Za nadaljevanje moratorija na 5g v Sloveniji zaradi raziskav o vplivih na zdravje

Quoted post


Gost

#1

2020-05-22 09:53

Spoštovani, se v naprej oproščam, ker ne vem podrobnosti, vendar se mi pa z vaše strani zdi malo neresno, da jih kar 3 x "prosite" za odgovore in pojasnila, ki so jih po zakonodaji RS dolžni dati. Tudi samo obžalovanje Gibanja ne bo dosti pripomoglo k rešitvi zadeve. Menim, da vam 18.000 naših podpisov daje vso moralno in legitimno pravico, da ukrepate bolj odločno in uporabite vsa pravna sredstva, ki so (upam, da) zaenkrat še na voljo v naši državi. Veliko bolj kot vaš zgornji zapis, ki je ponekod ugibanje (ali dela AKOS na lastno pest brez pravne osnove ali pa vlada tajno in netransparentno sprejema odločitve, ki se tičejo vseh nas) bi me pomirilo navajanje pravnih dejstev in vaših aktivnosti in ukrepov proti (domnevnim) kršitvam s strani inštitucij RS. Moj komentar niti slučajno ni namenjen kot kritika ali soljenje pameti komurkoli, lotili ste se ogromne zadeve, upam in v dobro vseh nas si iskreno želim, da jo uspešno izpeljete. Z lepimi pozdravi. Maruša Anžič

Replies

Mladen

#4 Re:

2020-05-22 12:34:57

#1: -  

Strinjam se!!!


Gost

#5 Re:

2020-05-22 13:15:20

#1: -  

Se strinjam.

Prav tako bi pričakovala, da nevedete več dejstev kot le povzetek bloga Uporabna stran. Če nič drugega, lahko stopite v stik z avtorjem tega bloga in se pozanimate, kdo je vir teh novic in zakaj tudi vi niste bili informirani. 
Lep pozdrav.