Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo

Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo / Obvestila / Peticija poslana v Državni zbor RS / Komentarji


Gost

#1

2016-05-03 14:18

bravo!!¨vsa čast 


Gost

#2

2016-05-03 15:28

Zanima me zakaj nisem zaveden

Gost

#3

2016-05-03 16:25

Skrajni čas je za to akcijo.....
Da bi se RTV "prostitutke" pričele zavedati, da je objektivno poročanje na nacionalki, najbolj osnovna zadeva in dolžnost novinarstva.....
zavedni državljan

#4

2016-05-03 16:51


Gost

#5

2016-05-04 05:34

RTV mora biti financirana iz javnega denarja - tako ali drugače - poglejte kaj se dogaja na komercialnih televizijah, kvaliteta z vsemi temi resničnostnimi šovi pada iz dneva v dan - pravo poneumljanje ljudi. A si želite da nimamo več nobenega javnega kanala kjer bi odgovorni skrbeli za kvaliteto programa in bi predvajali samo "popularne" zadeve. Se pa strinjam da je potrebno zadevo prevertit ter morda pocenit in posodobit iz tehnične ter kadrovske perspektive.

Gost

#6

2016-05-04 05:45

Upam, da nas bo vsaj 500.000!

Gost

#7

2016-05-04 06:31

prenehajmo plačevati rtv vsi na enkrat dajmo se zment preko peticije.

Gost

#8

2016-05-04 12:40

če prenehamo plačevati vsi naenkrat, jim bo zagotovo zmanjkalo denarja za plače. ... dajmo, organizirajmo se in vsaj enkrat držimo skupaj.

marko

#9 Re:

2016-05-09 12:58

#8: -  

 Tako je , take rabimo v Sloveniji. Vse dobro pri nadaljnih akcijah...


Gost

#10

2016-05-10 10:09

Super , upam da bo peticija uspela z pozitivnim odzivom pri Državnem zboru RS :)

Gost

#11

2016-05-16 18:06

Prvo so bili na vrsti IZBRISANI prebivalci slovenije
tedaj je bilo v planu, a mnogim slovencem nejasno kaj se pripravlja v bodoče
ZGODILO SE JE DA SO SVOJE SLOVENCE NABRISALI
Da, mnogi slovenci so že storili samomore, tako, da veste kaj vas čaka, PA ČISTO RESNO MISLIM IN VIDIM!!!
PADAJ SILO I NEPRAVDO

#12 RTV - javna hiša

2016-05-16 18:11

Nabrusimo kose, že klas dozoreva
in žetve bogate napočil je čas
Naj jeklo zapoje, naj pesem odmeva,
nabrusimo kose zrel je klas!V boj za svobodno življenje,
gre klic od vasi do vasi
Ker sicer nas čakata sužnost, trpljenje
Za nas več izbire druge ni!

 

Na gruntih že davno nam banke sedijo,
obresti in davki nam pijejo kri
Od žuljev se naših pijavke redijo
zaman kmet znoji se in trpi!

O čujte nas mi smo prodani,
oj kmet spametuj se spreglej
Zdaj grunt naj počiva,
le vkup vsi tlačani,
nabrusimo kose, hajd naprej!

Nekje je dežela kjer vlada svoboda,
kjer srečen je kmečki in delavski rod
Tam kmeta ne guli nobena gospoda,
kdor dela uživa truda plod

Mi bratje smo vaši po rodu,
Slovenci le urno na plan,
zdaj čas je napočil, dani se na vzhodu
in žetev je zrela, kose v dlan!

V boj za svobodno življenje,
gre klic od vasi do vasi.
Ker sicer nas čakata sužnost, trpljenje,
za nas več izbire druge ni,
druge ni!


Gost

#13

2016-05-16 18:16

Super! Upam, da nas bo čim več.

To objavo je odstranil avtor te peticije (Show details)

2016-05-16 18:32



Gost

#15

2016-05-24 07:32

Vsaj avtor te peticije bi moral biti znan. Zakaj ni ?

 


Gost

#16 Re:

2016-05-25 19:49

#15: -  

 Ladislav Troha, predsednik 


Gost

#17

2016-06-04 14:45

no sem si ogledal tale sestanek se strinjam z neplačevanjem rtv to sem jaz rekel že v yugi ampak ker pa pluvate po yugi se ne strinjam živel sem v yugi hodil v šolo začel službo šel v vojsko ,ni bilo vse idealno in nikoli ne bo je pa bilo 100x boljše kot zdaj in tudi jošlo je bil kriminalc ja sam je bil car ker se ni pustil nobenemu jebat ne kot te kekci ki delajo vse kar jim reče evropa zda itd imeli smo zdravstvo zastonj šolo službe svobodo druženje,kaj imamo pa zdaj ni služb socialne države in pravne že zdavnaj ni več kriminalci vodijo vse in to veliko večji od joškota ki je vsaj za ljudi delavce veliko naredil zdej pa sam pobirajo

Gost

#18

2016-09-10 21:16

poskušajte razumeti, da je slovenija butaristična-fašistična država, Preprosto fašizem je združenje v interesu kapitala na politični podlagi, a prav na tem sloni npr: RTV. To je fašistična združba, ker preprosto, če to nebi bili, nebi vršili nasilje nad lasno rajo-gnado, ampak bi pošteno imeli kodiran signal in kdor bi želel, bi kupil karico in jih gledal.

Ker so FAŠISTI so si na zakonski podlagi določili legalno krajo denarja, pa še če se pritožite morate plačati TAKSO- torej je tudi TAXATORNI ZAVOD IN JAVNA HIŠA!!!

ali vam je jasno kaj je fašizem


Gost

#19

2016-09-13 20:05

PRVO SO BILI TARČA Izbrisani 26.000 (dejansko pa 86.000)

drugo so bile likvidacije podjetij (na stotine in kraje v višine-miliarde€)

tretje so bili IZBRISANI sami slovenci- podjetniki 17.000

 

Kaj RTV, to naci-fašistično državo je že enkrat treba ukiniti, ZLASTI PA SODSTVO, v katerem sedijo sinovi UDBAŠEV.

Sodstvo je treba ukiniti in ga dati v pristojnost AVSTRIJE !!!

POJASNIM:

zavedajte se, da to glede RTV, taksatornega, fašističnega zavoda (javne hiše) je izhodišče prav od strani sodstva RS

Kaj RTV, to je le mrvica sranja, ki se dogaja v tej gnili združbi, ki ji nekateri pravijo celo država.


Gost

#20 Re: RTV - javna hiša

2016-09-19 08:18

#12: PADAJ SILO I NEPRAVDO - RTV - javna hiša 

    Slovenec si in Slovenec boš ostal.

Butast in naiven, kar je prav. Več ko

v hlevu imaš krav, več boš men dajal.

Slovenci vi ste raja, ki politiki ugaja in

če prav razumem, je prav, da se vam

to dogaja.

  Le vkup, le vkup .......raja, do zadnjega

beliča naj dogaja!

  Sedaj pa otroc moj pohitie,

v poslansko menzo napotite.

Naj pogled na obilje nasiti

vam želodčke, da bomo vedeli

komu na volitvah dati točke !

 

 


Gost

#21 Re:

2016-09-19 10:27

#5: -  

 kako bi bilo, če bi zaslužek od reklam razdelili med nas lastnike rtv?

SEŠTEJTE ŽE ENKRAT 1+1 ! HA, HA, HA , . . . . 

NEKATERIM, ŠE POSEBNO SLOVENCEM PAČ NI POMOČI !

ŽALOSTNO JE, DA MORAMO PISATI PETICIJE IPD..


Gost

#22

2016-10-04 20:23

Osveščeni Prebivalci Slovenije - to ni res, prebivalci ZLOvenije so dobesedno butalci!
POJASNIM:
Minister pravosodja, ki izjavi, da bodo padale glave, bi moral naslednji dan odstopiti, ker PES KI LAJA NE GRIZE!!!
dokaz: sem sošolec od Ivana Bavčarja še iz FSPN soba 106 in minister pravosodja (ZLOvenski le ZAVAJA SLOvenski narod - mu dobesedno laže, saj nima on jajc, da bi Bavčrju bilo kaj sodil, prej bo Baqvčar pospravil njega dobesedno, tako kakor Krambergerja, če ne bo priden.
Bavčar pa zapora nikoli ne bo videl!!! garantiram jaz in stric njegove bivše žene dr. Biserke "Bica", a to je Gusti Korošec letalski major.
To ima povezavo z TRV, seveda, saj v teh vrstah je ista banda, ki se hrani z našimi prispevki, tako kakor neko UDBA iz SOFTI sistema.

Gospod Pojoči major. prosim ne briši ta tekst, saj sem na tvoji strani!

Gost

#23

2016-10-06 10:49

nekaj morate razumeti: ZAKON RELATIVNOSTI:

če bi se danes oglasil v Izolski bolnici in izjavil na sprejemu, da bodo padale glave, bi to sprejeli za grožnjo in najmanj kar je bi me gotovo denarno kaznovali, a možnost je z dobrim sodnim-psih. izvedencem, da me spravijo najmanj za 1leto na forenziko- zapor, ker: "sem splošno nevaren"- PADALE BI GLAVE!...

TOLIKO O RELATIVNOSTI in ni to nobena šala, tako je!

Kaj pa taka izjava "glupega" ministra, ki se je na tak način degradiral!!!, saj pravi minister NAREDI in nikoli ne straši, torej ta laja, a zob za ugrizniti nima.

 

BOLJ POMEMBNO KAKOR TO JE:

da ta minister ne bo denarno in bilo kako drugače kaznovan za tako izjavo, a v javnost dano.

In tu se tudi naučimo o RTV prispevku, s stokanjem in dopisi... ne vem če bo kaj, treba je storiti nekaj radikalnega! sicer vas-nas oblastniška butara- fašisti RS ne akceptirajo, za njih smo le smeti, a v končnem plačniki, harač je treba dati!

Vzgled naj vam bo Francija:

ko bodo goreli BUSi, smetnjaki, anten TV - da to prav to bi morala biti tarča : UNIČITI SIGNAL, SAJ TA NAM VENDAR VSAKOMESEČNO KRADE našo revščino. SIGNAL UNIČITI, in ne bo podlage za položnice.

Torej gre se za fizično uničiti, to pisanje in moledovanje je lari fari. Spogledujete se po Francozih!

"le v kup, le v kup uboga gmajna"




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...