ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH


Gost

#251 Re: Re: ZA OTROKE GRE, ZA DRUŽINE GRE, NE ZA VERO IN POLITIKO

2015-03-11 12:29

#98: 5 dni - Re: ZA OTROKE GRE, ZA DRUŽINE GRE, NE ZA VERO IN POLITIKO 

haha "si slišal, ponosen očka, naj se izpovesta brez tvoje navzočnosti, bosta sigurno povedala, kakšne perverzije in nenaravnosti ste se šli pri hiši". kjdszbgsegjxnrčd

milsim, pa to je nenormalno. strah rodi jezo in nasprotniki so ekstremno jezni ljudje. da iz dolgega časa greš škodit drugim, jim jemat pravice, zakaj - zato, da boš pri sebi pomirjen spal ponoči, ker je zunaj leto 1974 in ker se bojiš videt dva moška se držat za roke? v informiranosti in narodni vzgoji je problem - to je popolnoma jasno. kar je neznano, straši. kar nam je tuje, zavračamo. in ko se v naši ljubi zahojeni državi končno, končno naredi nekaj na tem, da dobimo upanje, da gre na boljše - se zgodi tole. 80.000 neinformiranih postriženih ovc v cerkvah (!) zbere podpise, medtem ko vsi naučeno ponavljajo ene in iste tri argumente, ki so, pa z vsem spoštovanjem - zgolj debilnosti. a se poslušate? a se sploh poslušate? verjamem, da je super, ko se vam zdi, da vam mož v oblakih kima, ampak, če se vam tako zdi - verjamem tudi, da niti svoje vere ne dojamete v pravi luči. dejte no. pa ja vaši argumenti nimajo nobenega smisla. vaši argumenti niso niti argumenti. sklicujete se na vodeba pa na freuda pa na fantazijsko knjigo iz pamtiveka. kdo pa ste, da si jemljete pravico posredovat "božjo besedo"? kdo pa ste, da si jemljete pravico označevat "naravno" in "nenaravno"? kdo pa ste? vsak izmed vas je ravno toliko človek kot sem sama, vsak izmed vas je ravno toliko bog, kot sem sama (ni). kdo pa si mislite da ste, da moje pravice jemljete v svoje roke? 

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2015-03-11 12:29



Gost

#253 Re: Mat kurba sm jezn!!!!!!

2015-03-11 12:31

freespirit

#254 Re: Mat kurba sm jezn!!!!!!

2015-03-11 12:39

#249: Lasko Pivo - Mat kurba sm jezn!!!!!! 

 Že itak je preveč otrok brez staršev in osnovnih življenskih dobrin... in ti bi jih naredil še več? Vreči siromake na krvav svet, v leglo materialističnih nesočutnežev in jim celo odvzeti možnost dostojne vzgoje, ki jo ABSOLUTNO lahko izvedeta tudi dve osebi istega spola.


Gost

#255 Re: Mat kurba sm jezn!!!!!!

2015-03-11 12:39

#249: Lasko Pivo - Mat kurba sm jezn!!!!!! 

 Za pomiritev priporočam, da si prebereš izjavo strokovnjakov (kliničnih psihologov). Povezava do izjave je na voljo na prvi strani te peticije.


Gost

#256 Re:

2015-03-11 12:40

#18: -  

 Skrajno neumna primerjava. Kako kdo skrbi za otroke nima nobene veze s spolno usmerjenostjo. Lahko pa tudi tako naprej razmišljamo: za otroka bo verjetno bolje skrbel 95 letni dementen starček kot pa agresiven psihični bolnik, ki ga vsak dan pretepa. Pa dajmo potem še sprejet zako, da lahko 95 letni samski starčki posvojijo otroke.


Gost

#257 Re: Re: Korak naprej?

2015-03-11 12:41

#246: - Re: Korak naprej? 

 Kopija bednikov iz Slovenije prav nič ne pomeni :D link pa članek, pa si na konju :) sicer pa, danes je "kvaziznanosti" tak na vsakem koraku že preveč, tak da že tu je vprašanje, kaj vrjet :)
Hvala za odgovor! 


Gost

#258 Re: Re:

2015-03-11 12:42

# -miha

kolk mi je smesn ker otroci ŽE itak živijo v takih družinah in je nase dolžnost, da jih zakonsko tudi zaščitimo. Posvojitev bo še vedno ostala na tak načion kakor je za hetero pare vendar bodo mogoce pri homo parih se malo bolj pozaorni komu se odda otroka, da ne bo kasneje še večje polemike okoli tega. bistvo je da se zaščiti otroke z enim biološkim staršem, da ga lahko potem njegov psrtner posvoji. mislm d bi lahko začeli razmišljat in brat zadeve katere komentirate!


Gost

#259 Re:

2015-03-11 12:48

#76: -  

 Žal je bilo vedno tako, da ljudje drugače mislečih ne znajo sprejet. Ti si recimo lep primerek takega razmišljanja.


Gost

#260 Re:

2015-03-11 12:50

#82: -  

 Se oprvičujem, samo to je pa skrajno bolana primerjava. A eni res ne znate logično povezati vzrokov in posledic? 


Gost

#261 Re: Re: Re: Korak naprej?

2015-03-11 12:51

#257: - Re: Re: Korak naprej? 

 No, kot prvo, trditev da slovenski strokovnjaki nič ne veljajo ni ravno mentaliteta, ki bo peljala državo naprej, ane?

Celotna izjava je na prvi strani te peticije. Žal komentarji ne omogčajo kopiranje linkov z več kot 90 črkami.

Če nisi zadovoljen z odgovorom "slovenskih bednikov" pa upam, da boš zadovoljen z empiričnimi raziskavami iz katerih izhajajo njihove izjave. Da te pomirim, empirične raziskave so bile izvedene v ZDA, Avstraliji, Veliki Britaniji, Nemčiji in drugih evropskih državah. 

Če pa bolj zaupaš svojemu občutku, ki je pod vplivom homofobnega kulturnega okolja, kot pa znanstveni metodi in znanju več uglednih znanstvenikov in strokovnjakov iz več držav, potem te pa tako ali tako ne bo nič prepričalo. 


Gost

#262

2015-03-11 12:53

To se mi zdi normalno, saj otroku ne bo nic manjkalo vazno da ima topel dom poln ljubezni. Proti so samo starejsi zahojeni ljudje, ki ne grejo s casom naprej...mislijo, da ce je bilo do sedaj tako, da ne more bit drugace. Koliko druzin "normalnih" pa se dogaja nasilje, nadlegovanne,prepiri,...tega pri istospolnih definitivno ne bo...! Vsi smo enakopravni!!!!!!!

Gost

#263 Re:

2015-03-11 12:54

#174: -  

 BUTELJ!!!

 

a po tvoje ima vsak družinski član v enem gospodinjstvu vsak svoj IP naslov........in vsak zaposlen v firmi svoj IP (zunanji)


Gost

#264

2015-03-11 12:54

Nobenih referndumov. Za otroka gre!

Gost

#265

2015-03-11 12:57

Naj bo kakorkoli, samo ne tako kot si želijo cerkvenjaki!
Poštar

#266 Re:

2015-03-11 12:58

#10: miha -  Torej analogno tudi velja, da kdo lahko z natepavanjem naredi psa, mačko, ptiča in ostale živali, ki si jih človek podjarmi in deklarira kot svojo lastnino, naj jih ima, kdo pa ne, pa ne. Ko bi le.

 


Gost

#267

2015-03-11 13:03

Svoboda vsem !!!

Gost

#268 Re: Re:

2015-03-11 13:04

#176: - Re:  

 Kakšne bolane primerjave. dj mal premisl!


Gost

#269

2015-03-11 13:06

Kdo sem jaz, da smem krojiti življenje sočloveku, kdo sem jaz, da lahko nasprotujem izbiri življenja sočloveka, kdo mi daje pravico, da zavračam drugačne. Sram je lahko tiste, ki so tako nevedni in primitivni, da dlje od svojega nosa ne vidijo, da s tem škodijo sebi in ne drugačnim. Kje pa piše, da so istospolni ljudje drugačni, lahko da smo heteroseksualci drugačni! Sram nas je lahko vse, da sodimo drugim. Zato pomagam, ker vem kaj je drugačnost in zatiranost s strani primitivcev in osebkov s spranimi možgani!

Gost

#270

2015-03-11 13:10

Upam, da nam uspe!! :)

Gost

#271 Re: Re:

2015-03-11 13:11

#216: ZA - Re:  

 A res ne premorete malo osnovnega logičnega sklepanja.

Očitno je za marsikoga agresivnost, alkoholizem, ... posledica tega, da je ta oseba heteroseksualna.


Gost

#272

2015-03-11 13:14

O clovekovih pravicah se ne sme odlocati na referendumu - to je bilo v preteklosti proti Ustavi ze nekajkrat storjeno, ne ponovimo stare napake!

Gost

#273

2015-03-11 13:15

Enakopravnost!!!

Gost

#274

2015-03-11 13:19

Kaj pa pravica ljudi, ki ne zmorejo bit zvesti eni osebi vse življenje. Zakaj ne bi sprejeli zakona, da je družina lahko sestavljena iz poljubnega števila ljudi in se kadarkoli lahko vanjo priključijo še novi očetje in nove mame. Tako bi ukinili diskriminacijo tistih prevarantov, ki ne zmorejo biti zvesti eni osebi. Obenem bi pa rešili mnogo otrok, ki trpijo zaradi razpada družine.

Nezvestoba in prevarantstvo pa je dejstvo današnjega časa. Treba je it v korak s časom in tudi take prevarante pred zakonom izenačit z vsemi drugimi. Še posebej je pa treba zaščit otroke, ki zaradi njihove nezvestobe trpijo.


Gost

#275

2015-03-11 13:20

To je najbolj normalna reakcija nas, ki spoštujemo enake pravice za vse.