PROTI UKINITVI REFERENDUMOV in ZA SOODLOCANJE NARODA

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije PROTI UKINITVI REFERENDUMOV in ZA SOODLOCANJE NARODA.


Gost

#1

2013-02-20 01:21

OD LJUDI ZA LJUDI

Gost

#2

2013-02-25 09:55

Zakon se naj spremeni v tako obliko, da bodo državljani lahko na referendumih odločali o zanje pomembnih zadevah, ne pa o nekih strogo strokovnih zadevah, ki jih laik niti ne more prav razumeti.

Gost

#3

2013-02-26 11:11

dejavni moramo bit in se zavedat Ustavne pravice soodločanja ,saj gre za Narod ,sem del tega in s tem soodgovoren !Politiki naj delajo to kar so dolžni ,da služijo Narodu ,ker v nasprotnem so sovragi ! A sovrage ta Narod nažene ,ker ih ne RABI !!! Čas je da so stvari transparentne !Vse zahtevat javno ,ker tisto ,,skrito,, je samo Zlo !Jaz sem za ''Luč'' da vem kje živim !Amen ! Bog Dragi naj pomaga Sloveniji in Nebo !Molimo za Modrost !Potrebujemo jo ! In prosim politike naj uredijo da bodo tista letala ki nas zastrupljajo ,iz zveze NATO ,konkretno iz ZDA mafije ,ki šprickajo Strupene kemikalije ,''Camtraille''-naj uredijo da ta letala špricajo nisko ,na 100m višine ,da bodo tudi oni se okopali v teh strupih ,da im bo kapnilo da je to nekaj kar nihče ne potrebuje !Za kaj rabimo ,,Obrambni stroj,, če nas zastrupljajo ,naše otroke in bodoče rodove !? Kje je Slovenski Vojak ,da to ne dovoli !? Klimo umetno spreminjajo !Črno je njihovo srce ,ki imajo prste vmes ! Njihov Rod bo trpel ! Tako bo ,če vas ne reši sam Molostni ,za vas ni spasa ! Amen !

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2013-02-26 22:37


iceQb

#5

2013-02-26 22:38

#2
2013-02-25 09:55

Zakon se naj spremeni v tako obliko, da bodo državljani lahko na referendumih odločali o zanje pomembnih zadevah, ne pa o nekih strogo strokovnih zadevah, ki jih laik niti ne more prav razumeti.

TAKO JE.

Gost

#6

2013-03-24 20:24

Res PUBLICA – glas ljudstva bo s spremembo 90. člena Ustave enostavno izbrisan. Poslanci so pred kratkim samo z enim glasom proti, glasovali za 25% prag, včeraj 21.3.2013 pa so bili soglasni za 20% prag potreben za uveljavitev referendumske volje.
Besno izpolnjujejo naročila svojih GOSPODARJEV in interesov tako svojih, kot lopovskih omrežij. Izgubljajo vložene podpise za referendume, onemogočajo referendumske postopke, sedaj pa bodo referendume enostavno IZBRISALI. Kljub znižanju zahtevajo da več kot 320.000 volilcev glasuje proti zakonu, da se zakon začasno razveljavi. Ta prag je previsok in še vedno pomeni ukinitev pravice do referenduma.
http://www.rtvslo.si/blog/meteor/drzavni_udar_v_dzrs-ukinjanje_republike/82064
Mayya

#7

2013-03-27 09:44

Neposredna demokracija se izraža prav preko referendumov, kjer narod pove, kaj si misli. Politiki so v službi naroda, zato so dobili na volitvah naš glas, ker smo jim zaupali, da bo deloval v interesu ljudi in države. Sedaj pa je ravno obratno. Delujejo za politične veljake, tajkune in sami zase. V Lihtenstainu in Švici je za vsako malenkost, ki se tiče države in pokrajine, referendum, ki je obvezen za vse državljene in politika je obvezna izpolnjevat voljo ljudi, ki so jo izglasovali z referendumom. TAKO BI MORALO BITI PRI NAS. OBVEZNO NA VOLIŠČA !!!in referudumska odločitev velja kot zakon !!!Menim, da nas je toliko državljanov, ki smo osveščeni in toliko izobraženi, da lahko odločamo o marsikateri odločitvi, kako bomo živeli. Seveda pa je najprej treba vzeti glasovalne pravice "slovencem " v Argentini, Avstraliji, Avstriji, ki jim je Peterle dodeljeval državljastva za njegove glasove. Ti slovenci niso videli 60 let naše države in v večini niti slovensko ne znajo. Potomci slovencev ne morejo odločati o našem življenju, ker sami tukaj ne živijo, največkrat niti skoraj ne vedo kje je Slovenija. V kolikor mi je znano, pa so to le lažna državljanstva, za kupčkanje glasovnic, kajti v Argenitini NE MOREŠ IMETI DVOJNEGA DRŽAVLJANSTVA. Če pa prevzameš drugo državljastvo, pa ti propadejo vse pravice, tudi odvzem pokojnine. Temu pa se ti "državljani" ne bodo odrekli.

Gost

#8

2013-04-04 09:30

Dobro jutro Slovenija. Ali te mora politična kriminalna golazen pokrasti do temeljev, da boš končno odprla oči in nehala kot ovca bekati političnim in cerkvenim lažem?

Gost

#9

2013-04-25 21:47

Prej ko nas bo 100 000 prej bom nehal delit, zato čimprej podpišite ;)

Gost

#10

2013-05-07 16:15

Beseda ljudstva je zelo pomembna. Ta pravica ljudi mora ostati,sploh ni vprašanje ali ja ali ne....kaj nas hočete zasužnjiti?
Srečko Arnuš
Maribor

#11

2013-05-14 22:21

O tem se nimamo kaj pogovarjati, samo ni mi jasno kako vi mislite dogodke preprečiti, če nimate niti hrabrosti, da bi podpisovali predloge pod svojim pravim imenom, jaz podpisujem že nekaj let po vsem svetu različne predloge o izboljšanju družbe in sveta v katerem živimo in tam je vsak podpisan pod primkom in imenom, seveda ne vem če so pravi, ampak sem prepričan, da je večina pravih, kajti ljudje ki želijo dobro sočloveku se ne skrivajo, razen seveda, če delujejo skrivaj, ker jih sistem preganja. Potrebno je za to stran tudi povedati vsem, ki jih poznamo, jaz sem recimo, tudi na uradni strani Republike Slovenije in je prava žalost, kako malo Slovenskih državljanov jo obišče in s tem sodeluje ali ne pri izboljšanju te države. Sicer pa sem opazil, da večina podpiše s priimkom, samo ni mi jasno, zakaj so potem dovoljeni komentarji neznanih oseb.


Gost

#12

2013-05-28 10:23

hvala za pobudo

Gost

#13

2013-05-28 10:33

To državo vodijo nacionalni izdajalci. Zakone so že prej ureduli tako, da nacionalna idaja sploh ne obstaja, kaj šele, da bi bila kazniva!

Gost

#14

2013-06-09 18:57

Peticijo podpiram zato, ker tem ljudem (ki se imajo za leve in desnim) ne verjamem več. Kakšno je njihovo znanje in kam nas je pripeljalo je vidno na vsakem koraku. Takoj ko so izvoljeni pozabijo, da so tam zato, ker smo jih volivci tja postavili. Gre jim le za lasten interes in interes svojih bližnjih. Kar pa je najhuje je to, da imajo volivce za bedake, ki se na nič ne spoznajo. Pozabljajo, da so nas v prejšnjem sistemu indoktrinirali (če hočete!) s pravicami in dolžnostmi, nam dnevno vcepljali v glavo nekaj o "ponosu", "znanju". Ti dve besedi nam, dragi "vsevedni" poslanci za nedoločen čas, ne morete kar tako zbrisati iz spomina. Vsaj nam malo starejšim ne.