Peka, našega tradicionalnega čevljarja ne damo, smo za ponovno oživitev proizvodnje!

Quoted post


Gost

#1

2016-03-15 12:47

Pozdravljeni,
enkrat sem že napisala komentar, pa ga sedaj ponavljam. Zanima me, ali iščete tudi podporo športnikov? Ker je Tržič zelo znano po svojih športnikih, ki bi z njihovo podporo in reklamo pridobili veliko simpatij. Boste izdelovali tudi bolj športne čevlje, pa tudi copate različnih vrst?
To recimo, bi me osebno zanimalo. Boste izdelovali tudi obutev za otroke, mladino? Boste opravili tudi kakšno anketo med ljudmi, kakšne so njihove želje, potrebe, kaj pogrešajo? Osebno, ker sem bolj športen tip, pogrešam take čevlje v dosedanji Pekovi ponudbi. Pa pogrešam recimo čevlje, ki bi nosili kakšne simpatične slovenske simbole (človeška ribica, Triglav, ljubljanski zmaj, na primer), s katerimi bi se lahko poistovetil vsak pravi domoljub. Zame je bila obutev preveč "klasična", dolgočasna - a mi prosim ne zamerite te izjave, rada bi samo sporočila, kaj je meni osebno všeč. Vsekakor navijam za vas in upam, da vam bo uspelo. Lp

Replies

Gibanje Osveščeni Prebivalci Slovenije - Gibanje OPS
Avtor te peticije

#2 Re:

2016-03-20 10:29:28

#1: -  

 

Spoštovani, se oproščamo, če smo ob obilici dela kaj spregledali, vsekakor vse to kar ste zapisali bomo skušati uveljaviti v praksi. Zato Vas prav lepo vabimo k sodelovanju. 

Prosimo pošljite nam Vaš kontakt na: info(at)gibanje-ops.com ali na Gibanjeops2013(at)gmail.com ali pa na telefon, lahko pošljete samo SMs z vašim e-naslovom na 031 274 419. 

Ravno včeraj smo dobili sugestijo, celo iz Ptuju, kjer smo se nahajali, da bi bilo dobro izdelovati specialno športno obutev. Otoke pa imamo v mislih od samega začetka. Morda se rodi kakšno sodelovanje tudi z Alpino in bo športna linija obutve kmalu dejstvo. Zakaj pa ne, saj znamo kajne!?

Hvala za vaš pozitiven odziv in upamo, da bo naše sodelovanje tudi konkretno pokrepljeno z dejanji. 

Lep dan še naprej in naj zmagajo naši fantje v Planici! 

Ekipa OPS, zanje Roman Zalokar, pobudnik peticije




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...