ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH


Gost

/ #1565 Re: Re: Re: Re: haha

2015-03-21 15:08

#1563: Andreja - Re: Re: Re: haha 

 a me sploh nisi poslušala, aneda. ti zahojena ateistka (je povsem vseeno, glej), ta zakon nima nobene veze z vero. 

imaš vso pravico odločati o stvareh, ki se tičejo nas vseh. kot jo imam sama. želim ti samo poudarit, pa me nočeš razumet (v tej točki si enaka vsem zahojenim katoliškim ovcam), da ta zakon ni stvar obravnave na referendumu. ni stvar "nas vseh". je stvar samo teh, ki se jih tiče. ko pa se bo dejansko govorilo o pravicah tebe in tvojih otrok, takrat pa lajaj kolikor ti pljuča dajo. 

ampak tvoje mnenje o tem zakonu pač temelji na tem, da te skrbi, koliko samovšečnih smrkavcev boš videla čez 10 let. hja, toliko o primitivnosti. 

in valjda, da v tebi vidim nasprotnico. valjda. predstavljaš mnenje večine na teh tleh. večine, ki ne želi priznavati pravic manjšine. s tem, ko greš podpisovat zadevo, ki ni stvar referenduma, na referendum - vidiš, s podpisom mi govoriš, da mi želiš odtegniti pravico do posvojitve otroka. kdo pa si, da lahko imaš to pravico in jaz ne? od kdaj pa ima to, s kom spim, vpliv na moje otroke? in še več - kdo si ti, da si tako samovšečna, da misliš, da se te tiče? 

odjebi, ovca. resnično. dost vas mam. po letih nepravice, po letih pranja možganov, po letih zatiranja - resnično, dokončno, odjebi. ni tvoj čas. ni tvoj glas. 

pa da bo jasno - žalitve z moje strani padajo zgolj zato, da boš imela na kaj odpisat. ker argumentiraš mi itak ne. pa lep dan. morda lahko greš sosedove otroke nadlegovat, ko te pa tako zanimajo. vsi prej, kot pa tvoji lastni.