VPIS NEODTUJLJIVE PRAVICE DO VODE V USTAVO

Quoted post

Analecta

#1240

2016-02-10 20:29

Peticijo sem podpisala, ker verjamem, da vodni viri (za razliko od drugih državnih kolhozov) nikoli ne bi smeli biti privatizirani. Za to se zavzemam in sem trdno prepričana v pravilnost nacionalizacije vodnih virov.

Moj glas proti privatizaciji vodnih virov NI GLAS za nobeno od "novih"/starih političnih opcij, ki bi se morebiti skrivala (-e) za to peticijo, zato upam, da podpisniki te peticije kasneje ne bomo zlorabljeni za politično agitacijo novih/starih "visokomoralnih" in "visokoetičnih" obrazov, katerih etičnost in morala sta zgolj črka na papirju.

Hvala!

 

 

Replies

Dušan Trušnovec
Avtor te peticije

#1252 Re:

2016-02-10 22:46:35

#1240: Analecta -  

 Živjo Analecta. Ne,  povsem običajni državljani smo, ki nam je zadosti kritiziranja na socialnih omrežjih in smo se brcnili v rit, ter sklenili vsaj kaj naredit...in voda je prvi projekt, ki pa jih bo še več, ker kot kaže se Slovenci pospešeno prebujamo, le spodbudo, namig potrebujemo:-) Smo povsem apolitični in ne zanimajo nas zasluge, ali materialne dobrine, saj smo naučeni živeti "na robu", hkrati pa znamo lepo živet in vemo, da se prave vrednote skrivajo drugje in da so te, ki jih sedaj živimo "zlagane " ......Sicer se nam pridružujejo pravniki , novinarji in ostali, za katere seveda ne moremo jamčit, da v eni točki ne bi poskusili unovčiti pozicije sebi v prid, a zaenkrat tudi zaradi že dokazanega delovanja za skupno dobro in pokončne drže, ki jo položaj, ali denar ne upogiba doslej, dajo verjeti, da se tudi tokrat ne bodo polaščali kakih nizkih apetitov in če bo že kdo od njih začel tudi politično delovat, bo to, kot je videti, predvsem nestrankarsko, ampak samo strokovno in s predanostjo služenja ljudem, ne kapitalu ! :-) 
srečno

Dušan