram, ker sem kot Slovenec z voolivno pravico soodgovoren za stanje v kakršnem smo. Sram me je tudi zaradi tega, ker je v naši državi državno prisilo mogoče do te mere zlorabiti, da si država lahko (vsaj zaenkrat nekaznovano!) privošči ukrasti noseči materi in očetu sedem otrok.
Ampak sram me je tudi zaradi stanja duha. Zaradi mojih sodržavljanov, ki jim niti toliko ni mar, da bi dvignili vsaj toliko svojo rit in šli podpisat peticijo v kateri so postavljene čisto minimalne zahteve.

Poglejte si tole:
http://www.pravapeticija.com/vrnite_savlijevim_otroke

Dobrih 800 podpisov v nekaj dneh.
In poglejte med podpisniki, ki se ne skrivajo v anonimnosti, od kod vse so se ljudje oglašali. Vsaka jim čast. Pa poglejte potem, koliko nas še ostane, ki smo Slovenci in smo to podpisali. Sramotno malo!

Pa kaj ste vsi na drogah ali kaj? Ne vidite s kako hitrimi koraki gre ta država v totalitarizem?! Med tem, ko vi proslavljate "dan samostojnosti!" ali gledate kake nadaljevanke ali ste itak še vedno..... ali že spet.... pijani!

V ozadju se nam pa pripravlja nov Družinski zakonik, ki bo uzakonil, da država po definiciji bolje ve kaj je dobro za otroka in za človeka, kot to lahko ve katerikoli starš, človek sam. In to taista država, ki je dokazala, da ni sposobna upravljati z ničemer, da propade česar se le dotakne!
In ta država se nam bo začela vmešavati v najbolj intimne pore življenja, če se nas ne bo vsaj nekajkrat več prebudilo!
Tako da.... Edino kar vam jaz lahko rečem ob današnjem "prazniku", je:
Dobro jutro!
king

#240 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-28 09:50

#238: Cesar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

Cesar, vi ste pa homofob! Kaj pa je narobe s homoseksualci? Dva geja ali dve lezbike lahko bolje vzgoji otroke kot pa recimo hetero par.

Homofobe v tem sistemu zatiramo!!!


Gost

#241 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-28 10:15

#240: king - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

:D:D:D,Še z njimi samimi manipulirajo demoni,,,,pa da bi vzgajali otroke!!!!!

 


Gost

#242 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-28 10:17

#240: king - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

King, raje podpište peticijo - drgač pa MARŠ s tvojo boleznijo v glav !!!!!

zaskrbljena

#243 Re: žalostno , da bi sosedi puščali ostanke? Ma kaj je ljubezen da je otrok sam pred TV, da ga lah

2013-12-28 10:59

ESTERA

#244 Re: 239

2013-12-28 11:44

#239: Roman Plohl -

Čestitam,za komentar!!!DOBRO JUTRO SLOVENIJA!!!

Vse kar ste napisal drži.Čeprav nisem na FB,se bom očitno morala tudi sama priključit!!!Naši politiki,pa sporočam,da kar si dovoljuje,je šlo čez vse meje ZDRAVEGA razuma!Zakaj dobivate plačo????Da uničujete družine in posameznike?Kdo vam diktira?Bruselj,ali Vatikan?Ali pa to počnete kar sami s svojimi BOLANIMI idejami?Vsebina osnutka Družinskega zakonika,naj se nemudoma objavi,prav tako ime predlagatelja,STROKOVNJAKA,ki ga je sestavil!O P O Z A R J A M vas,spoštovana Vlada,spoštovati voljo ljudstva je temelj,vsake vsaj približno zdrave države.NE SMETE DELOVATI PROTI NARODU,KER S TEM KRŠITE PRAVICE DRŽAVLJANOM!!!

DA naj bi bila Slovenija Pravna država,kako sem že prebrala nekje naslov nekega članka...Ministrstvo za Krivosodje.Slovenija je KRIVIČNA država.

Res  me je vedno bolj SRAM,da sem Slovenka!

Še enkrat DOBRO JUTRO SLOVENIJA!!!


Gost

#245

2013-12-28 22:56

CSD ne dela strokovno.Policija pokriva nestrokovno delo CSDja,kar je kaznivo dejanje.

Gost

#246 Re: To sem sojim trem že obljubila,da jih oddam Šavlijevima TAKOJ.

2013-12-28 22:58

gost

#247 Re:

2013-12-29 10:01

#40: 34 -

Avtorju/avtorici komentarja 34: Ne morem verjeti, koliko zaslepljencev podpira te čudake. Vesel pa sem, da se tu in tam le najde kakšen normalnež, ki je/ga ne potegne tropski nagon in ne popljuva takoj strokovno službo, ki je strokovno opravila svoje delo in da zna razmišljati s svojo lastno glavo.

Zgrožen sem nad številom komentatorjev, ki podpirajo ta verska skrajneža in izganjalca hudiča, ki sta svojim otrokom že doslej storila veliko hudega in jim onemogočila normalen razvoj in socialno življenje.

Avtor(ji) peticije se je celo potrudil prevesti vse te nebuloze, laži in pomankljive informacije v srbski jezik in razposlati na razne elektronske naslove, posamezniki iz bivše Juge se sedaj ob pomanjkanju celovite informacije zgražajo nad neetičnim delovanjem naših strokovnih služb.

Nedavno smo bili priča žalostnemu dogodku, ko je podobnima čudakoma umrla 8-mesečna hči, ker sta pač zavračala vse strokovne službe, cepljenja itd.   Deklica žal ni imela te sreče, da bi jo strokovna služba pravočasno "iztrgala" iz "ljubečega" objema njenih staršev, ki sta kasneje na sodišču zatrjavala, da sta svoji hčerki želela vse najboljše.

"Tako te imam rad, otrok moj, da te bom kar pojedel", je rekel kanibal svojem u otroku.

NE družinskemu zakoniku

#248 Re: Re:

2013-12-29 12:36

#247: gost - Re:

Gospod Gost!

A nimate pri vas zaposlenega nobenega lektorja? Takoimenovane strokovne službe naj bi obvladale slovenščino, če želijo delat v Sloveniji. In slovenski pravopis velja tudi na Gorenjskem! Tvoje besede "in ne popljuva takoj strokovno službo...." izdajajo zelo očitno dejstvo, da mora biti njihov avtor nadvse pomanjklivo izobražen! Vsak, ki je končal osnovno šolo, bi namreč moral vedeti, da se reče kvečjemu "in ne popljuva takoj strokovne službe..."

Čeprav spremljam vse kar je napisanega na to temo, do zdaj še nisem zasledil, nobenih verodostojnih informacij ali dokazov o tem, da bi starša teh otrok naj bila verska blazneža ali izganjalca hudiča. Če jih tvoje strokovne službe imajo, potem jim prijazno predlagaj naj z njimi postrežejo javnosti.

Drugače pa... če se ti boljše počutiš v svoji lastni verski blaznosti, ki se izraža v slepi veri v "vse strokovne službe", potem verjami še naprej. Jaz zaradi takšne tvoje (dokazano zelo škodljive!) vere, ne bi predlagal naj ti vzamejo otroke (tudi če bi jih slučajno imel!). Omenjaš pa tudi cepljenje in s tem čist očitno pokažeš kje te čevelj žuli! Pa se ti sploh zavedaš koliko otrok je že umrlo ravno zaradi tega, ker njihovi starši niso zavračali cepljenja?


Gost

#249 Re: Re: 247

2013-12-29 13:15

#247: gost - Re:

HA,ha,ha,ha,če ne bi bila to ena bolj tragičnih zgodb,bi se človek valjal od smeha!!!TAKŠNE STROKOVNE SLUŽBE JE IMELA ZAPOSLENE INKVIZICIJA,HITLER IN PODOBNI SLUŽABNIKI PRINCA TEME!!!

Nekaj mi pravi,da nimaš svojih otrok,pa še nekaj ti povem,jih tudi ne boš imel-la!!!Po sadovih se poznajo božji sližabniki!!!


Gost

#250 Re:

2013-12-29 14:09

#7: -

Poglejte kaj delajo CSD Radovljica (odvzem otroka), Žalec , Celje, Škofja Loka... kdo so tisti, ki so jim dali še večje pristojnosti...Prenos iz Občin na CSD eje, da še lažje bolj goljufajo pri izpačilu sredstev za vrtce, za subvencijo prehrane v šoli... kar po domače, na poznanja...korupcija...