Peka, našega tradicionalnega čevljarja ne damo, smo za ponovno oživitev proizvodnje!


Gost

/ #1

2016-03-15 12:47

Pozdravljeni,
enkrat sem že napisala komentar, pa ga sedaj ponavljam. Zanima me, ali iščete tudi podporo športnikov? Ker je Tržič zelo znano po svojih športnikih, ki bi z njihovo podporo in reklamo pridobili veliko simpatij. Boste izdelovali tudi bolj športne čevlje, pa tudi copate različnih vrst?
To recimo, bi me osebno zanimalo. Boste izdelovali tudi obutev za otroke, mladino? Boste opravili tudi kakšno anketo med ljudmi, kakšne so njihove želje, potrebe, kaj pogrešajo? Osebno, ker sem bolj športen tip, pogrešam take čevlje v dosedanji Pekovi ponudbi. Pa pogrešam recimo čevlje, ki bi nosili kakšne simpatične slovenske simbole (človeška ribica, Triglav, ljubljanski zmaj, na primer), s katerimi bi se lahko poistovetil vsak pravi domoljub. Zame je bila obutev preveč "klasična", dolgočasna - a mi prosim ne zamerite te izjave, rada bi samo sporočila, kaj je meni osebno všeč. Vsekakor navijam za vas in upam, da vam bo uspelo. Lp



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...