Peka, našega tradicionalnega čevljarja ne damo, smo za ponovno oživitev proizvodnje!

Quoted post

Spodbudi še druge in zmagaj!

#1

2016-01-20 20:55

Če damo vsask po 10 eur, smo jih zbrfali že 50. 

Dajmo deliti med druge, dajmo spodbuditi vse bivše, ki jim je Peko dajal kruh, njihove otroke. Pa se nas nabere 1 milijon in, če vsak prispeva 10 evrov (kolikokrat jih gre za neumnosti) zberemo 10 milijonov evrov. Peko bo cvetel. 


Replies


Gost

#2 Re:

2016-01-21 13:28:28

#1: Spodbudi še druge in zmagaj! -  

 Hvala za tak vzpodbuden komentar,prijatelj slovenskih žuljev!!!   lep dan še naprej!!

Monika

#116 Re:

2016-01-29 03:13:45

#1: Spodbudi še druge in zmagaj! -  

 Sem za takoj. Najprej realno ugotoviti koliko je res vreden in potem dokapitalizirati s strani drzavljanov. Vecinski lastniki naj bodo zaposleni, ki tudi nadzorujejo...EASY! Naso lastnino nazaj!!!


Gost

#124 Re:

2016-01-29 09:22:53

#1: Spodbudi še druge in zmagaj! -  

 Vsa leta moje mladosti so me obuvali čevlji Peka in vedno sem jih s ponosom nasila. Tudi takrat, ko je bilo moderno kupovanje čevljev, sem vztrajala pri Peku. Čevlji narejeni v Tržiču v Peku so bili res lahko v ponos vsakomur. Zato sem tudi podpisala peticijo. In če bo treba takoj prispevam 10 eurov v mišnjiček za rešitev tega našega nekdanjega ponosa.


Gost

#140 Re:

2016-01-29 13:03:23

#1: Spodbudi še druge in zmagaj! -  

 Takšna pobuda je šla že za Muro....pa se ni obnesla.Ker ljudje več ne verjamejo. Ker se samo krade. Nismo pa še prišli do spoznanja da lahko MI s takšnim načinom prevzamemo tovarne ki jih spravijo od zunanjih lobistov prepričani menadžerji na rob propada ali celo v propad. Ker če nekaj do konca "zavirtijo" je potem odkup poceni in obenem se uničuje morebitna konkurenčna firma. In če bi stopili mali ljudje skupaj bi lahko marsikaj rešili pred grabežljivci. Pa še delo bi imeli in zaslužek.

boliboli

#172 Re:

2016-01-30 14:58:24

#1: Spodbudi še druge in zmagaj! -  

 Peko naj se vrne prvotnim lastnikom katerim so ga komunisti ukradli po 2. sv. vojni! 
Oziroma bi se moral. 

Tako pa tako kot pri vseh ukradenih firmah Slovencev po 2. sv. vojni, katere so ukradli komunisti, je tudi Peko dočakal svoj konec. Praktično vse firme so šle v 3 marjetice. Zakaj pa vprašanje komunajzarje in tiste ki so jih okradli!

Ne dam niti evra za firmo v državni lasti, katero je "država" pred tem ukradla njenim lastnikom, nato pa nastavljala svoje ljudi da so v firmi kradli in jo shirali do konca! Takih zgodb o velikih državnih firmah je v Sloveniji 20+. 
Pa ne nakladat da je kriv kak kapitalizem za propad. Kriv je yugosocializem. 

Sem pa vedno kupoval čevlje v Peku, Alpini ali Planiki. In še jih bom. 

pa lp
Andrej




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...