gimptuj

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije gimptuj.

Blue

#51 Fenomen

2013-02-20 20:05

Očitno smo fenomen. Človek, osumljen korupcije vpričo vseh Slovencev postavlja svoje ljudi na čelo razprodaje drobtinic premoženja, ki jim ga ni uspelo pokrasti do sedaj. Politika politikuje, ljudje stavkamo, in človek, ki se to namenil narediti, ostaja. Ostajajo vsi, ki ga podpirajo! Ostajamo tudi mi, ki ga ne. In ura dela TIKA TAKA. Do kdaj? Zakaj ne obremenimo članov SDS s plačili za vse tiste neumnosti, ki so jih sprejemali njihovi strankarski veljaki. Pa se naj po tem odločajo, koga bodo podprli na volitvah in ne, da plačujemo njihove nebuloze vsi Slovenci. On izbriše, kazni plačujemo mi, cerkev povzroči miljardo izgube, plačujemo mi. Zakaj ne izbrišejo dolgov zasebnih dolžnikov, ki jim zaradi par sto evrov rubijo hiše! Če odpisujemo, odpišimo dolgove vsem ali pa nobenemu. Tudi o kakšne takšnem predlogu za peticijo bi veljalo razmisliti.

LP
jo jo

#52 Re:

2013-11-05 16:10

#1: -

A na drugih šolah pa ne dobiš znanja?! Niso edino zveličavne gimnazije. Kdo bo pa avtomobile popravljal in podobne reči?!

JAMES MICHAEL

#53 kako sem dobil posojilo

2019-10-15 07:37

Pozdravljeni vsi skupaj. Videla sem komentarje ljudi, ki so že dobili posojilo pri posojilih JAMES MICHAEL, nato pa sem se odločila, da se prijavim po njihovih priporočilih in pred nekaj urami sem na svojem osebnem bančnem računu potrdila skupni znesek v višini 50.000 dolarjev, za katerega sem zaprosila. To je res odlična novica in svetujem vsem, ki potrebujejo resnično posojilo, naj se prijavijo prek svoje e-pošte (jamesmichaelloanservices(at)yahoo.com) ali Whatsapp +16314912234 Zdaj sem vesel, da sem dobil posojilo, za katero sem zaprosil