Zakon OPS

Zakon OPS / Obvestila / ZBOR OSVEŠČENIH PREBIVALCEV SLOVENIJE ZA OSVOBODITEV, OČIŠČENJE IN PREPOROD SLOVENIJE! / Komentarji


Gost

#1

2014-11-26 22:52

OPS zablojenci

Gost

#2

2014-11-27 06:32

Kot sem že večkrat napisal sem invalid"možganska kap" in se na žalost ne morem udeležiti zbora a trdno stojim z vsemi dejavnostmi za boljšo in pravično slovenijo . Lep pozdrav Tone

Gost

#3

2014-11-27 07:01

Strinjam se z vsem tem in podpiram,bando pa polovit strpat v zapore in pobrat jim premoženje...

Gost

#4

2014-11-27 09:02

Težko je temu kaj pametnega dodati. Dol z rdečo sodrgo!

Gost

#5

2014-11-27 09:56

Kot prvo, vsakemu (vsaj meni ne), se ne ljubi brati enega dolgega monologa v 3 dni.
A nemorete na začetku narediti nek povzetek v 3 stavkih, zakaj se dejansko gre - namen peticije.

Kot drugo, pa poveste kako bi spremembe uveljavili, ne pa da neko zgodovino opisujete, ko nobenga ne briga - zlasi nas mlade.

Lp.

Gost

#6

2014-11-27 11:29

Se strinjam in podpiram, pametna akcija, zato le tako naprej. PODPIRAM PETICIJO !

Gost

#7 Re:

2014-11-27 11:31

Se strinjam in se pridrućžujem k peticiji !

 


Gost

#8

2014-11-27 20:49

KO SEM PREBRALA IMENA TEH OSEB MI JE MINILO TAKOJ, KAJTI GOSPODJE TANKOIN OSTALI STE ENAKI IN ŠE BOLJ POHLEPNI, KO SE BOSTE VI SPOKALI Z VAŠIH STOLČKOV ŠELE TAKRAT BO MIR., ZATO PETICIJE NE BOM PODPISALA.

Gost

#9

2014-11-28 10:09

Se podpišem na vse napisano in se z veseljem pridružujem.
Igor Knez

Gost

#10

2014-11-28 20:00

No ja z večino vašega teksta se strinjam ne pa tudi z obsoja na primer "boljševiški komunizem" in Boljševizem ,Stalin in Lenin, vse to ne gre skupaj, ker komunizem je bil sistem nasilja, a boljševizem pa je bil pojem Marksizma odnosno Social demokratov, ki je še danes pojem boljšega in poštenega položaja zaposlenih, medtem ko komunizem, so izmislili Lenin in morda Stalin, da "kolikor potrebuješ, ti mora država dati", a ni to relativen pojem, ki ga lahko vsak po svoje tolmači pa je še vedno v smislu zakona komunistov!

Osebno pa menim, da ni sistema ki naj bi bil do delavca/državljana dober, ker katerikoli sistem bo bil na oblasti, vedno se bo dogajalo, da bo za tiste pri koritu boljši, a za navadnega državljana pa bo boleč!
Stvar je v ljudeh in ne v sistemu, ker so ljudstva ki verjamejo v zakon države, ali pa tisti, ki znajo zaobiti zakon države!

Poglejte si Nemčijo, ko so bili najbolj uničeni, so danes najbolj napredna in gospodarsko zdrava država v Evropi, ali pa Kitajsko ki ima popolnoma drugačno, komunistični sistem pa so tudi v Svetu najbolj gospodarsko napredni!

Vedno so se dogajale revolucije in nikoli ni bila neka revolucija koristna za delovnega človeka, temveč samo za voditelje revolucij, če so slučajno tudi zmagali!
Tudi vi bi hoteli izkoristiti trpljenje slovenskega malega človeka, da boste enkrat prišli tudi vi OPS na oblast in se polastili vseh privilegijev!
Gost

#11

2014-11-28 20:12

Kučan je največje zlo v Sloveniji + njegovi sodelavci...

 
 

Gost

#12 Re:

2015-01-17 06:03

#8: -  

 verjetno si ena izmed njih ki ti gre dobro oziroma zelo dobro da dobiš plačilo za nedelo


Gost

#13

2015-01-17 10:03

Prava sodrga.

Gost

#14

2015-01-18 06:49

GREMO NAPRWJ,DA OSVOBODIMO SLOVENIJO



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...