ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH

i'm str8

#151 Re: In takšna bi bila realnost

2015-03-11 09:26

#150: Realist - In takšna bi bila realnost  

Uči svoje otroke ljubezni in strpnosti do drugih pa ne bo takih neumnosti. Otroci prevzemajo navade in razmišljanje od svojih staršev. Če boš otroka naučil, da spoštuje vsa živa bitja, veš da ne bo homofob kot ti!! Pa tvoj nadimek je čisto zgrešen, ker niti malo nisi realen. Živiš v zablodi, tako kot ostalih 80.000 ljudi...


Gost

#152

2015-03-11 09:30

Zanimivo - tudi v naravi se pojavlja marsikaj - npr. menjava spola (dvoživke), istospolne skupnosti (cele raziskave so na to temo), "brezmadežno spočetje" (neka vrsta kuščarjev to obvlada), samooploditev, skrb za tuje mladiče (celo druge vrste, ne le od druge matere), "družine" s samo enim staršem (kjer je drugi celo nezaželen)  - žal pa tudi zavračanje drugačnosti, slabo starševstvo, zapuščanje mladičev, ubijanje lastnega zaroda, kanibalizem, incest in še in še...

Se pravi, zelo veliko stvari, ki jh počne človek, je popolnoma naravnih, pogosto celo nagonskih. Tudi evolucija je nekaj naravnega; vrsta se ali prilagodi novim razmeram, ali pa izumre. Še dobro, da ima človek kot višek stvarstva svoje silne in opevane možgane, da z njimi lahko nadzoruje nagone, se upira naravni evoluciji, spreminja svoje okolje in se včasih tudi zelo grdo znaša nad lastno vrsto.

Za nas je v dobi tehnološkega napredka - kjer je živjenje brez medicinske pomoči, naravni porod ali ne-cepljenje našega otroka nekaj nepojmljivega, kjer ne moremo zdržati 5 minut brez elektrike in nekateri otroci ne znajo več niti komunicirati drugače kot preko tipkovnice -  pojem nenaravnega neka manjšina, ki se je pač rodila malo drugačna kot večina, in ki želi - čisto naravno - živeti v skupnosti z nekom po svoji izbiri, ter skrbeti za potomstvo (biološko ali ne, ni važno) in s tem tudi za nadaljevanje vrste.

In istospolno usmerjeni otroci se rojevajo, mimogrede, homoseksualnim, biseksualnim in tudi heteroseksualnim staršem. Ne glede na sprejete zakone in na mnenje 80.000 ljudi, ki se jim to očitno zdi nenaravno.


Gost

#153

2015-03-11 09:30

Čas je za napredek. Slovenija je naredila ogromen korak in sedaj bi tej idijoti to uničli.
Mia

#154 Re: In takšna bi bila realnost

2015-03-11 09:31

#150: Realist - In takšna bi bila realnost  

Če lahko svojemu otroku razložite, da je sv. Duh brezmadežno oplodil trinajstletno Marijo, ki se je potem poročila z veliko starejšim Jožefom, rodila Jezusa, ki je človek in hkrati božji sin in je po bičanju in mučenju umrl na križu in potem tretji dan vstal od mrtvih ter na koncu odšel s telesom v nebesa, potem lahko tudi razložite, da se včasih zgodi, da se zaljubita osebi istega spola in vzgajata skupaj otroka.

Otroku se ne bo zdelo nenaravno, da ima sošolka dva očeta/ dve mamici, RAZEN če jih bodo njihovi starši naučili nestrpnosti in sovraštva.

Vsi se rodimo takšni, kot nas je narava naredila - jaz sem pač istospolno usmerjena, eni smo, eni niste. Nihče se pa ni rodil HOMOFOB... to ste pa kar sami postali in se zavestno odločili, da boste diskriminirali drugačne od vas.

i'm str8

#155 Za vse homofobe!!

2015-03-11 09:33

I hate the word homofobia. It's not fobia. You're not scared! You're an idiot!!!

Sovražim besedo homofobija. Ni fobija. Nisi prestrašen. Idiot si!


Gost

#156

2015-03-11 09:33

KONČNOOO. 

 

Sem se že ustrašil, da boste RKC nastavili še drugo lice.

 

PONOSNO V BORBO ZA PRAVICO! Čeprav do borbe sploh nebi smelo priti. Tudi iz tega razloga imate mojo brezpogojno podporo, kakeršnja je tudi ljubezen sama po sebi.

 

lp


Gost

#157

2015-03-11 09:39

Proti stigmatiziranju istospolnih v 21. stolezju!

Gost

#158

2015-03-11 09:40

Podpiram, z velikim DA in močno držim pesti, da ta zakon uspe!:)
mama**

#159 Re:

2015-03-11 09:41

#10: miha -  

 res je!!!!!!!!!!!!  najse imajo fajn sam otrokpa res ne wtf  otroc bojo bogi ko jih bojo zalotl v postli bolše je zalotit mamo pa očeta  koker pa dva moška ali dve mami : "kje pa je moja mami ""??? ali kje pa je moj očka"""??haloooo  negre to tak bogi otroci

Ljubljančanka

#160 Proti stigmatiziranju istospolnih v 21. stoletju

2015-03-11 09:42

Sem proti stigmatiziranju istospolnih v 21. stoletju, še več: doslej so jim bile omejevanje človekove pravice!

krena

#161 Re: Re: Re:

2015-03-11 09:43

Prej nisem dojela pointa važega komentarja.Strinjam se z zakonom,ki ga je vlada 3.3 sprejela. Vsi smo enakopravni v tej državi.

 

 

#148: - Re:

mama

#162 Re: Re:

2015-03-11 09:47

#147: i'm str8 - Re:  

 drugo je če ženska mama umre vseeno trok ne bo gledal poljubljanaj dveh moških in držanja za rokco in zalotil pri sexu itd....

Izberi vzdevek

#163 Re: Re:

2015-03-11 09:47

#115: PLAVI - Re:  

 Gremo lepo od točke do točke (odgovor na #115):

 

* Seveda ne gre za to kar je moderno. Gre se za več kot to. In to več je enakopravnost.

 

* Ravno obratno. Koalicija "Za otroke gre" diskriminira in in laže o tem, kako problematično bi bila nova ureditev za otroke, čeprav so internacionalne, empirične raziskave iz zadnjih desetletij pokazale, da se ni potrebno bati za otroke.

 

* Ugibal bi, da večina njihove plače pride iz davkoplačevalskih žepov. A mislite, da jih geji podkupujejo ali kaj? Pa če ne zaupate našim strokovnjakom, pa poglejte mnenja strokovnjakov z drugih držav. V večini se ta mnenja ujemajo po svetu.

 

* Zakaj pa nebi digitalno, če obstaja možnost? Stavim, da če bi podpise proti novemu zakoniku zbirali izključno digitalno, jih nebi zbrali 5000 saj so večina tistih, ki so podpisali, starejši ljudje, ki so jim v nedeljo po maši v roke potisnili papirje in jim rekli da naj podpišejo.

 

* V redu, če temu rečete agresija, a druga stran (nasprotniki novemu zakonu) je dosti bolj agresivna. Brez, da bi kdo kaj rekel (kar bi si druga stran želela) je težko kaj dosečti.


Gost

#164 Re: Re:

2015-03-11 09:49

#159: mama** - Re:  

 Bogi tvoji otroci...

mama

#165 Re: Re: Re:

2015-03-11 09:51

#148: - Re: Re:  

 nihče ne živi v srednjem veku sedaj se greste nekaj "modernega""  ker je pač moderno sprejeti drugačnost naj se poročajo imajo radi otrok pa ne!!!! mi razmišljamo takodom je tam kjer si ljubljen ja res je ampak večina državljanov je proti temu in ti otroci bodo trpeli na vsakem koraku ker večini to ni normalno da gresta dva moška ali dve ženski čez mesto z otrokom se držita za rokco in poljubljata! otrok se bo spraševal za kaj pa večina otrok ima mao in očeta to jesamo procent ljudi ki so istspolno usmerjeni v sloveniji! pa l.p


Gost

#166

2015-03-11 09:51

Gre za osnovne človekove pravice in čas je, da se enakopravnost udejani.


Gost

#167

2015-03-11 09:52

Upam da rata?!?!
mama

#168 proti

2015-03-11 09:55

gre zato dati otroci bojo trpeli večina državljanov ni istospolnih in ti otroci istospolnih bojo debelo gledali ses praševali zakaj pa jaz nimam mami in očija???naj seporočajo imajo radi samo otroke naj dajo na stran če jih narava ustvari da so geji lezbijke naj bojo samo otroke pa žal ne !!!!!!!!!!itak bo padlo ker je večina proti hvala !!!!!!!!!!!!!!


Gost

#169

2015-03-11 09:57

Vesel sem, da je po dolgem času, prišlo do takšne  spremembe. Ne morem razumeti, zakaj se cerkev vmešava tam, kjer ji ni mesto. Čeprav razumem, da jim gre za njihovo simboliko. Z izenačenjem vseh pravic vključno z možnostjo posvajanja otrok v istospolne družine, bodo izgubili na simbolni ravni. In to je tisto, kar jih boli. Po novem, ne bo družina mama, oče in otrok. Zato tudi pri verouku takšna definicija, ne bo mogla vzdržat. Po novem, bodo torej cerkvenjaki učili krivo vero, če bodo vztrajali pri svojem. Jaz bi odprl še peticijo za cerkveni davek, za obelodanitev vseh pedofilov ki živijo med njimi, pa za ukinitev posiljevanj z vero. Najprej, naj pometejo pred svojim pragom, potem pa naj grejo pred drugega. Pa da ne bo pomote, imam vse zakramente. Samo ne morem pa prebavit takšne euforične, živčne vojne za kakršno se angažira rkc, proti pravicam manjšine. Ironija pa je, da je ravno znotraj rkc, največ gejev bodisi odkritih,  ali prikritih.


Gost

#170

2015-03-11 10:00

Vesel sem, da je po dolgem času, prišlo do takšne  spremembe. Ne morem razumeti, zakaj se cerkev vmešava tam, kjer ji ni mesto. Čeprav razumem, da jim gre za njihovo simboliko. Z izenačenjem vseh pravic vključno z možnostjo posvajanja otrok v istospolne družine, bodo izgubili na simbolni ravni. In to je tisto, kar jih boli. Po novem, ne bo družina mama, oče in otrok. Zato tudi pri verouku takšna definicija, ne bo mogla vzdržat. Po novem, bodo torej cerkvenjaki učili krivo vero, če bodo vztrajali pri svojem. Jaz bi odprl še peticijo za cerkveni davek, za obelodanitev vseh pedofilov ki živijo med njimi, pa za ukinitev posiljevanj z vero. Najprej, naj pometejo pred svojim pragom, potem pa naj grejo pred drugega. Pa da ne bo pomote, imam vse zakramente. Samo ne morem pa prebavit takšne euforične, živčne vojne za kakršno se angažira rkc, proti pravicam manjšine. Ironija pa je, da je ravno znotraj rkc, največ gejev bodisi odkritih,  ali prikritih. Zato je čas, za spremembe.

i'm str8

#171 Re: Re: Re:

2015-03-11 10:01

#162: mama - Re: Re:  

In kaj je narobe, če otrok vidi, da se dva moška ali dve ženski poljubljata? Ravno toliko, kot če vidi mamo in očeta, da se! Jaz imam mamo in očeta pa ju nikoli nisem zalotila pri sexu, niti se nista nikoli zares poljubljala pred mano in sestrama.

Kar neke predsodke imate in zgodbice si izmišljate. Kaj osebno tebe briga kaj neka družina počne?

Fora s takimi ljudmi kot si ti NI, da se bojite za otroke in ste samo homofobi. Taki ljudje kot si ti, sovražijo najbolj sebe! Počisti pred svojim pragom, brigaj se zase, uči svoje otroke svojega prepričanja, morda pa bodo sami spregledali, ko bodo malo starejši.

Ti si pa verjetno ena izmed tistih tercialk, ki nima v življenju kaj drugega početi kot gledati kaj nekdo dela (po tvoje) 'narobe'. PA KDO SI TI??!! ZAKAJ SE IMAŠ ZA NEKAJ VEČ KOT OSTALI? ZAKAJ MISLIŠ, DA IMAŠ PRAVICO ODLOČATI O NEKOM DRUGEM??? HALOOOOOOO??!!

1337

#172 Re: Re:

2015-03-11 10:03

#115: PLAVI - Re:  

 Kaj ti govoriš človek ? Razjasni, si dejstva in potem pridi pametovat drugim kako naj živijo


Gost

#173 1000 podpisov z istim IP

2015-03-11 10:09

A dajte nehat no. Skoraj 1000 podpisov je iz istega računalnika in ne mi reči, da so ti kao podpisniki seznanjeni s tem. Pa da ne omenjam, da jih je en kup iz drugih držav. Najboljše, da se še prevede peticija, da bodo sploh vedeli kaj podpisujejo


Gost

#174

2015-03-11 10:10

A dajte nehat no. Skoraj 1000 podpisov je iz istega računalnika in ne mi reči, da so ti kao podpisniki seznanjeni s tem. Pa da ne omenjam, da jih je en kup iz drugih držav. Najboljše, da se še prevede peticija, da bodo sploh vedeli kaj podpisujejo


Gost

#175

2015-03-11 10:11

Upam, da zakon pade!Bom podpisal na UE zahtevo za rerendum takoj ko bom lahko!