Peka, našega tradicionalnega čevljarja ne damo, smo za ponovno oživitev proizvodnje!


Gost

#151 Re:

2016-01-29 17:40

#149: -  

      Urška,dobro napisano....;),a imaš morda kakšen  kontakt,ker je ideja odlična in pade v uho!!


Gost

#152

2016-01-29 18:05

DOKLER NE BOMO POSLALI V STEČAJ TEGA SISTEMA, EU IN NATO, SE NE BO NIČ ZGODILO, Seveda bo težko. Vendar je to edina rešitev. To je pogoj, da tovrstne kapitalistične podgane in njihovi hlapci izginejo.
Gibanje Osveščeni Prebivalci Slovenije - Gibanje OPS

#153 Re:

2016-01-29 18:19

#152: -  

 Prav to delamo tudi preko Peka, ko je treba najprej skupaj stopiti, se vam ne zdi? Boste pomagali? 

Tukaj preberite


Gost

#154

2016-01-29 18:53

Če lahko na tak način kaj pomagam,zakaj pa ne...pa Alpino imam tukaj pred nosom,ki gre po isti poti

Gost

#155 Re:

2016-01-29 19:39

#154: -  

 Ne sme it po tej poti,treba je sprožit domino efekt,naslednji korak je razpustitev skorumpiranih elit in vzpostavitev delovanja z uspehi kot nekoč!!  Združitev bi bila ean od opcij!!

  Hvala za podporo in morda spregovorimo o tej zadevi na štiri oči,iz oči v oči!!

 


Gost

#156

2016-01-29 20:02

Sem bila 37 let v Peko in Peko je del mojega življenja, teško prenašam vse to kar se danes dogaja.

Gost

#157

2016-01-29 20:32

Podpisala zato , ker leta nazaj sem tudi jaz delala v peko-tu,sicer v Benediktu, kjer je bil eden izmed obratov od začetka ko se je odprl in do zaprtja 15let . Vsi delavci smo dali delnice potem pa še podpisovali pogodbe nove, spet nove in na koncu brez vsega ostali. Banda pokvarjena ,upam da ljudje podpisujejo in naj se reši vsaj zdaj nekaj. Lp

Gost

#158

2016-01-29 22:04

Ker je "Peko"moje otrostvo.Pred sezdesetimi leti mi je moj oce kupil prve ceveljce pri Peku.Tudi kasneje mi jih je kupoval,tako dolgo dokler nisem zacel sam kupovati cevlje ,copate,skornje,madona tudi druge stvari za to se ne strinjam,da Peko propade,da ne bom mogel svojemu vnucku pokazati te trgovine z cevlji,kjer sem od vsega zacetka kupoval dobra obuvala.Politicna klientela in Tajkuni,denar,ki ni vas,prosim nazaj,da se vlozi v Peko.

Gost

#159 Re:

2016-01-29 22:21

#158: -  

     V tej smeri si prizadevamo in vsled tega so vaši podpisi in sporočila zalo pomemben del PETICIJE z katero hočemo

     doseči,v naši državi,misijo nemogoče!!!   Hvala

 


Gost

#160

2016-01-29 23:03

To je samo kaplja gneva, ki se nabira v nas državljanih, ko bo rob presežen, bo hudo. Zelo hudo in tega se bojim.

Gost

#161

2016-01-30 00:43

Zato,ker če bo šlo tako naprej Slovenija sploh ne bo več nič proizvajala ampak samo kupovala in na koncu bomo popolnoma odvisni od drugih.

Gost

#162

2016-01-30 05:49

Še vedno verjamem,da lahko pridni in pošteni ljudje,ki so bili zaposleni v tej družbi brez vodstvenega kadra,ki so ga imeli in s pomočjo ljudi z vizijo Peko postane vzorec za preobrat te destruktivnosti,ki se dogaja v naši družbi.Srečno PEKO.............
prav

#163 hm

2016-01-30 08:20

se mi zdi prav... naj se nekaj premakne na bolje v tej današnji recimo, da evropski  brezčutni družbi...


Gost

#164

2016-01-30 09:29

Vsekakor mi je za rešitev slovenskega podjetja in ohranjanja delovnih mest! To je nujno, ker se gre za družine, ljudi tukaj in zdaj!
Takoj za tem pritiskati na državo in organe, da najdejo poti in rešitve za vračanje pokradenih milijard!
Kako to storiti, so primeri v svetu! Slej kot prej se bo to zgodilo.
Prosim vse, da sedaj, ko je to mogoče zaradi interneta preberejo ustavo in se jo naučijo-mo na pamet.
Nato začnimo biti aktivni državljani. Ničesar nam ne bo podarjeno...
Lp Stanislav


Gost

#165

2016-01-30 10:08

Ker gre za slovensko podjetje
Ker gre za kvalitetno podjetje s kvalitetnimi izdelki, ki sem jih kupovala in bi morda še katerega kupila
Ker gre za podjetje s tradicijo
Ker so v njem zaposleni ljudje, ki bi izgubili delo, pa tega ne želim in ker to ni prav
Protestiram proti uničevanju slovenske industrije, slovenskih podjetij in delovnih mest
Slovenska vlada naj pomaga in končno začne delovati V DOBRO slovenskemu gospodarstvu !!! sicer naj izgine!
Ker moramo ceniti tudi našo tradicijo in spet začeti ohranjati in negovati slovenski ponos.
Peko, ostani, obstani, in se razvijaj v skladu z našimi najboljšimi možnostmi.


Gost

#166

2016-01-30 10:26

upam, da bo ta peticija uspela, da se reši Peko pred zatonom in da bi bila ta peticija vzorčni primer, da Slovenci lahko stopimo skupaj in uspemo naši obubožani domovini pomagati.

Gost

#167

2016-01-30 11:17

Želim si, da rešimo naša podjetja, ki predstavljajo kruh slovenskim družinam in da vse lopove, ki so okradli Slovenijo zapremo in jim poberemo kar je naše! Slovenci, združimo moči!

Gost

#168

2016-01-30 11:38

Naj se ohrani podjetje ki izdeluje kvalitetne čevlje ne pa to kitajsko sranje ki razpade po nekaj mesecih.

Gost

#169

2016-01-30 13:31

Rešimo 113 let delujoče podjetje PEKO, nekoč naš paradni konj čevljarske industrije! - Če smo davkoplačevalci milijarde zmetali v izropane banke, zahtevamo od oblastnikov, da poberejo pokraden denar slovenskim tajkunom, g. Zidarju, g. Kordežu, g. Bavčarju, g. Šrotu, go. Tovšak, g. Črnigoju in podobnim. Organi države, ki jih pošteno plačujemo vsak mesec, naj izvršijo vse revizije divjih pri(h)vatizacij in naj vrnjen denar ta...

Gost

#170

2016-01-30 14:41

Ker bom stopil ob stran postenih in dobrih ljudi ter odlicne blagovne znamke v nasprotju z naso drzavo in celotno vlado vred katerim je pomembna le debela denarnica!!!
Upam da uspemu in se konco upremo temu grdemu izkoriscanju ljudi!!

Gost

#171

2016-01-30 14:47

Dovolj je! Država mora služit ljudem, ne državnemu ustroju in posameznikom!!! Slovenci postavite se zase, oni se ne bodo!!!!
boliboli

#172 Re:

2016-01-30 14:58

#1: Spodbudi še druge in zmagaj! -  

 Peko naj se vrne prvotnim lastnikom katerim so ga komunisti ukradli po 2. sv. vojni! 
Oziroma bi se moral. 

Tako pa tako kot pri vseh ukradenih firmah Slovencev po 2. sv. vojni, katere so ukradli komunisti, je tudi Peko dočakal svoj konec. Praktično vse firme so šle v 3 marjetice. Zakaj pa vprašanje komunajzarje in tiste ki so jih okradli!

Ne dam niti evra za firmo v državni lasti, katero je "država" pred tem ukradla njenim lastnikom, nato pa nastavljala svoje ljudi da so v firmi kradli in jo shirali do konca! Takih zgodb o velikih državnih firmah je v Sloveniji 20+. 
Pa ne nakladat da je kriv kak kapitalizem za propad. Kriv je yugosocializem. 

Sem pa vedno kupoval čevlje v Peku, Alpini ali Planiki. In še jih bom. 

pa lp
Andrej


Gost

#173

2016-01-30 15:11

To je naše Slovensko podjetje ne smemo dovoliti da kar tako propade. Potrebno je najti krivce za to in jih ustrezno kaznovati.

To objavo je odstranil avtor te peticije (Show details)

2016-01-30 15:52


To objavo je odstranil avtor te peticije (Show details)

2016-01-30 16:55





Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...