ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH


Gost

#1551 Re: Re: saj jih imajo

2015-03-21 11:32

#1549: - Re: saj jih imajo 

 Kdo bo pa kaj naredil vašim otrokom?

Večja verjetnost je v cerkvi.


Gost

#1552 Re: Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!

2015-03-21 11:36

#1546: Maja - Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!  

 Boste tudi plačali za referendum, če pade?

Osebno številki 80000 ne verjamem. Verjeme pa kako je do nje prišlo. Med komentarji lahko nadete pripombe na to temo.

Ta denar naj gre v boljše namene.

Andreja

#1553 Re: Re: Re: haha

2015-03-21 11:56

#1550: - Re: Re: haha 

 Zanimivo kako vedno nekdo, ki nekaj hoče večino populacije prepričati, omenja cerkev. Cerkev mene ne moti nič, ravno tako kot geji. Pa kaj pol če so zbirali podpise, pa jih pojdite vi v K4 ali kamorkoli se v današnjih dneh stekate. Cerkev vedno omenjate samo ko nekaj hočete, prav tako politiki. Borite se za svoje in ne obtožujte nekoga drugega kaj je kdo naredil. Napadanje drugače mislečih je bilo zelo lepo opisano. Jaz sem proti temu da geji lahko posvajajo otroke, ravno zaradi tega ker jih kar nekaj poznam, druge pa vidim v javnosti. V večini so zelo konfliktne osebe, zelo samovšečne in pripravljene narediti vse za svoj prav. Točno to pa piše komentator v komentarju ob katerega sem se spotaknila. Ker sem proti njegovem mišljenju, sem rasist, zagovekano bitje ki ne mara modernizacije, po novem sem še katoliški ekstremist in vse to samo zato ker sem drugače razmišljala.....ta oseba me sodi, pa me niti ne pozna! Še pomnite prijatelji prve gaj parade v Beogradu? Ko so se geji borili za svoji pravice, proti ljudem ki so se obnašali tako, kot se sedaj obnašate vi! Včasih so obsojali vas, sedaj vi obsojate vse druge. Ko boste dozoreli, potem pa lahko razpravljamo. Na tak način, pa sigurno ne!

Maja

#1554 Re: Re: Re: saj jih imajo

2015-03-21 11:59

#1551: - Re: Re: saj jih imajo 

 Ne razumem kaj ima cerkev tu zraven? Verjetno toliko kot prodajalka v trgovini. Sama sigurno nebi pustila otroka za čuvanje več kot 1 den nekemu geju. Sigurno bi se začel obnašati tako ke uni v kmetiji. Pošast!

Maja

#1555 Re: Re: Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!

2015-03-21 12:00

#1552: - Re: Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!  

 Ja, bom! Tako kot zadnjih 100 ki so bili. Za tega se celo splača.

Maja

#1556 Re: Re: Re: Re: haha

2015-03-21 12:25


Gost

#1557 Re: Re: haha

2015-03-21 13:58

#1547: Andreja - Re: haha 

 pa vi niste normalni, vse, kar znate, je pljuvat po nas. in ko se postavimo zase, ko povemo (po vseh pedrih pa buzijih pa pretepenih in popljuvanih gejih - še bi lahko naštevala), kaj si mislimo, smo pa mi žaljivi? 

in žal, res žal, ampak v enem stavku ste mi napisali, da vas "ne moti, kaj počnemo" in da naj "otroke pustimo pri miru" - am.

1. če mi kratite pravice s tem, da se borite za to, da ne bom, kot človek, imela enakih kot vi - potem "vas moti, kaj počnem". (in kaj sploh počnem? kaj? na nobenem področju življenja ne počnem drugega kot vi. delam, kar hočem, govorim, s komer hočem in ljubim, kogar hočem)

2. otroke naj pustimo pri miru? katere otroke? upam, da se zavedate, da se ta zakon v nobenem pogledu ne tiče vas, ki z njim nočete imeti opravka. tiče se samo in zgolj homoseksualnih družin, ki bodo imele možnost posvojitve otroka kot vsaka druga normalna družina. znanstveno je dokazano, da ta otrok za nič ne bo prikrajšan. v nobenem pogledu. 

ne gre za to, da se "ne strinjate z nami". gre za to, da je vaše množično, sovražno mišljenje, ki ga širite (kot ga je Cerkev vedno), zahojeno. (pardon, sem pa spet primitivna in žaljiva. par-don.) zastarelo. za družbo škodljivo. s primeri sem želela povedati, kaj se je rojevalo iz vaše ideologije. in za tem stojim. preberite kako knjigo, pa boste hitro dojeli, da je bila skupina nasprotnikov napredka vedno enaka. ker jo rojeva enak vir. 

očitno se "geji ne znamo boriti", mi pljunete v obraz, po tem ko "nimate nič proti meni". očitno znamo samo pljuvati po drugih. leta in leta se borimo, ti neotesana krščanska ovca. borimo se od samega začetka, ampak ljudje kot si ti, niste sposobni dojeti, da je bila naša pot težja zaradi ljudi, kot si ti. vseeno mi je, kaj tebe moti, kakšno prepričanje imaš, vseeno mi je, za kaj se v življenju zavzemaš. dokler ne škodiš sočloveku. kar žal, z nasprotovanjem temu zakonu, počneš. to dojemi, pa se ne obračaj na vsako mojo besedo. izlušči bistvo. (čeprav nam je kristalno jasno, po primeru biblije, da tega niste sposobni). izlušči. bistvo. 

če ga ne želiš, pa ti ga ponujam tu: 

boli me patak, iskreno, dol mi visi, kaj si kdorkoli misli o čemerkoli. o komurkoli. vsak ima svoje mnenje. lastno mnenje izvira iz znanja, ki ga človek pridobi iz okolja, samoiniciative in primarne družbe. če pridobiš ustrezno znanje (kar dvomim, da ga vas večina je, ker so vaši argumenti, ponovno, zahojeni (opala. neutemeljeni. znanstveno nepodprti. brez bistva)), pa si še vedno trd homofob, potem izvoli. bodi. sam ne se kregat z mano brez podlage, ker nima smisla. v mojih očeh boš izpadel bedak. pa tudi za to mi je vseeno. 

samo, lepo, lepo prosim, pusti druge ljudi pri miru. ne krati jim pravic. zakon ti ne škodi. v nobenem pogledu. samo koristi. to, da mu nasprotuješ, govori (pa če hočeš ali ne) o tebi kot o človeku, ki ne more toliko spucat pred lastnim pragom, da se raje v druge vtika. približno mi ni treba na tole ugovarjat, ker če bi si vsaj enkrat. enkrat prebrala zakon v celoti in kaj nam ponuja, bi spredvidela, da imam prav. ne tiče se te. v nobenem pogledu. in to, da si misliš, da lahko ti narekuješ življensko pot nekomu drugemu, da lahko odločaš o pravicah drugih (navedeni primeri govorijo točno o tem), to te dela slabega človeka. 

živi in pusti živet. s kom seksaš in s kom maš otroke, mi je pa povsem gladko. 

 


Gost

#1558 Re: Re: haha

2015-03-21 14:01

#1547: Andreja - Re: haha 

 Zaključila si z "imejte se radi", pa je temu kontradikten cel tvoj odstavek. Jebeni hipokriti


Gost

#1559 Re: Re: Re: haha

2015-03-21 14:02

#1557: - Re: Re: haha 

 BURN!!!!!! 


Gost

#1560 Re: Re: Re: haha

2015-03-21 14:04

#1557: - Re: Re: haha 

 Čestitam. Si me nasmejala do solz. Že dolgo nisem prebral česa tako dobro napisanega. 

Podpiram!!


Gost

#1561 Re: Re: Re: haha

2015-03-21 14:06

#1557: - Re: Re: haha 

 pejte kam kjer je zakon veljaven, če se hočete to it. saj pa vam je pod odprta


Gost

#1562 Re: Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!

2015-03-21 14:09

#1546: Maja - Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!  

 "Za ohranitev novega zakona o zakonski zvezi in družinskih razmerjih" - kje je tu zavajajoč naslov? 

"Narava". da ne bom umrla od smeha

o številu podpisov - za izraz manjšina pa očitno še niste slišali. je pa res, da je pri nas homofobnost večinska. kar je prava sramota za državo, če mene vprašate. 

Andreja

#1563 Re: Re: Re: haha

2015-03-21 14:10

#1557: - Re: Re: haha 

 No ponovno sem kot ateistka, zahojeno katoliško bitje. Bravo. Praviš da nimam pravice odločati o skupni prihodnosti nas vseh, potem upam da nikoli nisi šla na volitve, ker tam tudi ti odločaš o moji prihodnosti. In če jaz nimam te pravice (po tvojem), je definitivno tudi ti nimaš. Sam sory res ne želim čez 10-20 let videti en kup egoističnih in samovšečnih smrkavcev, ki v vsem vidijo samo nasprotnika in cerkev, kar bi po mojem mnenju ti edino lahko naučila otroka. Vsaj glede na to kako napadaš vse, ki drugače mislimo o tem zakonu. Vsak ima svojo vero, svoj način življenja. Kod del družbe imam pravico povedati tudi jaz svoje "zahojeno katoliško" mnenje. In spet se boš oglasila da sem neko religiozno naučeno bitje, pa sem bila v cerkvi samo enkrat in še to na potovanju kot turistični ogled. Bravo!


Gost

#1564 Re: Re: Re: Re: haha

2015-03-21 14:31


Gost

#1565 Re: Re: Re: Re: haha

2015-03-21 15:08

#1563: Andreja - Re: Re: Re: haha 

 a me sploh nisi poslušala, aneda. ti zahojena ateistka (je povsem vseeno, glej), ta zakon nima nobene veze z vero. 

imaš vso pravico odločati o stvareh, ki se tičejo nas vseh. kot jo imam sama. želim ti samo poudarit, pa me nočeš razumet (v tej točki si enaka vsem zahojenim katoliškim ovcam), da ta zakon ni stvar obravnave na referendumu. ni stvar "nas vseh". je stvar samo teh, ki se jih tiče. ko pa se bo dejansko govorilo o pravicah tebe in tvojih otrok, takrat pa lajaj kolikor ti pljuča dajo. 

ampak tvoje mnenje o tem zakonu pač temelji na tem, da te skrbi, koliko samovšečnih smrkavcev boš videla čez 10 let. hja, toliko o primitivnosti. 

in valjda, da v tebi vidim nasprotnico. valjda. predstavljaš mnenje večine na teh tleh. večine, ki ne želi priznavati pravic manjšine. s tem, ko greš podpisovat zadevo, ki ni stvar referenduma, na referendum - vidiš, s podpisom mi govoriš, da mi želiš odtegniti pravico do posvojitve otroka. kdo pa si, da lahko imaš to pravico in jaz ne? od kdaj pa ima to, s kom spim, vpliv na moje otroke? in še več - kdo si ti, da si tako samovšečna, da misliš, da se te tiče? 

odjebi, ovca. resnično. dost vas mam. po letih nepravice, po letih pranja možganov, po letih zatiranja - resnično, dokončno, odjebi. ni tvoj čas. ni tvoj glas. 

pa da bo jasno - žalitve z moje strani padajo zgolj zato, da boš imela na kaj odpisat. ker argumentiraš mi itak ne. pa lep dan. morda lahko greš sosedove otroke nadlegovat, ko te pa tako zanimajo. vsi prej, kot pa tvoji lastni. 

Andreja

#1566 Re: Re: Re: Re: Re: haha

2015-03-21 15:12

#1565: - Re: Re: Re: Re: haha 

 Napaka, je moj glas in ga bom definitivno izkoristila.


Gost

#1567 Re: Re: Re: Re: Re: Re: haha

2015-03-21 15:14

#1566: Andreja - Re: Re: Re: Re: Re: haha 

poglej si to vrhunsko argumentacijo. skoraj znanstveni prispevek.

no dej, v treh komentarjih mi še niti enkrat nisi povedala, kako je to tvoj glas? kako se stvar tebe tiče? 

sama pri sebi ne moreš sprejet, da si takšna kot si. da to delaš samo zato, ker ti nekaj ne paše. čeprav nate nima vpliva. 

kar odpisuj. kar lajaj. enkrat bomo dosegli svoje. 

DARJA POTREBNICA

#1568

2015-03-21 16:00

FUKALA BI SE RADA, PA JE TOLKO GEJEV DA IMAM MALO PROMETA.

PA KAJ NAJ RECEM, STEJEM TOLIKO POMLADI KOT GOSPA NOVAK.... MOGOCE PA NISO KRIVI GEJI AMPAK MOJ TREBUSCEK IN POVESENE DOJKE ?

Ateist

#1569 Re: Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!

2015-03-21 16:05

#1546: Maja - Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!  

 Jaz sem gej pa imam stiri bioloske otroke. Kdo pravi da jih ne morem imeti ? Imam jih, sem pac med tem ko sem jih delal malo manj uzival. To je vse.

Pa kaj se vi katolibani sklicujete na naravo ? Ali je naravno da je duhovscina spolno sestradana in da navaluje na otroke? Ali je naravno da verjamete v neko staro knjigo ki uci da je svet star 6 tisoc let in da je bila Eva rojena iz Adamovega rebra ?

Ste pac ena creda ovac ki jih je strah smrti in strah razmisljati s svojo glavo. To je pa tudi vse. Kaj mene briga kar koli delate delajte doma in v cerkvi. Ne vsiljujte svojih nazorov drugim.


Gost

#1570

2015-03-21 18:22

PRAV ZATO, KER SEM ZA ENAKE PRAVICE IN PROTI REFERENDUMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gost

#1571 Re: Re: Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!

2015-03-21 18:35

#1569: Ateist - Re: Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!  

Ti nisi gej, ampak nekdo, ki bi ga dal v vsako luknjo.  Upam, da uživaš vsaj, ko plačuješ preživnino, čeprav močno dvomim, da jo.


Gost

#1572 Re: Re: Re: Re: saj jih imajo

2015-03-21 18:58

#1554: Maja - Re: Re: Re: saj jih imajo 

 Ljudi ocenjujete po resničnostnem šovu?

Za organizacijo kot je cerkev je eden primer spolne zlorabe otrok preveč.


Gost

#1573 Re: Re: Re: Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!

2015-03-21 19:01

#1555: Maja - Re: Re: Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!  

 A sploh veste koliko stane referendum. Koliko časa bi učitelji lahko imeli spodobne plače za ta denar? Učitelji, ki učijo otroke, da bomo lahko vsi imeli prihodnost?

RKC je dosedaj samo pognal denar. Tako kot tega za ta referendum.


Gost

#1574 Re: Re: Re: Re: haha

2015-03-21 19:24

#1553: Andreja - Re: Re: Re: haha 

Cerkev je bila omenjena kot ekstrem, pri kateri se zloraba otrok dogaja. Ne pomnim pa, kdaj smo lahko nazadnje v Sloveniji slišali za zlorabo otrok s strani gayev ali lezbik.

Ne poznamo se in verjetno nič ni tako osebno kot štejete. Jaz vam zagotovim, da vas ne vidim kot katoliškega ekstremista, ker bi bilo to drugače vidno. 

Gre pa zato, da je treba vedeti, da homoseksualnost ni nalezljiva in se jo ne da naučit. Je pa res, da je razmišljanje homoseksulanih oseb lahko atipično, kar pomeni, da glede na spol lahko razmišljajo drugače. To se zgodi tudi pri heteroseksualnih ljudeh.

Tukaj je res, da prihaja do grobih izrazov, ampak morate malce prebrati komentarje. Nekateri so direktna propaganda s strani organizacij, ki organizirajo podpisovanje proti zakonu in še toliko niso, da bi to prikrili. Drugi spet izlijejo svoja čustva. Veliko pa jih lahko najdete, da izkazujejo jezo na nonšalantnost RKC in Cerkve, ki posega v območje človekovih pravic, ki jih je v vsej svoji zgodovini večrat kratila. Če bi lahko našli v njeni zgodovini vzorce po katerih se je Cerkev kot organizacija postavljala za enake pravice, se ta jeza nebi zgodila. Več ljudi bi jih zaupalo. Tako pa s pretvarjanjem samo kvarijo klimo. Seveda je župnik lahko zelo pozitiven za okoliš, ampak je teh premalo. Prevečkrat izkoristijo pridobljeno zaupanje za lastno dobrobit. Tega mnogi verniki ne najdejo v svoji veri in tudi ni pozitivno. Zato obsojanje.

Tako kot sem že napisal, nisem gay, mi pa je pomebno, da kot ljudje vsi dobimo enake pravice. 

Posvajanje otrok se izvaja po drugi zakonodaji in po drugih pravilih. Zato ne razumem ukrivljene logike, ki jo uporabljajo nasprotniki novega zakona. Žal je take retorike preveč in dela probleme za normalne korake. 

Upam, da sem bil sedaj bolj jasen kje je problem. 

Gre za preprosto argumentacijo in izmenjavo mnenj. Pomembno je, da se vsi učimo en od drugega. Na koncu se moramo sami odločit kaj je prav. 


Gost

#1575 Re: Re: Re: Re: haha

2015-03-21 19:43

#1563: Andreja - Re: Re: Re: haha 

 Če so problem egoistični in samovšečni smrkavci, to nebo zaradi gayev in lezbik in njihovih otrok, ampak zaradi slovenskih elitnikov. Teh pa nekaj poznam in te se ne da preprečit. Ni treba da si homoseksualec, da si samovšečen. To te naredi okolica in denar. Ko nimaš skrbi za prihodnost in je pod tabo vedno mreža, ki te bo ujela. Če ni samo finančna ampak tudi pravna, potem gredo možgani adijo. 

To je ena čisto druga tema. Priporočam Zimbradija, ki je kriv za Stanford prison experiment. Iz tega se je veliko naučil. Ostali bi se tudi mogli.