Izstop Slovenije iz Zveze Nato, EU in Evrocone
Stopite v stik z avtorjem peticije
Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Izstop Slovenije iz Zveze Nato, EU in Evrocone.
|
Gost |
#12015-10-26 16:45Fuck Nato.
|
|
| |
|
Gost |
#22015-10-26 20:07za pravicnost |
|
| |
|
Gost |
#32015-10-27 10:37Zato ker se strinjam z vsem za kaj se zavzemate! |
|
| |
|
Gost |
#42015-10-27 14:06Ker le z izstopom se bomo resli sranja v katerem smo zdaj!!! |
|
| |
|
Gost |
#52015-10-27 21:13Nimamo monetarne suverenosti, vse odločajo drugi. Posledično sledi zadolževanje v tujini. Vojsko imamo samo za sodelovanje v misijah zveze nato. Za zaprtje in obrambo meje jih pa ni dovolj. Lp |
|
| |
|
Gost |
#62015-11-01 03:31Čimprej ven iz te driske. |
|
| |
|
Gost |
#72015-11-01 21:14Strinjam se z argumentima v članku |
|
| |
|
Gost |
#82015-11-01 22:21Zlasti zato, ker je NATO Največja Amerofilska Teroristična Organizacija in vleče Slovenijo v sokrivdo za vse svinjarije, ki jih počno Američani s pomočjo evropskih velesil - Irak, Egipt, Libija, Sirija, Ukrajina... in prasci prekleti: Beograd - Jugoslavija! Slovenci smo glasovali za povsem drugačno EU kot se je izkazalo doslej. Večina Slovencev je že spoznala svojo veliko zmoto in tudi, da je edini pravičen družbeni red SOCIALIZEM! |
|
| |
|
Gost |
#92015-11-03 20:28Zato,ker smo izgubili suverenost in samostojnost in so se zamenjali samo "gospodarji" .Dvomim pa,da bomo s temi,ki danes krojijo našo usodo,kaj dosegli saj so vsi več ali manj hlapci ali če hočete r.........i za svoje interese.Slovenija nima levih in desnih,ima samo bivše komuniste,ki imajo še zmeraj oblast. |
|
| |
|
Gost |
#102015-11-22 13:06Zato, ker sem bila proti temu se preden je Slovenija postala clanica. Veliko sem hodila v Rim in gledala propadanje, ko je Italija prevzela euro. Vsi lastniki trgovin, restavracij in hotelov, ki sem jih poznala so bili istega mnenja. Mislim, da je vsem jasno, kaj mali pomemijo med velikimi ne glede za kaj gre. Najhujse pa se je izkazalo sedaj, ko vlada caka ukaz nadrejenih v EU, podpira teroriste, tihotapce, kriminalce, ...svoj narod pa zanemarja. |
|
| |
|
Gost |
#112015-11-23 11:17Nismo sploh smeli v evropo najvecja napaka |
|
| |
|
Gost |
#122015-11-24 04:26Nujno moramo izstopiti iz evropske unije in nata |
|
| |
|
Gost |
#132015-11-24 15:12Mogoče sem to narobe razumel, ampak po mojem mnenju nas to ne bo nič rešilo, ravno obratno, še huje bo. Padec ekonomije, ostali bomo brez obrambe in pomoči, večji davki, itd. In če smo mi Slovenci tako egoistični, da krivimo tiste ko so nam ob strani in da razmišljamo samo o sebi, potem nočem več biti državljan Slovenije... O ne zmotil sm se... celo človeštvo je tako. Tako da jaz ne bi naredil še večjega nereda s tem. Hvala za razumevanje. |
|
| |
|
Gost |
#142015-11-30 08:31Zato, ker imam poln kufer ukazovanja s strani drugih zaradi njihovih interesov. In ce nasa vlada ni spisobna tega sama uredit, potem je cas, da to delo prevzame narod. |
|
| |
|
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.