NE,znižanju financiranja plač zaposlenih v javnih glasbenih šolah
Ministrstvo načrtuje znižati procent financiranja plač zaposlenih v javnih glasbenih šolah. To pomeni, da bi v primeru manjšega deleža za plače zaposlenih, položnice ki jih plačujejo starši kot prispevek(povprečno 30€) bile znantno višje. S takšnimi "varčevalnimi" ukrepi bi se znižalo število otrok ki so vpisani v glasbene šole. Posledično bi bilo veliko učiteljev brez dela. Bi se povečale socialne razlike. Bi se začel postopek uničenja javnega glasbenega šolstva!
MusicMan77
Kontaktirajte avtorja
Kontaktirajte avtorja
Sporočilo upravitelja te spletne straniTo peticijo smo zaprli in odstranili osebne podatke podpisnikov.Splošna uredba o varstvu podatkov (GDPR) Evropske unije zahteva zakonit razlog za hrambo osebnih podatkov in da so podatki shranjeni čim krajši čas. |