ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH

Quoted post

Andreja

#1563 Re: Re: Re: haha

2015-03-21 14:10

#1557: - Re: Re: haha 

 No ponovno sem kot ateistka, zahojeno katoliško bitje. Bravo. Praviš da nimam pravice odločati o skupni prihodnosti nas vseh, potem upam da nikoli nisi šla na volitve, ker tam tudi ti odločaš o moji prihodnosti. In če jaz nimam te pravice (po tvojem), je definitivno tudi ti nimaš. Sam sory res ne želim čez 10-20 let videti en kup egoističnih in samovšečnih smrkavcev, ki v vsem vidijo samo nasprotnika in cerkev, kar bi po mojem mnenju ti edino lahko naučila otroka. Vsaj glede na to kako napadaš vse, ki drugače mislimo o tem zakonu. Vsak ima svojo vero, svoj način življenja. Kod del družbe imam pravico povedati tudi jaz svoje "zahojeno katoliško" mnenje. In spet se boš oglasila da sem neko religiozno naučeno bitje, pa sem bila v cerkvi samo enkrat in še to na potovanju kot turistični ogled. Bravo!

Replies


Gost

#1564 Re: Re: Re: Re: haha

2015-03-21 14:31:12


Gost

#1565 Re: Re: Re: Re: haha

2015-03-21 15:08:04

#1563: Andreja - Re: Re: Re: haha 

 a me sploh nisi poslušala, aneda. ti zahojena ateistka (je povsem vseeno, glej), ta zakon nima nobene veze z vero. 

imaš vso pravico odločati o stvareh, ki se tičejo nas vseh. kot jo imam sama. želim ti samo poudarit, pa me nočeš razumet (v tej točki si enaka vsem zahojenim katoliškim ovcam), da ta zakon ni stvar obravnave na referendumu. ni stvar "nas vseh". je stvar samo teh, ki se jih tiče. ko pa se bo dejansko govorilo o pravicah tebe in tvojih otrok, takrat pa lajaj kolikor ti pljuča dajo. 

ampak tvoje mnenje o tem zakonu pač temelji na tem, da te skrbi, koliko samovšečnih smrkavcev boš videla čez 10 let. hja, toliko o primitivnosti. 

in valjda, da v tebi vidim nasprotnico. valjda. predstavljaš mnenje večine na teh tleh. večine, ki ne želi priznavati pravic manjšine. s tem, ko greš podpisovat zadevo, ki ni stvar referenduma, na referendum - vidiš, s podpisom mi govoriš, da mi želiš odtegniti pravico do posvojitve otroka. kdo pa si, da lahko imaš to pravico in jaz ne? od kdaj pa ima to, s kom spim, vpliv na moje otroke? in še več - kdo si ti, da si tako samovšečna, da misliš, da se te tiče? 

odjebi, ovca. resnično. dost vas mam. po letih nepravice, po letih pranja možganov, po letih zatiranja - resnično, dokončno, odjebi. ni tvoj čas. ni tvoj glas. 

pa da bo jasno - žalitve z moje strani padajo zgolj zato, da boš imela na kaj odpisat. ker argumentiraš mi itak ne. pa lep dan. morda lahko greš sosedove otroke nadlegovat, ko te pa tako zanimajo. vsi prej, kot pa tvoji lastni. 


Gost

#1575 Re: Re: Re: Re: haha

2015-03-21 19:43:12

#1563: Andreja - Re: Re: Re: haha 

 Če so problem egoistični in samovšečni smrkavci, to nebo zaradi gayev in lezbik in njihovih otrok, ampak zaradi slovenskih elitnikov. Teh pa nekaj poznam in te se ne da preprečit. Ni treba da si homoseksualec, da si samovšečen. To te naredi okolica in denar. Ko nimaš skrbi za prihodnost in je pod tabo vedno mreža, ki te bo ujela. Če ni samo finančna ampak tudi pravna, potem gredo možgani adijo. 

To je ena čisto druga tema. Priporočam Zimbradija, ki je kriv za Stanford prison experiment. Iz tega se je veliko naučil. Ostali bi se tudi mogli.