ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH

Quoted post


Gost

#1550 Re: Re: haha

2015-03-21 11:31

#1547: Andreja - Re: haha 

 Napisano je bilo precej argumentirano in ne predalčkano. Mogoče je bilo preverč povezano s Cerkvijo, ampak nakazano je bilo zakaj. Zaradi vklenjenosti in vpletanja v kulturo v kateri smo odraščali. 

Mislim, da je dovolj dokazov, da mora Cerkev pustiti otroke pri miru. Predvsem, ker sami ne uredijo svojih problemov. Jasno pa je, da tistega, ki ga častijo ni, da bi jih natepel z njihovimi pravili.

V vašem zapisu ni argumentov. Več je argumentov, da otroci ne smejo več v cerkev, kot pa da gay-ji vzgajajo otroke.

Meni je tudi žal, da je bilo zaključeno na tako oster način, ampak če ne razumete zakaj, je potrebno vklopiti edino lastnost, ki je povezana z moralo EMPATIJA. Meni se zdijo stvari omenjene v odstavkih pred tem precej grobe same po sebi ampak ne ker so omenjene, ampak ker so se zgodile. Kregamo pa se zaradi tistega, ki se še ni zgodilo.

Radi se imamo zaradi emaptije. Sexamo zaradi pohote. 

Nisem gay, a mislim, da nimate argumentov. Gayi imajo radi otroke tako kot vsi ostali. Če pa ne ločite ljubezni od pohote, potem pa je problem že bil v zakonu pred spremembo.

Replies

Andreja

#1553 Re: Re: Re: haha

2015-03-21 11:56:14

#1550: - Re: Re: haha 

 Zanimivo kako vedno nekdo, ki nekaj hoče večino populacije prepričati, omenja cerkev. Cerkev mene ne moti nič, ravno tako kot geji. Pa kaj pol če so zbirali podpise, pa jih pojdite vi v K4 ali kamorkoli se v današnjih dneh stekate. Cerkev vedno omenjate samo ko nekaj hočete, prav tako politiki. Borite se za svoje in ne obtožujte nekoga drugega kaj je kdo naredil. Napadanje drugače mislečih je bilo zelo lepo opisano. Jaz sem proti temu da geji lahko posvajajo otroke, ravno zaradi tega ker jih kar nekaj poznam, druge pa vidim v javnosti. V večini so zelo konfliktne osebe, zelo samovšečne in pripravljene narediti vse za svoj prav. Točno to pa piše komentator v komentarju ob katerega sem se spotaknila. Ker sem proti njegovem mišljenju, sem rasist, zagovekano bitje ki ne mara modernizacije, po novem sem še katoliški ekstremist in vse to samo zato ker sem drugače razmišljala.....ta oseba me sodi, pa me niti ne pozna! Še pomnite prijatelji prve gaj parade v Beogradu? Ko so se geji borili za svoji pravice, proti ljudem ki so se obnašali tako, kot se sedaj obnašate vi! Včasih so obsojali vas, sedaj vi obsojate vse druge. Ko boste dozoreli, potem pa lahko razpravljamo. Na tak način, pa sigurno ne!