PROTI MIGRANTSKEMU CENTRU V BELI KRAJINI

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije PROTI MIGRANTSKEMU CENTRU V BELI KRAJINI.


Gost

#1

2016-10-06 20:39

Ker mi je mar za prihodnost naših otrok in starostnikov. Ker se tudi sami borimo iz dneva v dan, da bi preziveli....

Gost

#2

2016-10-06 20:53

Zato,ker je v beli krajini dosti druzin z minimalcem in pod minimalcem in bi s tem dnarom lahko njim pomagali, a ne tujcem i se povrhu vsega razloge za pranje in pljackanje obcinskega kesa...

Gost

#3

2016-10-06 21:07

Peticijo sem podpisal, ker verjamem, da lahko evropske vlade najdejo bistveno boljse resitve, ki nimajo za posledico teroriziranja prebivalstva.

Gost

#4

2016-10-07 04:31

Peticijo sem podpisala, ker Črnomelj in Bela krajina potrebujeta razvoj, ne migrante. Ljubljani dodatnih 300 milijonov eur, Črnomlju migrante. Tako je to v reali.


Gost

#5

2016-10-07 04:38

Podpis te peticije ni proti muslimanom, ampak teroristom. Ni proti pravim beguncem, ampak migrantom. Pravi begunci do Slovenije niti ne pridejo.


Gost

#6

2016-10-07 04:47

neeee saj smo jih ze meli dost

Gost

#7

2016-10-07 05:12

Namesto Zakona o Beli krajini ------ migranti??

Namesto razvoja in 100 milijonov eur ------ migranti?

Namesto 3. razvojne osi ------------ migranti?

Namesto izgubljenih 1.300 delovnih mest po letu 2009 ------ migranti?

Slikajte se vi na občini.

Za celo Belo krajino gre, tudi Semič in Metliko, ne samo Črnomelj.


Gost

#8

2016-10-07 05:52

Ze tako majhno in skromno Belo krajino drzava ne podpira. Tukaj je velika brezposelnost in komaj kaj ljudje shajajo. Ne vem kaj bi tukaj begunci poceli in kje bi dobili zaposlitev,ce jo se polovica Belokranjcev ne more. Naj naredijo begunski center v Ljubljani in jih hranijo in shajajo z njimi. Na splosno Slovenija ni dorasla takim stvarem samo v rit leze drugim drzavam iz Unije. Totalna nespametnost,ko je drzavni proracun v minusu. Potem pa bodo pa nabijali davke na vsako bedarijo da polnijo se tako obubozan proracun. Mogli bi graditi podjetja in poskrbeti za zaposlovanje in ekonomsko rast ne pa se zmisljevati z gradnjo begunskih centrov. To je cista neumnost in spravljanje drzavljanov v nevarnost.

Gost

#9

2016-10-07 06:01

Ker se bojim za varnost slovencev.....

Gost

#10

2016-10-07 06:02

Strah prej nasiljem....

Gost

#11

2016-10-07 06:26

V občini Brežice oz na poljih okrog Dobove so razkuževali vse kmetijske in ostale površine, prepovedana je bila celo paša živali na teh poljih, sprehodi po cestah itd. Bolezni. Uničili bodo vse. Kriminal. Kaj mislite, da bodo delali pri vražjem kamnu, sredi loze? Zahtevali bodo stanovanja, denar, dela ne, če tega ne bo, bodo grozili. Gre za številke več 100 dnevno prepeljanih, več 1000 jih naj bi jih tu tudi ostalo. Župani belokranjskih občin, kje ste? Nas boste res prodali?


Gost

#12

2016-10-07 06:29

Polona Kambič, semiška županja, vsaj vi se oglasite in nasprotujte. Vražji kamen ni daleč od naše Stranske vasi, ki je v tudi v občini Semič.


Gost

#13

2016-10-07 07:30

Pravkar smo prejeli informacijo, da sta dva župana na sestanku občin 23. 9. 2016 postavitev migrantskega centra v njihovem kraju ostro zavrnila. Kot razlog sta navedla, da ne bo sodelovanja z lokalno skupnostjo. Ministrstvo za notranje zadeve je nato odstopilo od te pobude. Črnomaljsko vodstvo to ni storilo. Lahko pa se temu še vedno upre!

Dejstvo je, da prehodnih centrov ne bo več, saj se humanitarni prevozi iz ene države v drugo državo ne bodo več opravljali. Sprva naj bi Vlada RS res postavila le šotorišča, ki pa jih bo nato na hitro opremila, da bodo ti nastanitveni. Prav tako so že pripravljeni bivalniki, ki jih bodo pripeljali v Občino Črnomelj. Torej, dejansko ne gre za prehodni center, temveč za NAMESTITVENI.

Povedano je bilo, da občani lahko to ustavimo le tako, da fizično zapremo cesto in da druge možnosti zdaj ni več. Prav tako je bilo povedano, da je županja imela moč, da to ustavi, vendar ni.

ZAHTEVAMO od županje, da se javno in jasno izjasni, da je Črnomelj PROTI migrantskemu centru v kakršnikoli obliki!


Gost

#14

2016-10-07 08:39

ker me je strah kakšna usoda nas čaka in naše otroke....strah me je kaj se je dogajalo po svetu in se bojim da se bo to tudi pri nas....glede na situacijo o zaposlitvah bo še slabše.. in ne bom mogla mirno spati,ker me bo preveč STRAH......

Gost

#15

2016-10-07 08:46

Ker sem prepričana, da se bo z ustanovitvijo centra v BK naše življenje BISTVENO poslabšalo

Gost

#16

2016-10-07 08:49

Ker nocem nobenga migrantskega centra v Sloveniji. Slovenija je ze tako prenaseljena. Poskrbimo da bo Slovencev v prihodnjih rodovih manj in da bodo vsi veleposestniki...

Gost

#17

2016-10-07 09:18

Bela krajina je pozabljena od centra moči in odločanja, vsak dan bolj revna, od Ljubljane ne dobimo tako rekoč nič, in zato nam ni treba vsiljevati še drugih kultur in tudi ne verjamemo, da bi ostali samo tri dni. Siti smo praznih obljub in laži.

Gost

#18

2016-10-07 09:24

Zato ker sem proti vsakemu sranju v Beli Krajini če nimajo za ceste ,si naj obdržijo naši parlamentarci tudi migrante naj si jih vzamejo domov ne pa jih pošiljat stran


Gost

#19

2016-10-07 10:22

A nismo že sami dost veliki migranti!!!????
BK

#20

2016-10-07 10:53

Jao, ta naša vlada nas pozna samo ko nas rabijo, a denar ki je bil namenjen tretji razvojni osi so si pa pobasali v svoje žepe, oziroma je ostal v Ljubljani. Pa si naj še migrante vzamejo, saj so samo mladi moški!!!


Gost

#21

2016-10-07 11:00

Ker zivim v bliznji okolici in se s tem ne strinjam.

Gost

#22

2016-10-07 11:18

Se pravi Bela krajina je en klinc vredna, nič se ne da glede rasti naše pokrajine in ekonomije naredit, za nič nismo dosti dobri, ampak za to smetje skladiščit bomo pa perfektni.

Gost

#23

2016-10-07 11:46

narevnejša občina pol je treba pa nam to gamad porinit...i ta zupanija kaj bi se borila da nebi bilo tukaj begunskega centra..ona pa z veseljem ponudi lokacije :D bravo mojca :D to če nardis drugo leto zihr nebos zupanija :D lp

Gost

#24

2016-10-07 12:52

SLOVENCI, koga vas je strah, rdečih džihadistov v Ljubljani ali zavojevalcev Evrope? Komunistični talibani iz glavnega mesta NAŠE domovine se bojijo nas, kajti mi smo 99,99%, mi smo tiha večina, oni so zgolj glasna in neznatna manjšina. Največji slovenski, evropski in globalni problem so izdajalci imenovani politiki. Peticijo podpisujte z imeni in priimki.


Gost

#25

2016-10-07 13:21

Ker sem proti migrantom, pa ne zato ker bi bil mestrpen ampak zato ker bi morali najprej svojim državljanom pomagat.