PETICIJA PROTI NEPOSREDNI IZVRŠBI - odvzemu- OTROKA

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije PETICIJA PROTI NEPOSREDNI IZVRŠBI - odvzemu- OTROKA.


Gost

#51

2016-04-01 17:21

Menim, da naj skrbita za otroka stara starsa, ki sta najbolj primerna. Na socialnem pa je nekdo zrel, da izgubi sluzbo. Kako se lahko v danasnjem casu nekaj takega sploh dogodi?

Gost

#52

2016-04-01 20:41

zato , ker to ni edini primer, da starim staršem ne dovolijo rejništva nad lastnim vnuki, nek tujec pa mogoče tudi zaradi povezav z centrom za socilano delo dobi to rejnino, ter otroke, za katere bi sigurno najbolje poskrbeli lasni stari starši, center pa naj le pomaga če ga prosijo, ali pa še bolje,
naj se vtika le če je kaj hudo narobe, tudi matere teh otrok niso rešili, čeprav bi lahko...

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2016-04-11 15:32


Gregor

#54

2016-04-11 15:43

Ne strinjam se z odvzemom otrok na tak način, kot je to narejeno v primeru dveh fantkov iz Slovenj Gradca. Sem dedek 4 vnukov in dobro vem, kaj lahko otrokom nudita ljubeča babica in dedek, kaj pa jim lahko nudi zaslužkarska rejniška družina (niso vsi takšni, vsa čast in zahvala dobrim rejnikom). Takoj naj stečejo postopki, da se v bodoče prepreči dodeljevanje otrok rejnikom na tak način. Takoj se naj objavi, kje sta bila otroka, tudi v primeru, če sta bila oddana v LGBT partnerstvo. Gremo do konca.


Gost

#55

2016-06-27 18:06

Ker so otroci naši največje bogastvo. Spremljam kaj se dogaja v svetu, kako so otroci revni, lačni, žejni, bolni, invalidi ...Podobno revščino sem tudi jaz doživel kot otrok. Rad imam vse otroke sveta. Kot pesnik, pisatelj, prevajalec, pravljičar - rad pomagam otrokom. Predšolskim in šoloobveznim otrokom pomagam tako, da jim podarjam različne otroške pesmice, pravljice, igrice, slovarje ...finančno nisem zmožen, da tem otrokom podarjam denar. Lahko pa jim pomagam na področju pomembne in dragocene kulture ...Sem proti nasiljem nad otrokom in vsem kar se jim slabega dogaja. Zato sem podpisal peticijo in moje sporočilo za javnost je: POMAGAJMO OTROKOM. Vaš prijatelj, Rajko Šajnovič.

Gost

#56

2017-06-03 08:47

zakon za otroke da ne govorimo o rubezu otrok je to kriminal za slovenijo in csd