Žica ob Kolpi-MI SMO PROTI

Quoted post


Gost

#312 tukaj sedaj radimoRe:

2015-12-11 13:29

#310: Roman -  

 Roman, kasnije se bomo pa pogovarjali.Piši Kostevski Puntar na FB ti bo odgovoril.Te razgovori so pomembni za vse. Kot ga poznamo je to odtvoren in pošten možak. Le kdo briše to svakako ni v redu.

Replies


Gost

#344 Re: tukaj sedaj radimoRe:

2015-12-12 18:03:57

#312: - tukaj sedaj radimoRe:  

Prav si napisal. Ne vem, kdo je brisal komentarje in niti tega ne katere komentarje. Sicer pa tukaj ni prostor za komentiranje, ampak zbiramo podpise proti žici, ki nam je tako omejila življenja v dolini Kolpe. kdor se strinja z nami, in nam peticijo podpiše, smo mu zahvalni, vsekakor pa lahko predebatiramo zadevo na mojem FB profilu Kostevski Puntar, lahko pa tudi ob kavi nekje v dolini Kolpe, tam ob tako čudovitem ambientu obdanem z rezilno smrtonosno ograjo, nam bo kavica lepo teknila. Prepričan sem, da bo resen in iskren pogovor prepričal tudi tiste najbolj trmaste zagovornike, še posebej, če boste v živo videli, kje smo in kako nesmiselno je postavljati prepreke med neprehodnimi gozdovi polnimi divjih živali, kamor se ne upajo podati niti domačini.

Dejstvo je pa tudi to, da se meje ne da braniti s takšnimi sredstvi, vsaka meja se je in bo branila z živo silo, se pravi z vojsko. zato jo tudi imamo!

Kostevski Puntar