ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH


Gost

#1951

2015-11-19 08:40

Ker sem istospolno usmirjena

Gost

#1952

2015-11-19 11:50

Ker se mi že samo ideja, da bo nekdo zapravil 3 mio eur za to, da bomo odločali o pravici, ki bi morala biti samoumevna, ki nikomur nič ne jemlje ali ga ne prikrajša, samo manjši skupini prebivalstva omogoča izenačitev pravic z ostalimi, in da se za promocijo te poniglavosti zlorablja otroke, gravža do amena.

Gost

#1953

2015-11-19 22:26

Pravica do nediskriminacije je na deklarativni ravni zajamčena ustavna in konvencijska kategorija. V praksi pa si tradicionalistična moralna večina dovoli teptati v prah pravice določenih kategorij ljudi. Zavedati pa se je treba, da dopuščanje takšnega šovinističnega početja ne škodujejo le tej kategoriji ljudi, pač pa škoduje tudi družbi v celoti, saj z relativizacijo pomena enakosti pred zakonom omogoča nastajanje novih in novih diskriminacij. Tako so pred petnajstimi leti svetohlinski nasilneži odvzeli pravice samskim ženskam, potem so bili na vrsti izbrisani, zdaj so pa na udaru istospolno usmerjeni.

Gost

#1954

2015-11-19 23:07

Ker gre za ljubezen do otrok in ni pomembno kdo jo nudi le da jo nudi.

Gost

#1955

2015-11-21 14:33

1. Akterje peticije je treba vprašati po zdravju !
2.Rad bi poznal njihovo osebnost in zgodovino od rojstva do danes.

Gost

#1956

2015-11-24 16:50

Vsak ima pravico do svobodnega odločanja o tem s kom si bo ustvaril družino. Družina je okolje kjer se počutiš varno in ljubljeno ne glede na to kakšnega spola so tvoji starši.

Gost

#1957 Re: Zbiranje podpisov

2015-11-26 11:02

#1926: Gimže - Zbiranje podpisov 

 Res je. Na internetni strani 24kul.si ni ene same resnice, komentiranje je seveda onemogočeno. Ste najbolj lažniva organizacija, ki je v zadnjem času zlorabila verska in ostala čustva za zatiranje človeštva.

Čestitam! Ste v dobri družbi z inkvizicijo, nacisti, ISISom in podobnimi.

 

Le tako naprej!


Gost

#1958

2015-12-10 15:51

Moram priznati, da sem bil na začetku proti. Ampak , ko sem videl ,da so proti zakonu takšne retardirane janšistične kreature, kot je prostitutek Primc, sem se odločil, da grem na referendum in glasujem ZA zakon.

 


Gost

#1959

2015-12-11 00:14

Sprašujem se, kako to, da med vsemi temi silnimi govorci, ki se pojavljajo v medijih, ni nikogar, ki bi znal razložiti, da geji in lezbijke niso zato, ker bi se sami tako odločili, ampak se človek pač takšen rodi! Tako kot tisti z zajčjo ustnico, zakrnelimi udi, slepi itd. Zato se mi zdi neprimeren izraz, da gre za "istospolno usmerjene", saj jih ni nihče usmeril v to, še najmanj pa sami. Se je kdo od gorečnežev, ki se "kakor borijo" za pravice otrok sploh kdo pozanimal kaj o tej anomaliji, ki se dogaja tudi božjim otrokom? Je sploh komu jasno koliko tovrstnih nesrečnikov je storilo samomor, ker jih zavrača okolica, pogosto pa tudi starši?! Resnično škoda, da na TVS niso ponovno predvajali ameriški dokumentarni film z naslovom KER MI BIBLIJA TAKO PRAVI, ki je bil predvajan na njihovem 2.programu 2. in 7.10.2011. Tistim najbolj gorečim zaslepljencem verjetno tudi ta film ne bi odprl oči, večini pa zagotovo. Nadškof Zore je pred Hudo jamo govoril o zadnji pravici, ki jo ima človek-pravici do groba. Temu ne gre oporekati, le da bi treba upoštevati tudi ostale pravice, ki pripadajo sleherniku še za časa življenja, temu pa RKC odločno nasprotuje, s čemer le potrjuje svoje svetohlinstvo in hipokritsko obnašanje, ki je temelj njenega delovanja.
ljubezenjevse

#1960 Re:

2015-12-11 13:55

#10: miha -  

zaradi takih komentarjev mislim da je potrebno ravno voliti ZA, ker geji so tukaj zato, da s svojo drugačnostjo spremenijo svet razmišljanja tako ozko osmerjenih ljudi kot si ti.

res mi ni všeč videti dveh moških skupaj, ampak če dve osebi čutita ljubezen - ni videti lepšega, ker ljubezen je najmočnejša energija.

ne vem zakaj se čutite sploh ogroženega glede gejev, se bojite da bo kaj za vas zmanjkalo al kaj al da vas bo kdo napadel?

sramotaslovencev

#1961 Re:

2015-12-11 13:59

#1958: -  

točn tko, meni je isto bilo vseeno ker se me pač ne tiče direktno, samo ko sem slišal te "debile" razmišljat naglas, sem si rekel da zdej je pa dost, da se razbije ta slovenske omejence, ki so še na vladi povrhu.. in grem tudi sam volit ZA, vsak zase ve koga bo ljubil in če si želi otroka ali ne, zakaj bi mu to omejevali.

sej nismo neandertalci.


Gost

#1962

2015-12-14 09:59

Sem za enakopravnost vseh ljudi. A sem tudi za različnost. Ker bo novela brisala razlike tako med moškim in žensko, kot tudi med istospolno in heterospolno usmerjenimi, sem proti spremembam tega zakona. Različnost je v današnji družbi neka vrednota, ali pač?

Gost

#1963 Re: Re: Tu je meja!

2015-12-14 23:11

#707: - Re: Tu je meja! 

 Premala država smo da bi sprejemali tako odprte zakone in konec. Ok naj dobijo socialne pravice istospolno usmerjeni o posvajanju otrok pa ni opcije. Ni naravno in zamislite si če dopustimo to kaj vse bomo potem še omogočili. Potem bo šlo še na več in več spoli bodo zabrisani čez desetletja če ne že prej. Ne govorim na pamet to so dejstva in osebno se prijetno počutim v ureditvi ki temelji na neki zgodovini. Zgodovina pa vemo da izhaja iz temelja človeštva. Podobno smo počeli z muslimani, ko smo jih razviti sprejeli in sedaj poslušamo kako se mi vse bolj njim prilagajamo a njihova kultura nima posluha za nas in se nam ne prilagaja.

Dajte vendar  z razumom gledati na tako radikalne zadeve. Predvidevam da večino ki je ZA tvori ali prenaiven ali pa zafustriran del populacije.


Gost

#1964 Re: Re: Re:

2015-12-14 23:34

#1430: LOL at U - Re: Re:  

 

Premala država smo da bi sprejemali tako odprte zakone in konec. Ok naj dobijo socialne pravice istospolno usmerjeni o posvajanju otrok pa ni opcije. Ni naravno in zamislite si če dopustimo to kaj vse bomo potem še omogočili. Potem bo šlo še na več in več spoli bodo zabrisani čez desetletja če ne že prej. Ne govorim na pamet to so dejstva in osebno se prijetno počutim v ureditvi ki temelji na neki zgodovini. Zgodovina pa vemo da izhaja iz temelja človeštva. Podobno smo počeli z muslimani, ko smo jih razviti sprejeli in sedaj poslušamo kako se mi vse bolj njim prilagajamo a njihova kultura nima posluha za nas in se nam ne prilagaja.

Dajte vendar  z razumom gledati na tako radikalne zadeve. Predvidevam da večino ki je ZA tvori ali prenaiven ali pa zafustriran del populacije.

Proti

#1965 Proti

2015-12-15 01:48

Pravkar sem peticijo prejela na gmail, a zal sem proti pa ne samo mi, tudi precej istospolni usmerjeni so proti. Mi bi glasovali za, ce bi le res slo za otroke in poroke ampak ne gre se le za to, tukaj je precej globje skratka manipuliranje iz oblasti. Proti, upam, da se zbudite kaj je v resnici namen tega novega zakona. Tisti, ki so proti ces zaradi otroke so itak sprani iz cerkve.


Gost

#1966 Re:

2015-12-15 06:03

#1: -  

 Vsi smo enaki!!

KRIVICA

#1967 Re: PROTI

2015-12-15 06:08

#26: PROTI - 

Na šolah je že brez tega veliko šikaniranja med otroci, ker jih vzgajajo nevzgojeni starši.Takšni starši  se doma norčujejo  itak iz vsega in vseh, samo iz sebe ne. Norčevat se iz soljudi, a to je pa vrednota ? Sem zato da dobijo  vsi ljudje enake pravice. Ne zanima me kaj so po spolni usmerjenosti, samo da živijo pošteno.Pa naj že naredijo  še zakon da vzamejo otroke  pijanim očetom,materam.. Teh je zelo veliko.V nedeljo bom volila ZA ,škoda pa da ne bom več živa  takrat , ko bodo ljudje že zdavnaj pozabili da je te pravice pred zakonom bilo treba posebej  zahtevati.Svet gre naprej , kdor zaostaja, je revež na umu.


Gost

#1968 Re:

2015-12-15 06:12

#1935: -  

 Točno tako !


Gost

#1969

2015-12-15 07:20

Vsi smo eno

Gost

#1970

2015-12-15 07:28

Ker spoštujem vse ljudi in želim vsem vse dobro in da bomo vsi imeli enake pravice.

Gost

#1971 Re: Re:

2015-12-15 09:20

#1807: - Re:  

 Psihični bolnik si ti.

 


Gost

#1972

2015-12-15 12:16

Cas je, da Slovenija gre s casom naprej in da ne dela razlik med ljudmi na nobenem podrocju.
eden

#1973 Re: Re:

2015-12-15 14:19

#243: - Re:  

 si pa res bedak :) Istospolni pari bodo na istem kot normalni pari... nebodo nič šli "preko" vrste. Pa tisti, ki posvajajo ne izbirajo otroka, temveč se otrok izbere njim. Malo bolj se poduči o teh zadevah. :)


Gost

#1974 Re: Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!

2015-12-15 16:20

#1546: Maja - Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!  

 

Premala država smo da bi sprejemali tako odprte zakone in konec. Ok - prav, naj dobijo socialne pravice istospolno usmerjeni, lahko dobijo naziv istospolna zakonska zveza, o posvajanju otrok pa ni opcije!

Ni naravno, pa če se še tako sklicujete na vem kaj vse, med drugim da so tudi v naravi živali homoseksualne, so le-te manjšinsko in tako bo ostalo tudi z ljudmi!

Kar zamislite se v kolikor dopustimo to, kaj vse bomo potem še omogočili. Potem bo šlo še na več, spoli bodo zabrisani že čez desetletja če ne celo prej.

Ne govorim na pamet to so dejstva in osebno se prijetno počutim v ureditvi ki temelji na neki zgodovini in družini ki jo sestavljajo oće mati ter (ni pogoj) njun otrok/ci. Zgodovina vendar izhaja iz temelja človeštva.

Glejte, podobno smo počeli z muslimani, ker smo jih razviti odprto sprejeli, sedaj pa poslušamo kako se mi vse bolj njim prilagajamo njihova kultura pa nima posluha za nas in se nam ne prilagaja, da niti ne naštevam kaj vse nam počnejo saj to je predmet duge teme.

Dajte vendar  z razumom gledati na tako radikalne zadeve. Predvidevam da večino ki je ZA in je heteroseksualna tvori ali prenaiven ali pa zafustriran del populacije.

slovenka

#1975

2015-12-15 16:33

Raje vidim, da so moji otroci mrtvi, kakor da jih "vzgaja" kakšen Primc.