Ukinitev financiranja Jezernikovega kroga

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Ukinitev financiranja Jezernikovega kroga.


Gost

#26

2015-06-04 09:46

Tudi zaradi takih in podobnih univerzitetnih lakomnežov,ki goltajo državni (naš !!!) denar,moramo zbirati dobrodelne prispevke za naše največje (lačno) bogatstvo - otroke.Me zanima, če je sploh kdaj in koliko prispeval za humanitarnost.

ps.

Stavim,da ta gospod ni bil nikoli komunist,ampak je vsako nedeljo pri maši,da lahko dobi vsak teden odvezo za napuh.


Gost

#27

2015-07-08 08:15

"Slovenci" dokazujejo, da Slovenci ne obstajamo-grozljivo.

Gost

#28

2015-09-22 19:09

ni kaj komentirati,samo ukiniti metanje denarja vstran...

Gost

#29

2015-09-22 20:17

Ker je to sramota tako, kot je srsmotno da vlada financira cerkev čeprav ustava to prepoveduje.
Carl

#30 Posojilo?

2018-08-09 06:33


S tem, da bi širši javnosti obvestili, da je zdaj posojilo z lahkoto dodeljeno z 2-odstotno obrestno mero, so potrebni samo resni ljudje, ki se prijavijo. stik
Posojilni agent: Larry Buknor
Spletna stran: //worldbestloans.wix.com/worldbestloans
Posojilni agent: Larry Buknor
Whats'App številka: +18454007792
Hvala vam.

Ponudba za posojila.

#31 Potrebujete posojilo? če da, po elektronski pošti: (dakany.endre(a)gmail.com) za več podrobnosti.

2018-10-01 07:35

#14: -  

Potrebujete posojilo? osebna posojila? Poslovna posojila? hipotekarna posojila? kmetijsko in projektno financiranje? dajemo vse vrste posojil z 2% obrestno mero! E-poštni naslov za stik; (dakany.endre(a)gmail.com)

Ponudba za posojila.

Ponudba za posojila.

#32 Ponudba posojila email: (dakany.endre(a)gmail.com)

2018-10-23 20:57

#14: -  

Potrebujete hitro zadolževanje? Če potrebujete nujni kredit za poravnavo dolga, se obrnite na kreditno institucijo preko mojega podjetja po elektronski pošti (dakany.endre(a)gmail.com)

Ponudba za posojila.

 

Ponudba za posojila.

#33 Ponudba posojila email: (dakany.endre(a)gmail.com)

2018-10-24 11:40

#14: -  

Potrebujete hitro zadolževanje? Če potrebujete nujni kredit za poravnavo dolga, se obrnite na kreditno institucijo preko mojega podjetja po elektronski pošti (dakany.endre(a)gmail.com)

Ponudba za posojila.

 

Bridge Finance

#34 posojilo

2019-06-27 06:57

Dober dan

Ali potrebujete posojilo za vsak namen? Ste v finančnem problemu? Potrebujete finančno rešitev? Bridge Finance ponuja ljubezen z ugodno obrestno mero. Naša posojila so enostavna, poceni in hitra. Pišite nam danes, da dobite potrebno posojilo. Lahko se ujemamo z vsakim posojilom z obrestno mero le 2% na vaš proračun. Če vas zanima, nas kontaktirajte takoj (adrianbay0008(AT)gmail.com)

vera

#35 Re: Ponudba posojila email: ()

2020-03-30 13:56

Dober dan prijatelji, tako srečen sem, da sem dobil posojilo pri posojilni družbi Fair Finance, na televiziji sem videl priporočilo, da posojilo poštene finance odobri poslovno posojilo, osebna posojila, hipotekarna posojila, posojila za konsolidacijo dolgov in še več, zato sem mu po elektronski pošti ( ali Whatsapp +15129940713, potem ko sem dobil poslovno posojilo.

vera

#36 nabídka půjčky

2020-03-30 14:17

Dober dan prijatelji, tako srečen sem, da sem dobil posojilo pri posojilni družbi Fair Finance, na televiziji sem videl priporočilo, da posojilo poštene finance odobri poslovno posojilo, osebna posojila, hipotekarna posojila, posojila za konsolidacijo dolgov in še več, zato sem mu po elektronski pošti (fairfinance110 at gmail.com ali Whatsapp +15129940713, potem ko sem dobil poslovno posojilo.

mary2

#37 nabídka půjčky

2020-04-01 16:07

# 32: Loan Offering. - Email loan offer: (dakany.endre (a) gmail.com) 

I am pleased to recommend this legitimate and very reputable loan lender, which I received in the amount of EUR 70,000.00 and can recommend it to anyone who needs a loan. Connect with an honest finance loan by email: (fairfinance110 at gmail.com or Whatsapp + 15129940713)

George

#38 potrebujete sredstva? če je odgovor da, nas kontaktirajte: (georgeanderson.loanfirm255(a)gmail.com)

2020-04-07 23:57

Potrebujete kakršno koli finančno pomoč? Osebna posojila? Poslovna posojila? Hipoteke? Poslovna posojila? Financiranje kmetijstva in projektov? Izdajamo posojila z 2-odstotno obrestno mero! Kontakt: (georgeanderson.loanfirm255(a)gmail.com)

Nujna ponudba za posojilo.

 

George

#39 potrebujete sredstva? če je odgovor da, nas kontaktirajte: (georgeanderson.loanfirm255(a)gmail.com)

2020-04-08 16:07

#32: Ponudba za posojila. - Ponudba posojila email: (dakany.endre(a)gmail.com) 

 

Iščete poslovno posojilo? osebno posojilo, stanovanjsko posojilo, avtomobilsko posojilo, študentsko posojilo, konsolidacija dolga, nezavarovano posojilo, posojilo tveganega kapitala z 2% obrestno mero, zainteresirani prosilci nas kontaktirajte po e-pošti: (georgeanderson.loanfirm255(a)gmail.com)

Frantisek

#40 Pozdravljeni vsem, to je pričevanje o tem, kako sem dobil posojilo, prestrašilo me je toliko podjeti

2020-08-09 10:26

Ali potrebujete nujno posojilo za plačilo računov? Če je odgovor pritrdilen, se obrnite na nas preko WhatsApp: +12342411827 in pridobite posojilo Asap.

Claudia Klein

#41 Posojilo

2020-08-10 07:54

Pozdravljeni, moje ime je Claudia Klein, posojilodajalec sem in tudi finančni svetovalec.

Ali nujno potrebujete finančno okrepitev? Potrebujete posojilo za različne namene? če je vaš odgovor pritrdilen, vam svetujem, da se obrnete na moje podjetje prek || spotlightglobalservices(at)gmail.com || ali nam sporočite na WhatsApp: +4915758108767 | in imate posojilo na svojem računu v 24 urah, ker zagotavljamo odlične posojilne storitve po vsem svetu.

Ponujamo vse vrste posojilnih storitev (osebno posojilo, poslovno posojilo in še veliko več), ponujamo tako dolgoročne kot kratkoročne posojila, poleg tega pa si lahko izposodite do 15 milijonov evrov. Moje podjetje vam bo pomagalo doseči različne cilje s široko paleto posojilnih izdelkov.

Vemo, da je bilo pridobivanje zakonitega posojila vedno velik problem Posamezniki, ki imajo finančne težave in jih potrebujejo rešitev, veliko ljudi zaradi visokih obresti tako težko pridobi posojilo za lastniški kapital od svojih lokalnih bank ali drugih finančnih institucij. stopnja, nezadostno zavarovanje, razmerje med dolgom in dohodkom, nizek kreditni rezultat ali kateri koli drug razlog.

Ni več čakalnih dob ali stresnih obiskov bank. Naša storitev je na voljo 24/7 - dobite lahko posojilo in dokončate svoje transakcije, kadar koli in kjerkoli jih potrebujete.

Nudimo 24 urne storitve posojila svetovnega razreda. Za vprašanja / vprašanja? - Pošljite e-pošto na | spotlightglobalservices(at)gmail.com | ali nam sporočite na WhatsApp: +4915758108767 | & Prejeti odgovor v trenutku.

Tvoja družina, prijatelji in sodelavci ne potrebujejo vedeti, da imate malo denarja, preprosto nam pišite in prejeli boste posojilo.

Vaša finančna svoboda je v vaših rokah!

Nujna ponudba posojila.

#42 Nujna ponudba posojila.

2020-08-20 14:59


Dober večer,

Sem registrirani posojilodajalec zasebnega denarja. Ljudem, podjetjem, ki potrebujejo za izboljšanje svojega finančnega stanja po vsem svetu, dajemo zasluge z zelo minimalnimi letnimi obrestnimi merami v enem letu - 30-letni odplačilni rok v katerem koli delu sveta. Zaslužimo v razponu od 2000 € - 500,000,000 €. Ključna so posojila, ki so dobro zavarovana z največjo varnostjo. Zainteresirana oseba nas mora kontaktirati po e-pošti: (richardcosmos5(a)gmail.com)

Nujna ponudba posojila.

Susan Benson

#43 Posojilo

2020-09-23 07:29

Pozdravljeni, dame in gospodje, ali potrebujete finančno pomoč? Sem Susan Benson. Sem posojilodajalec in tudi finančni svetovalec.

Ali za dokončanje projekta potrebujete poslovno posojilo, osebno posojilo, hipotekarno posojilo ali posojilo? če je vaš odgovor pritrdilen, vam svetujem, da se obrnete na moje podjetje. Ponujamo vse vrste posojil, vključno z dolgoročnimi in kratkoročnimi posojili. Za več informacij nam pišite po e-pošti: (sunshinefinancialgroupinc(at)gmail.com) ali nam pošljite neposredno sporočilo na WhatsApp prek: +447903159998 in v trenutku prejmite odgovor.

Smo celovito podjetje za finančne storitve in zavzeto smo vam pomagali izboljšati vaše dolgoročne in kratkoročne finančne cilje. Specializirani smo za zagotavljanje strukturiranih finančnih rešitev za posameznike in podjetja na najučinkovitejši in najhitrejši način.

Tu je nekaj razlogov, zakaj bi se morali obrniti na nas za posojilo;
* Udobje - za posojilo lahko zaprosite kadar koli in kjer koli.
* Prilagodljiv znesek - odločite se, koliko želite izposoditi.
* Hitro neposredno financiranje - posojilo prejmite v 24 urah po odobritvi.
* Prilagodljiva obrestna mera 3%.
* Visoke stopnje odobritve
* Prilagodljivo odplačilo - dobite priložnost, da izberete datum odplačila, bodisi tedensko, mesečno ali letno v trajanju od 1 do 30 let.
* Preprosta spletna aplikacija.
* Prilagojena navodila in strokovno znanje.
* Brez skritih stroškov

Ne izgubite priložnosti zaradi pomanjkanja sredstev.

Za več informacij o naši ponudbi posojila nam prosimo pošljite zahtevo za posojilo prek:
E-naslov: sunshinefinancialgroupinc(at)gmail.com
WhatsApp: +447903159998

Posredniki / svetovalci / posredniki lahko vabijo stranke in so 100% zaščiteni. V popolnem zaupanju bomo sodelovali v korist vseh vpletenih strani.

Claudia Klein

#44 Claudia Klein

2020-10-01 20:46

Pozdravljeni in dobrodošli v Spotlight Global Financial Services, moje ime je Claudia Klein, sem posojilodajalec in tudi finančni svetovalec.

Ali močno potrebujete finančno okrepitev? Ali potrebujete posojilo za različne namene? če je vaš odgovor pritrdilen, vam svetujem, da se obrnete na moje podjetje prek | spotlightglobalservices(at)gmail.com | ali nam pošljite sporočilo na WhatsApp: +4915758108767 | in imate na svojem računu posojilo v 24 do 48 urah, ker po vsem svetu nudimo odlične storitve posojanja.

Ponujamo vse vrste posojil (osebno posojilo, poslovno posojilo in še veliko več), ponujamo tako dolgoročna kot kratkoročna posojila, prav tako pa si lahko izposodite do 15 milijonov evrov. Moje podjetje vam bo pomagalo doseči različne cilje s široko paleto posojilnih produktov.

Vemo, da je bilo zakonito posojilo vedno velika težava. Za posameznike, ki imajo finančne težave in jih potrebujejo, jih je veliko ljudi zaradi velikih obresti tako težko dobiti pri lastniškem posojilu pri svojih lokalnih bankah ali drugih finančnih institucijah. obrestna mera, nezadostno zavarovanje, razmerje med dolgom in dohodkom, nizka kreditna ocena ali kateri koli drug razlog.

Nič več čakalnih dob ali stresnih obiskov bank. Naša storitev je na voljo 24 ur na dan, vse dni v tednu - lahko dobite posojilo in zaključite transakcije, kadar koli in kjer koli ga potrebujete.

Nudimo 24 ur posojila svetovnega razreda. Za vprašanja / vprašanja? - Pošljite e-pošto na spotlightglobalservices(at)gmail.com | ali nam pošljite sporočilo na WhatsApp: +4915758108767 | in v trenutku prejmite odgovor

Družini, prijateljem in kolegom ni treba vedeti, da imate malo denarja, preprosto nam pišite in prejeli boste posojilo.

Vaša finančna svoboda je v vaših rokah!

Jelentkezzen

#45 Jelentkezzen kölcsön 24 órán belül

2020-10-18 08:29

# 32: Offer for loans. - Loan offer email: (dakany.endre (a) gmail.com) 


Do you have fun? Are you in a hurry? Do you have money for money? What is your choice of india? Is there a project to finance it? Send an e-mail to: (renmoneyservices(a)gmail.com)

Sürgős hitelajánlat.

Mike Morgan

#46 EASY LOAN OFFER TO COMPANY'S AND INDIVIDUAL

2020-10-19 20:50

# 32: Offer for loans. - Loan offer email: (dakany.endre (a) gmail.com) 

Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via  Call or add us on what's App + 91-7428831341