Peticija proti doplačilom za hormonsko kontracepcijo

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Peticija proti doplačilom za hormonsko kontracepcijo.


Gost

#51

2013-08-19 14:54

Še tu hočejo varčevati.. teleta

Gost

#52 Re:

2013-08-19 15:25


Gost

#53

2013-08-19 15:41

Seveda sem za plačljivo kontracepcijo. V naravi se vse plača in vrača. Narava vam nikoli ne oprosti neumnosti, človek včasih da včasih ne, rekel bi kako neum,en je, da vam oprosti, Bog pa vam vedno oprosti še ne vem kako neumnost. Sem pa proti taki zakonopdaji, ki ne omogoči ljudem, da bi imeli normalen pristop do kontracapcije. Normalen dostop pomeni tako normalno veliko plačo, da nabava kontracepcije ni problem.
Nosečnost ne bi smela biti prosta odločitev ženske, ampak moralna dolžnost normalne ženske do družbe, da ohranja gensko diverziteto. Kolikokratnik nosečnosti pa mora biti urejen zakonsko in ne sme presegati naravnega konstantnega števila za obstoj populacije. Poleg tega ne sme presegati naravnega števila ene vrste na račun druge vrste, kar pomeni, da mora ohranjati ekosistem stabilen. Tako kratnik nosečnosti ne sme spreminjati števila sekundarne, terciarne, kvartarne, ... produkcije, saj potem to ni ekosistem, amak ekokatastrofa.

Gost

#54 kondomi

2013-08-28 20:55

#51: -

Kondomi so že od nekdaj plačljivi.. v čem je torej problem?

John

#55 Proti!

2014-01-03 18:27

Zakaj bi morala zdravstvena blagajna plačevati luksuz polovici prebivalstva na škodo drugi polovici?
Kontracepcija ni človekova pravica. In ne vem zakaj bi država sploh podpirala masovno sterilizacijo prebivalstva?
Takšne stvari je delal Adolf Hitler v taboriščih. Sem proti kakršni koli hormonski kontracepciji, saj te kemikalije pridejo s urinom v naravo in nato škodijo zemlji. In uničujejo naše okolje.

Referenca: http://www.livescience.com/20532-birth-control-water-pollution.html
Nekateri ljudje res znate mislit samo nase! In na vaše pravice, pa če te vaše pravice škodijo celemu planetu! Nekateri ljudje ste res brezbrižni.

Gost

#56 Re: Re: Re:

2014-06-12 05:58

#38: - Re: Re:

haha... najstnica... haha... otrok je še... ki se šele spoznava... in odrašča... nebi se smela ukvarjato z KT in podobnim sranjem... sama kar 18 let nisem vedela ničesar o KT...

kdo bi si mislim... zaradi tega sem popolnoma zdrava in se nisem posušila ker nisem imela odnosov že prej (recimo pri 11,12, ali 13 kot je 'moderna navada')...

plus tega... naj namesto na splav taki dajo otroka v rejo... poznam veliko parov, ki bi otroka z veseljem posvojili, saj ga sami ne morejo imeti, zaradi takšnih in drugačnih težav...


Gost

#57

2016-09-13 06:19

Ker moramo imeti vse enake pravice in možnosti kontracepcije ne glede na naš ekonomski status.

Gost

#58

2016-09-13 19:59

Menim, da bi bila ta doplačila poseg o svobodnem odločanju žensk, tudi moških o rojstvu otrok. In naj se ukine dodatno zavarovanje, saj so že nekaj časa doplačila za nekatera zdravila