Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo


Gost

/ #23

2016-10-06 10:49

nekaj morate razumeti: ZAKON RELATIVNOSTI:

če bi se danes oglasil v Izolski bolnici in izjavil na sprejemu, da bodo padale glave, bi to sprejeli za grožnjo in najmanj kar je bi me gotovo denarno kaznovali, a možnost je z dobrim sodnim-psih. izvedencem, da me spravijo najmanj za 1leto na forenziko- zapor, ker: "sem splošno nevaren"- PADALE BI GLAVE!...

TOLIKO O RELATIVNOSTI in ni to nobena šala, tako je!

Kaj pa taka izjava "glupega" ministra, ki se je na tak način degradiral!!!, saj pravi minister NAREDI in nikoli ne straši, torej ta laja, a zob za ugrizniti nima.

 

BOLJ POMEMBNO KAKOR TO JE:

da ta minister ne bo denarno in bilo kako drugače kaznovan za tako izjavo, a v javnost dano.

In tu se tudi naučimo o RTV prispevku, s stokanjem in dopisi... ne vem če bo kaj, treba je storiti nekaj radikalnega! sicer vas-nas oblastniška butara- fašisti RS ne akceptirajo, za njih smo le smeti, a v končnem plačniki, harač je treba dati!

Vzgled naj vam bo Francija:

ko bodo goreli BUSi, smetnjaki, anten TV - da to prav to bi morala biti tarča : UNIČITI SIGNAL, SAJ TA NAM VENDAR VSAKOMESEČNO KRADE našo revščino. SIGNAL UNIČITI, in ne bo podlage za položnice.

Torej gre se za fizično uničiti, to pisanje in moledovanje je lari fari. Spogledujete se po Francozih!

"le v kup, le v kup uboga gmajna"




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...