Peka, našega tradicionalnega čevljarja ne damo, smo za ponovno oživitev proizvodnje!

EK Onomist

#51 Re: Re:

2016-01-27 20:46

#47: Gibanje Osveščeni Prebivalci Slovenije - Gibanje OPS - Re:  

 A spet brises, Trohec, tako kot izbrises vse komentarje, ki ti niso po godu?

 

Peko naj gre v stečaj.


Gost

#52

2016-01-27 20:52

Ker v kraju Tržič že tako in tako ni delovnih mest zdaj pa še edina delovna sila ki je bila je šla v stečaj. Sramotno za našo državo.

Gost

#53 Re: Re: Re:

2016-01-27 20:56

#51: EK Onomist - Re: Re:  

 Ek Onomist...!!   Dajmo razjasnit nekatere pojme,pa to ni noben bau bau,ampak,da Vam je osebni interes pred vsemi ostalim,si zaslužite samo in zgolj to,kar narekujete v svojem komentarju!!!   žalostno in hkrati zaskrbljujoče,ker hočete z vsemi vpletenimi oprat mnogo prevar in zabrisat sledi mačehovskega početja V PEKU,kjer so eni grabili z vsemi štirim kar jim ni pripadalo,a pripada jim pravica do molka!!

Gibanje Osveščeni Prebivalci Slovenije - Gibanje OPS
Avtor te peticije

#54 Re: Re: Re:

2016-01-27 20:57

#51: EK Onomist - Re: Re:  

 Spoštovani "Ek Onomist!!

Noben Trohec ne briše, brišem administrator te peticije žaljive komentarje. noben ni padel na glavo. Boste sami popravili v nežaljivo vaše izljunke ali jih pobrišemo mi? 

Hvala za razumevanje, tukaj gradimo, tukaj ne rušimo. Se je že preveč porušilo v tej državi. 


Janko

#55

2016-01-27 21:06

Paaaa naj mramor in podobni vrnejo kar so si izplacali za stalno pripravljenost ... se bo ziher zbralo nekaj "drobiža" ... pa lep večer


Gost

#56

2016-01-27 21:11

nimam kaj dodati, bistvo je že napisano, naj se pokradeno vrne in da na en kup pa bo marsikaj rešeno v tej državi...
Gibanje Osveščeni Prebivalci Slovenije - Gibanje OPS
Avtor te peticije

#57

2016-01-27 21:26

OPOZORILO! 

Vsak komentar, ki se ne bo spodbujal reševanja PEKA, bo morda zlonamerno negativen do te pobude in bo celo žaljiv do kogarkoli, bo odstranjen. Vsakršna propaganda za politike, ki so soodgovorni za stanje v državi, to pa so vse stranke, ki so kadarkoli sedele v parlamentu in poskusi netenja razdora po stari grdi navadi nekaterih levo desno usmerjenih netilcev nestrpnosti in celo sovraštva, bo prav tako izklučena iz komentarjev. 

Tukaj smo za to, da rešujemo kar je možno rešiti in gradimo kar je možno zgraditi, rušenja je bilo že dovolj v tej državi. Imamo delavce v obupu a močno voljo, da se morda prav na PEKU povežemo vsi, ki dobro mislimo, dobro govorimo in še boljše delamo ter dokažemo, da Slovenci kljub vsemu znamo STOPITI SKUPAJ za ustvarjanje SKUPNEGA DOBREGA. . MAR NI BILO ŽE DOVOLJ RAZDOROV V 25-IH LETIH OD KAR IMAMO SVOJO DRŽAVO? NEHAJMO S TEM, KER SI ZASLUŽIMO MIR, NAPREDEK, BLAGOSTANJE IN VESELJE TER SREČO. USTAVRIMO TO ZA ZAČETEK NA NOVI ZGODBI PEKA. 

ČE BOMO VSI POTEGNILI TA ZAVOŽEN VOZ V ISTO SMER, NAM BO BREZ DVOMA USPELO! 

Hvala, ker razumete in ste pripavljeni delati za REŠITEV PEKA!

P.S. 


PROSIMO VSE, DA ŠIRITE TO PETICIJO, KER SAMO S SKUPNIMI MOČMI, BOMO ZMAGALI, PEKO, DELAVCI, SLOVENIJA IN MI VSI SKUPAJ. 

Dajmo, GREMO SLOVENIJA! 

administrator mojster PE(pi)KO







Gost

#58

2016-01-27 21:27

Skrajni čas je da državljani vzamemo stvari v svoje roke.Pa ne samo peticija za Peko, temveč za izterjavo pokradenega denarja, za zapiranje že zdavnaj znanih, ne tajkunov, temveč izdajalcev slovenskega naroda, za višje pokojnine...

Gost

#59

2016-01-27 21:33

V banke smo zmetal dnarja uff..kaj imamo od tega. Uprašanje je tudi kaj se je zgodilo z firmo Stol? Tud so jo zaprli pa 100 let bi mogla imet.lp

Gost

#60

2016-01-27 21:39

Čevlji Peko me spremljajo od zgodnjega otroštva in sem jih vedno kupila in nosila s ponosom, kakor vse druge slovenske izdelke.


Gost

#61

2016-01-27 22:00

Tujega nocemo,svojega ne damo. Podjetja s tako dolgo tradicijo in kvaliteto nikakor nebi smela koncat ne v tujih rokah niti v stecaju. Bojktirajte tuje,kupujte domace,s tem bomo zagotovili obstoj marsikareremu domacemu podjetju in tako ohranili delovna mesta.

Gost

#62

2016-01-27 22:37

končno ena dobra...

Gost

#63

2016-01-27 23:01

Ker je tako prav.
Janko Vidic

#64 Re: Re: Re: Re:

2016-01-27 23:12

#54: Gibanje Osveščeni Prebivalci Slovenije - Gibanje OPS - Re: Re: Re:  

 Ek Onomist ... itak ... skrito, tako, ja, tako se pljuva, da te nihče ne vidi!!! FUUUUJ!!! Pazite, da mati narava ne poskrbi za vas ... kakšna škodoželjnost ... prava udbovska ... dežurni 25 ur na dan, ha??? Sramujte se svojega obstoja! Ja, res je, smo ljudje, ki želimo graditi, rušiteljev je ta dežela prepolna ... In podpiram, da se take komentarje briše, saj kažejo stopnjo duševne zaostalosti, po mojem mnenju kakšnega Mačkovega učenca!!! 


Gost

#65

2016-01-28 00:00

"Zalost mene prevladuje"...

Gost

#66

2016-01-28 02:37

Za PEKO. (y)

Gost

#67

2016-01-28 03:15

Mislim, da bi bilo potrebno podpreti to podjetje v smeri razvoja, konkurenčnosti na trgu in zaradi tega, ker je to podjetje (še) lahko slovenski ponos, vendar s pravo usmeritvijo, odnosom do delavcev in kupcev. Nimamo samo slovenskega trga, temveč tudi tujjega, od ex-Yu do evropskega trga... In, kar je še najpomembnejše, vzgajajmo rodove v spoštovanju kvalitetnega domačega izdelka. Naša tovarišica v osnovni šoli je vedno rada poudarila: "Ne varčujte pri obutvi, vaše noge vam bodo hvaležne!"

Gost

#68

2016-01-28 06:10

Nesposobne in pohlepne vodstvene uprave in ne odgovoren odnos države do PEKO-ta

Gost

#69

2016-01-28 06:44

Ker je res škoda takih podjetij, vse naše znanje, naše blagovne znamke so zapravili, pa ne delavci, to so storili tisti, ki za to nikoli ne bomo odgovarjali ali bili kaznovani

Gost

#70

2016-01-28 07:05

Peko ni samo podjetje s tradicijo, izdeluje čevlje, ki jih jaz kupujem že leta in mi edini odgovarjajo. Vse druge čevlje sem poklonila ali vrgla v koš.

Gost

#71

2016-01-28 07:30

Podpis te paticije je pomemben za Slovenijo in njeno prepoznavnost. Peko podjetje je eno najbolj prepoznavnih podjetij v Sloveniji, pa tega ne znamo ceniti.
Veliko javnih podjetij je bilo v situaciji, ko bi jih najmanj petkrat zaprli, pa jih je država podprla in pustila odprta delovna mesta. Slovenska podjetja so izropana, nastradajo pa zaposleni z minimalnimi plačami, kateri že tako težko z njimi preživljajo.
V primeru, da gredo zaposleni na ˝borzo˝, kar bo večina zaposlenih tudi primorana, bo dobilo novo zaposlitev kvečjem 10%.
Ostali nezaposleni pa bodo padli na pleča države.......nas davkoplačevalcev. Ali ni potem vseeno, če stabilizirajo podjetje in zaposleni ostanejo še vedno zaposleni.
Vodilni kader je odgovoren za delavna mesta zaposlenih, v vsakem primeru so bile to njihove odločitve: marketinško, vodstveno,......o vsem so odločali preden je prišlo do potopa podjetja.
Podjetje potrebuje primernega voditelja in finančno realnega voditelja brez lepljivih prstov. Vem danes v teh časih je to težko najti, a tudi taki obstajajo. Danes je veliko izobraženega kadra iz delavskih družin, kot sem jaz, a nimajo primerne zaposlitve. Jaz sem sicer zaposlena a obstajajo še tam zunaj taki, ki bi znali razporediti pogačo pravilno na 1000 kosov in nebi prišlo do tako slabih odločitev verjemite.
Naša politika države se spreminja v PRODAJ TUJCU.........pa saj je bila Slovenija že dovolj časa pod tujim jarmom, zakaj si to zopet dovoljujemo?

Dovolj besedičenja, postajam kot naši politiki in hrabri voditelji potopljenih podjetij.

Upam, da paticija uspe.

Lep dan še naprej
tRŽIČANKA

#72

2016-01-28 08:09

ZADRUGA PEKO!!!


Gost

#73

2016-01-28 08:11

Kako lahko prenesejo proizvodnjo kar čez noč v manj razvite države-a se da čez noč naučiti dizajnirat, planirat, šivat, prodajat, razvijat čevlje?


Gost

#74

2016-01-28 08:23

...ker je verjetno to zadnja moznost, da se Peko resi!

Gost

#75

2016-01-28 08:51

ker mi je žal za vsa naša podjetja, ki so propadla zaradi skorumpiranih politikov in managerjev, na veliko, nepopravljivo škodo nas Slovencev !!!!!



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...