Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo


Gost

#1601

2016-11-17 09:29

ker je to čista kraja državljanov. naj se financirajo tako kot ostale televizije. program pa ni vreden besede program

Gost

#1602

2016-11-17 16:10

RTV ne gledam, plačevati pa moram. SRAMOTA!!!
Hvala, ker ste z nami, mi smo z vami.

Anonymous

#1603

2016-12-18 15:39

Pa poglejmo: manj kot dvajset let nazaj so imeli razne popularne oddaje, katere je dolga leta vodil legendarni Mito Trefalt in ni bilo ne duha ne sluha o birokratskih mahinacijah. Dobil si lahko karkoli si želel, gledanost pa je bila daleč najvišja v zgodovini njihove televizije.

Malo kasneje so začeli predvajati animirane oddaje kot so Simpsonovi in celo South Park, preko katerih si se lahko pošteno nasmejal. In danes?

Odgovorni urednik je postal bivši voditelj pogovornih oddaj, ki so jih zaradi "političnega" ozračja ukinili, vsi se obnašajo tako, kot da bi jih nekdo močno zdrogiral, igrajo se igre, ki se jih igrajo predšolski otroci, edini "kviz" za odrasle pa je pravzaprav skropucalo, ki ga vodijo trije klovni, med njimi celo nekdo, ki se obnaša kot epileptik. Ravnohriba so odpustili na podlagi politične aktivnosti, čeprav je po mojem mnenju nepravilno ravnal. Ostali programi so okoli 75% otroški, ali pa propagandni, ki jih vodijo razni "fosili" in potencialni pedofili, povrhu vsega pa bi od državljanov radi pobirali pošteno zaslužen denar.

Jaz jim počenega groša ne bi dal in če bi se mi upirali in me k temu silili, bi se jim precej grdo maščeval...

Žalostno je tudi to, da svojo ideologijo vsiljujejo novim in mladim postajam, kot je npr. Planet TV. Za vse komentatorje sem pripravil peticijo za oživitev oddaj, ki jih je dolga leta vodil nihče drug kot Mito Trefalt in jo lahko najdete na tej spletni strani. Vsak podpis je dobrodošel in vesele praznike!

P.S: kot maščevanje sem mislil kot to, da bi jih šel tožit z visoko odškodnino in jim s kodiranjem programov dal misliti, kaj so z njihovo naročnino resnično nameravali.

Maks

#1604 Re:

2017-01-26 10:49

#1294: -  

 Logično je plačevanja tistega programa, ki ga gledamo in nič več.


Gost

#1605 MaksRe:

2017-01-26 10:58

VELENJE

#1606

2017-02-06 18:09

TOLIKO PODPISOV IN KDAJ BO ŠLA ZADEVA NA PARLAMENT IN NA RTV 

JAZ SE Z NJIMI ŽE ZELO DOLGO KREGAM TUDI ZA ODJAVO IN ZA POVRNITEV PRISPEVKOV A NE UGODIJO


Gost

#1607

2017-02-13 08:46

Ne glede na kakovost programov, ki jasno to sploh ni, je pomembneje to, da smo PRISILJENI plačevati. Žal njihova ponudba programov ni niti malo zanimiva in so jih prehiteli ostali ponudniki, vendar to jim ne bi smelo dati pravice, da nas prisilijo k plačevanju svojih storitev.  Razlogov za ukinitev plačevanja prispevka je seveda več!

Kaj naredijo s količino pridobljenega denarja?

Ne glede na vse, ni pošteno, da imajo nek monopol v naši državi in da mi državljani nimamo niti pravice odkloniti njihovih storitev.

Dokler bomo državljani, na katerih Slovenija stoji, trpeli in prenašali vse, kar se dogaja, sprememb ne bo!

Gost

#1608 Zadeva

2017-09-09 19:32

Jaz še TVja nimam, delam prek študenca in zdaj hočjo še meni trgat?! Ni šanse!

Rtvnarocninadown

#1609 RTV narocnina

2017-09-13 09:46

ta peticija se po internetu valja ze od leta 2014. Me prav zanima ce so sli nasi podpisi naprej, ali se nove podpisnike aktivira le takrta, ko g. Troha rabi podporo za njegove nesmiselne projekte. 

Narocino nacionalki je treba ukiniti, glede na to da je ze sda naj presla med komercialne medije. Luknja brez dna naj se raje reorganizira, ne pa da za silno povprecen program futra preko 2000 redno in obcasno zaposlenih. Sramota! 


Gost

#1610 Re:

2017-09-13 09:47

#1601: -  

 Saj se RTV financira, z oglasi, tako kot ostale televizije. Le da pod krinko besede "nacionalna" na njihove racune leti se od drzavljanov izsesani denar.

miro

#1611 vpršanje

2017-09-13 11:28

Pač me zanima kaj ste do sedaj naredili ta peticija je v OTOKU že leta

  2014-04-25      ali samo zbitare podatke od ljudi ali je bilo že kaj konkretnega narejeno.
 

Gost

#1612 košarka

2017-09-19 19:28

EU košarkarsko prvenstvo je nacijonalna-državna stvar a je na antenah nismo mogli spremljat. Kako si je družina ki nima interneta ali kabelske potem lahko spremljala naše šampione? 

Prav zaradi teg ne želim več plačevati RTV ker sem ita drugorazredni državljan. 


Gost

#1614 Re:

2018-02-23 23:02

#1: PETER KLEPEC -  

Hm, članarina ne bo naredila strukturnih sprememb. V spodnjih argumentih peticije je precej zavajanj in očitne desničarske-populistične retorike. Seveda so potrebne temeljite strukturne reforme RTV, ampak v smeri, da le-ta ostane v javni domeni, torej javna televizija za vse prebivalce Slo. To pa je bistvena razlika od vseh ostalih komercialnih programov, ki temeljijo na profitu. Problem tiči v netransparetnosti kadrovanja in v političnih manipulacijah tega ogromnega medija, ki je jasno strateški instrument v rokah vladajočih. Skratka, sumljiva mi je ta pobuda...


Gost

#1615

2018-03-12 18:41

Je ta peticija še aktualna? Koliko podpisov je potrebnih?

Walter

#1616 Re:

2018-06-22 16:15

#2: -  

Spostovani,nujno je,da drzavljani Slovenije zahtevamo referendum za ukinitev obveznega placila RTV SLO!

Ali RTV SLO mislijo,da smo drzavljani tako neumni ?

Zakaj pred drzavnimi volitvami niso vabili volivce na volitve?To bi lahko z lahkoto storila saj bi lahko vsak dan vabili drzavljane,da opravijo svojo drzavljansko dolznost.To je dokaz,da leva opcija obvlada tudi medije v Sloveniji ?


Gost

#1617 Že večkrat smo podpisovali pa nič od tega!! Tako, da tudi sedaj verjetno ne bo nič iz tega!! lep da

2018-07-25 08:52

pikica

#1618 Re:

2018-07-25 08:53

#1615: -  

Smo že podpisovali kar nekaj krat pa ni bilo nič od tega!!! Tudi zdaj bo enako

kandir

#1619 Re:

2018-08-13 20:13

#1: PETER KLEPEC -  

Bedačeki bogi, očitno nimate bolj pametnega dela- a mobitela ti pa ni težko plačat vsak mesec, tudi 50 EUR. Sploh pa za POP tudi plačujemo naročnino vsak mesec- via telemach, telekom... RTV pa je itak javni zavod kot so javne vse bolnišnice itd. in tudi vsak mesec odšteješ 30 EUR....Škoda mojih besed za neizobražene in nerazgledane....

 

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2018-08-27 11:34



Gost

#1621

2018-08-27 12:26

A ni že dovolj podpisov da se vloži ta peticija za spremembo zakona?


Gost

#1622 RTVSLO deluje protiustavno

2018-08-31 07:01

Po ustavi je cerkev ločena od države. Torej je predvajanje maše na RTV-ju neustavno. To je dober razlog za ukinitev RTV prispevka. Cerkev ima preveč vpliva na RTVSLO! Državna TV na bi bila neodvisna.

Slovenski štor

#1623

2018-11-04 19:23

Javni zavodi so v principu najdražja oblika podpiranja "mediokritetstva" in (tam,kjer je prisotno) "levičarstva".Izjeme so možne,niso pa nujne.RTV je zelo čudna zgodba za vse izven naše države.Takšna kot je, v nobeni drugi državi ne bi obstala.Zakonska prisila plačevanja njenih storitev,ki niso demokratične, je za vsako resno demokratično državo zelo hud "stres".Za našo to ne drži.Drži pa,da je to hud "stres" za večino slovenskih državljanov.Rešitev tega svojevrstnega paradoksa je v "kritični masi" državljanov,ki bi izvedli državljansko nepokorščino.Zdi se,da bo še dolga "pot" do "kritične mase".Ocenjujem,da bi bilo potrebnih vsaj "100.000" podpisov za vsaj "majhne" premike.Kje smo danes?

 

Slovenski štor

#1624 Re: RTVSLO deluje protiustavno

2018-11-04 19:32

#1622: - RTVSLO deluje protiustavno 

Po tvoji "logiki",državna RTV ne bi "smela" nič objaviti,kar ni v Ustavi.Seveda,to ne zdrži nobene normalne presoje. Ti imaš še en problem,razumevanje besede: ločena.Ti to besedo razumeš,kot izločena! Cerkev iz naše države(družbe) ni izločena,čeprav to v resnici izgleda.Tudi kristjani smo zelo pogosto izločeni,drugorazredni,čeprav plačujemo davke.Morda pa ti živiš od teh davkov?

 


Gost

#1625

2019-03-06 11:27

Je ta peticija veljavna če se podpisnik ne identificira s svojim emailom?




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...