PETICIJA PROTI NEPOSREDNI IZVRŠBI - odvzemu- OTROKA

Quoted post

Ladislav Troha
Gost

#3

2015-04-07 15:27

Sicer gre za še eno posledico abotnega in brezbrižnega režima, ki mu tudi otroci niso sveti. Imam izkušnjo, ko so gospe tovarišice iz CSD Šiška naredile vse potrebno, da od leta 2001 nimam z hčerko nobenih stikov. Do zavrnitve moje pritožbe s strani MZD na odločbo CSD Šiška za določene stike po telefonu (katerih ne predpisuje noben zakon) so mi tudi te nezakonite ukinili.

Temu se reče gospe in gospodje fašizem. Kako je bila hčera enostransko in zelo pomanjklivo vzgajana pa raje ne bom. Rezultat onemogočnja stikov z očetom je pri hčeri nepopravljiv.

Sem se uprl režimu pa so me udarili tja kjer najbolj boli. Kaj so naredili otroku pa sami ocenite.

Lep pozdrav vsem trpečim otrokom, očetom in materam.

To se ne bi smelo dogajati, zato podpiram to peticijo!

Ladislav Troha


Replies

Aralin

#47 Re:

2015-09-20 09:36:17

#3: Ladislav Troha -  

 Lp,

 

mi lajhko zaupas kam so tebe udarili.? Moja se je "citiram ono "gospo strokovno csd" tko drla, pri rubežu, česar ni sliala v 40 letih svoje delovne svetle kariere", beri odvzemanja nič krivih otrok, ponavadi nič krivim materem ali očetom. 

In seveda slednja je dobila totalno amnezijo na OKS, ker se je spomnila samo nečednih stvari in dejan o mami kateri neuradno govori, da ve, da je za deklico lepo skrbela, da nima nobenega strahu, da je deklica živahna, iskriva, inteligentan, brihtna in oh in ah in sploh, ampak sedaj deklica ni VEČ TAKSAN!! JAVI LEP DAN