Vrnitev programa SPORTKLUB
Zahtevamo da Telekom Slovenije naredi nekaj tudi za nas narocniike(dolgoletne, nove) in da nam vrne programe sportklub v njihovo shemo. Podjetje Telemach je naredilo korak in sedaj se pričakuje enako od Telekoma Slovenije da storijo enako in nam vrnejo slovenski šport.
TELEKOM SLOVENIJE ZBUDITE SE IN NAREDITE KAJ JE PRAV ZA SLOVENCE!!!
Kontaktirajte avtorja
Upravljajte s svojimi podpisi
Niste prejeli potrditvenega e-poštnega sporočila ali želite odstraniti svoj podpis?
Upravljajte s svojimi podpisiDelite peticijo
Pomagajte tej peticiji, da doseže več podpisov.
Plačilo oglaševanja
| Prijavite se za upravljanje vaše peticije. |
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.