Peticija proti odstrelu rjavega medveda in volka

Quoted post

Igor Đukanović

#2

2016-11-29 10:48

Podpisov je zaenkrat presenetljivo malo.  Domnevam, da imate resne tehnične težave.  Kar bi bilo skladno z mojimi iskušnjami - ni mi uspelo prispevati podpisa (sploh nisem dobil potrditvenega e-maila ne na prvi ne na drugi moj e-naslov).

Replies

Jožefina

#10 Re:

2016-12-12 15:57:44

#2: Igor Đukanović -  

 Spoštovani g. Dukanović,

težave so tako velike TUDI SEDAJ, da sem začela dvomiti tudi v to stran. Koliko prijateljev mi je sporočilo, da se niso uspeli podpisati. En dan ali celo več strežnik ni deloval, potem so prihajali podpisi z večdnevnim zamikom. In po mojem mišljenju bi jih moralo biti več. Nekdo bi moral UKREPATI. Ali prijaviti. To je pa že nezaslišno. Da nam s to moderno demokracijo prepečujejo še podpis in so pri tem še zelo uspešni. Vedete morati tudi, da mnogi niso tako zagnani kot mi in so že ob prvem poskusu prenehali. Spoštovani gospod Dukanović, upam, da boste Vi kaj ukrenili. Jaz sem že obvestila avtorico in jo prosila, da naj bi spremenila uvod in spustila državljane Slovenije, kajti to je širši problem - zagotovo pa se tiče vsaj Hrvaške, Avstrije in Italije. In koliko Hrvatov in Italijanov je hotelo podpisati, pa jim vest ni dopustila, ker niso slovenski državljani. Ko so Norvežani zbirali peticijo, smo se podpisali in hvaležni so nam bili zato. Sicer pa ne me narobe razumeti. Ne kritiziram avtorice, saj sem ji iz dna duše hvaležna, da je peticijo sprožila. Na peticije se ne spoznam - verjetno je ni moč več spremeniti. Zagotovo pa se jo da uspešno uporabiti. Če kaj sledite problematiki, boste videli, da je situacija resnično kritična. Hočejo pobiti vse, kar leze in gre. Sedaj bodo sledili šakali. Kako groteskno - šakali se ne pojavljajo a območju, kjer je volk, ker sožitje med njima ne obstaja. Če pa volka ni, šakal izkoristi priliko ... V osnutku Odloka sploh ne navedejo številke volkov v Sloveniji ... in hočejo postreliti tudi šakala. Ja prišel je šakal, kjer ni volka. Meni se zdi to skrajno sumljivo ... 

 

Lep pozdrav, Jožefina

PS: tudi sedaj, ko sem hotela poslati, noče delovati. Upam, da mi uspe.