ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH


Gost

#1526 Re: Re:

2015-03-20 19:58

#1520: - Re:  

 Če bi morali v bolnišnico, je za nas še rešitev. Žal o vas tega ne moremo govoriti. Ker šolo ste verjetno naredili, a ni videti rezultatov.


Gost

#1527

2015-03-20 20:08

99% je spolna usmerjenost biološko pogojena. 1/3 geni staršev in 2/3 okolje v maternici (hormoni v materinem telesu in take stvari).

Torej ni odvisno od tega kdo te vzgaja. 

 

youtu.be/3VJn9F3jVXY


Gost

#1528 Re: Re: Re: Re:

2015-03-20 20:11

#1521: - Re: Re: Re:  

 Resno mislite, da tako deluje strokovna javnost. Mislim, da znanost nebi nič naredila. Verjetno pa vidite pred seboj ekran, ki ni več globok 50cm in vaš računalnik ni v celotni sosednji sobi. In na luni smo tudi pristali, verjamete ali ne.

Če sta želeli navesti, da je vsebina vedno taka, kot jo želi plačati naročnik, žal ne govorimo o manualnem delu. Obstaja nekaj, kar imenujemo strokovna etika.

Kako pa pederski psihični bolniki pridejo do toliko denarja? 


Gost

#1529 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-20 20:15

#1514: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Razlika je le v užitku. Oboje uporablja orodje, sicer različno. 

Ljubezen je nekaj čisto drugega.


Gost

#1530 Re: Re: Re:

2015-03-20 20:16

#1522: - Re: Re:  

 Hitro za knjige, da ne boste še naprej mislili, da je vaše razumevanje evolucije to kar ste napisali.

Prokreacija je samo mehančni del evolucije.


Gost

#1531 Re: Re:

2015-03-20 20:18

#1519: - Re:  

 O, psiholog-inja postavlja diagnozo :)

Ko sfali idej za konstruktiven komentar pa gremo kr pod pas udarjat. In pri vas je že prvi komentar tak. Ojoj.


Gost

#1532 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-20 20:32

#1524: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Mislim da se tu strinjam, obstaja ljubezen brez možnosti naravne oploditve. Kak gejevsko.

 


Gost

#1533 Re: Re: Re:

2015-03-20 20:34

#1522: - Re: Re:  

 youtu.be/3VJn9F3jVXY


Gost

#1534 Re: Re: Re: Re:

2015-03-20 20:48

#1521: - Re: Re: Re:  

 Je izjavil hetero psihicni bolnik.


Gost

#1535 Re: Re: Re:

2015-03-20 20:58

#1522: - Re: Re:  

 A ti seksas samo zaradi ohranjanja potomstva? Aha.Torej si najvec dvakrat." Ajd, mal gor al dol." Pa samo en polozaj, da bo bolj udobno in hitro. In ne, nikakor te ne mika dicna zadnjica tvoje partnerice? Ne, seveda, ne. Tam je drek. In masturbiras tudi ne, seveda. In sploh si fin. Ahahaha. Smesen si, in to je vse. Da si zaljiv, pa je logicna posledica. Tvoje uboge omejenosti.


Gost

#1536

2015-03-20 21:19


Zato, ker menim, da moramo imeti vsi enake pravice!!!

Gost

#1537 Re: Re: Re: prsim

2015-03-20 21:58

#906: ha - Re: Re: prsim  

 Hahaha, zakon!


Gost

#1538 Re: Re: prsim

2015-03-20 22:02

#429: jerry - Re: prsim  

 Pizda, kaj pa potem tukaj delas? Pojdi resevat drzavo in delaj, delaj. Ker tako kot je bilo, ne bo vec! :) 


Gost

#1539

2015-03-20 22:20

ker smo vsi enaki....
DARJA POTREBNICA

#1540

2015-03-20 22:35

JEST SM DARJA POTREBNICA. RADA SE DOL DAJEM S FANTI. CE BI KAK HOMO RAD SE MALO POIGRAL Z MOJO SOCNO CESPLICO NAJ PRIDE K MENI. FANTE CAKAM VSAK DAN NA PODSTAVKU PRESERNOVEGA SPOMENIKA V LJUBLJANI MED 5 IN 7 URO ZVECER.

SEM NA PLACILNEM SPISKU GOSPE LJUDMILE NOVAK KI ZELI DA S SVOJIM TELESOM ODRESIM ISTOSPOLNE MOSKE PRED TEM TRPLJENJEM.

FANTJE NAVALITE... NE VEM SE DO KDAJ ME GO GOSPA NOVAK PLACEVALA.

 


Gost

#1541 Re: Re: Re:

2015-03-21 06:42

#1522: - Re: Re:  

 za vsak tvoj komentar posebej sem te prijavil zaradi sovražnega govora in širjenja sovražne ideologije. lp


Gost

#1542

2015-03-21 07:01

ljudje, ki nasprotujejo zakonu, so ljudje, ki nasprotujejo napredku. 

to so tiste vrste ljudje, ki bi najraje živeli v svetu, kjer je ženska v kuhinji, tiho in brez volilnih pravic. (ker ni naravno, da jih ima. je pa ja naravno, da je moški močnejši in samostojnejši in potemtakem mu pripada več ekonomskih privilegijev in višja plača)

tiste vrste ljudje, ki bi nasprotovali enačenju pravic vseh ras. (seveda so črnci namenjeni temu, da jih preganjamo in zasužnjimo. jih je pa ja narava naredila drugačne in temu namenjene)

tiste vrste ljudje, ki nikoli ne bi priznavali trans kulture. (ker jih je narava naredila moške. kljub nešteto operacijam, tabletam, psihičnim naporom in fizični izpostavljenosti, kljub letom truda so še vedno moški. ker jih je narava take naredila)

tiste vrste ljudje, ki ne verjamejo v znanost. (zdi se jim moderna. ker če je vpletena epruveta pa mikroskop pa kaka zapletena naprava, ki je ne razumejo, nič ni več naravno. ne glede na to, da preučuje naravo)

to so tiste vrste ljudje, ki se jim zdi vsakršno odstopanje od njihove rutine strašljivo in posledično nedopustno. vprašajte se, kdo vam je ta strah vbil v glave. vprašajte se, ali ni morda bolj grozljivo dejstvo, da vas na tone misli enako. do te mere enako, da naučeno ponavljate iste "argumente" v istem vrstnem redu z istimi besedami. da niste sposobni enega samostojnega stavka oblikovat, ki bi temeljil na dejanskih znanstvenih raziskavah, na dejanskih statistikah, na dejanskih številkah, ki jih tako radi zagovarjate. 

vaše črpanje nestrinjanja podpira knjiga, ki pravi, da se je svet pričel 6000 let nazaj. knjiga, ki jo je napisal človek. človek z vsemi svojimi napakami, s človeško naravo in lastno presojo. vaše znanje stoji na knjigi, pa četudi trdite, da nima vera s tem nič. vgravirana v družbo s strani rkc ima vpliv na vse nas. od dojemanja družine do vseh najmanjših vej sistema. v Njegovem imenu se je pobilo nešteto drugačepoltih, drugače vernih, drugače usmerjenih - in vi ga zagovarjate? moža v oblakih, ki naj bi človeka naredil po svoji podobi? tole vam je moralo resnično zapihati na dušo do te mere, da ste vsi po vrsti dobili božji kompleks. 

zaradi mene mislite, kar želite, mi je vseeno, kaj počnete v kateremkoli aspektu svojega življenja. dokler se ne vmešavate v moje in škodite mojemu. 

in tu počnete ravno to. 

spizdite. 


Gost

#1543 Re:

2015-03-21 07:03

#1542: -  

 +1 !!!!!!!!!!!!!!!


Gost

#1544 Re:

2015-03-21 09:04

#1542: -  

 Po sportno: BRAVO! Tocno tako. 


Gost

#1545 Re:

2015-03-21 10:24

#1542: -  

 Ne bi moglo biti bolje povedano. Ti Katolibani v imenu neke imaginarne "dobrote" povzrocajo krivice drugim. Kako tipicno za te samooklicane "bozje" otroke.

Maja

#1546 Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!

2015-03-21 10:26

#1: -  

 Zavajajoč naslov peticije! Ne gre se za gejevske pravice do zakonske zveze, gre se za starševske pravice. Zaradi mene lahko delajo geji kar jim pač paše, samo otroke naj pa na miru pustijo. Če jih sami ne morajo imeti, je očitno narava že sama poskrbela za to. Zakaj je potrebno kljubovati naravi? Je pa zelo grdo, da pobirate podpise z zavajujočimi naslovi. Jaz sem proti! Kot lahko opažate sami je na nasprotni strani bilo 80000 podpisov v enem tednu, pri vas pa samo 29000 v 11 dneh. Očitno le niso vsi vašega prepričanja.

Andreja

#1547 Re: haha

2015-03-21 10:35

#1542: -  

 A tako, ker se nekateri ne strinjamo z vami, smo takoj popredaljčkani v nedonošene, zastarele, rasistične in krščanske ovce? Očitno se geji ne znate boriti, ampak znate samo pljuvati po drugih. Ne moti me istospolnost, ne moti me barva kože in nimam predsodkov. Samo geji nikoli ne smejo dobiti pravice do posvojitve otrok ravno zaradi takega pisanja ki si ga zgoraj napisal/a.

Ne moti me kaj počnete, a otroke pustite na miru!!!!!!!

Ne bom zaključila na tako primitiven način kot ti.

Imejte se radi.


Gost

#1548

2015-03-21 10:47

Ker moramo imeti vsi enake pravice, tudi moji gej prijatelji

Gost

#1549 Re: saj jih imajo

2015-03-21 11:00

#1548: -  

 Saj imajo tvoji gaj prijatelji enake pravice kot ti. Ker se sami pač ne morejo oploditi, pa jim daj ti svoje otroke.


Gost

#1550 Re: Re: haha

2015-03-21 11:31

#1547: Andreja - Re: haha 

 Napisano je bilo precej argumentirano in ne predalčkano. Mogoče je bilo preverč povezano s Cerkvijo, ampak nakazano je bilo zakaj. Zaradi vklenjenosti in vpletanja v kulturo v kateri smo odraščali. 

Mislim, da je dovolj dokazov, da mora Cerkev pustiti otroke pri miru. Predvsem, ker sami ne uredijo svojih problemov. Jasno pa je, da tistega, ki ga častijo ni, da bi jih natepel z njihovimi pravili.

V vašem zapisu ni argumentov. Več je argumentov, da otroci ne smejo več v cerkev, kot pa da gay-ji vzgajajo otroke.

Meni je tudi žal, da je bilo zaključeno na tako oster način, ampak če ne razumete zakaj, je potrebno vklopiti edino lastnost, ki je povezana z moralo EMPATIJA. Meni se zdijo stvari omenjene v odstavkih pred tem precej grobe same po sebi ampak ne ker so omenjene, ampak ker so se zgodile. Kregamo pa se zaradi tistega, ki se še ni zgodilo.

Radi se imamo zaradi emaptije. Sexamo zaradi pohote. 

Nisem gay, a mislim, da nimate argumentov. Gayi imajo radi otroke tako kot vsi ostali. Če pa ne ločite ljubezni od pohote, potem pa je problem že bil v zakonu pred spremembo.