ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH

Quoted post

Andreja

#1547 Re: haha

2015-03-21 10:35

#1542: -  

 A tako, ker se nekateri ne strinjamo z vami, smo takoj popredaljčkani v nedonošene, zastarele, rasistične in krščanske ovce? Očitno se geji ne znate boriti, ampak znate samo pljuvati po drugih. Ne moti me istospolnost, ne moti me barva kože in nimam predsodkov. Samo geji nikoli ne smejo dobiti pravice do posvojitve otrok ravno zaradi takega pisanja ki si ga zgoraj napisal/a.

Ne moti me kaj počnete, a otroke pustite na miru!!!!!!!

Ne bom zaključila na tako primitiven način kot ti.

Imejte se radi.

Replies


Gost

#1550 Re: Re: haha

2015-03-21 11:31:40

#1547: Andreja - Re: haha 

 Napisano je bilo precej argumentirano in ne predalčkano. Mogoče je bilo preverč povezano s Cerkvijo, ampak nakazano je bilo zakaj. Zaradi vklenjenosti in vpletanja v kulturo v kateri smo odraščali. 

Mislim, da je dovolj dokazov, da mora Cerkev pustiti otroke pri miru. Predvsem, ker sami ne uredijo svojih problemov. Jasno pa je, da tistega, ki ga častijo ni, da bi jih natepel z njihovimi pravili.

V vašem zapisu ni argumentov. Več je argumentov, da otroci ne smejo več v cerkev, kot pa da gay-ji vzgajajo otroke.

Meni je tudi žal, da je bilo zaključeno na tako oster način, ampak če ne razumete zakaj, je potrebno vklopiti edino lastnost, ki je povezana z moralo EMPATIJA. Meni se zdijo stvari omenjene v odstavkih pred tem precej grobe same po sebi ampak ne ker so omenjene, ampak ker so se zgodile. Kregamo pa se zaradi tistega, ki se še ni zgodilo.

Radi se imamo zaradi emaptije. Sexamo zaradi pohote. 

Nisem gay, a mislim, da nimate argumentov. Gayi imajo radi otroke tako kot vsi ostali. Če pa ne ločite ljubezni od pohote, potem pa je problem že bil v zakonu pred spremembo.


Gost

#1557 Re: Re: haha

2015-03-21 13:58:39

#1547: Andreja - Re: haha 

 pa vi niste normalni, vse, kar znate, je pljuvat po nas. in ko se postavimo zase, ko povemo (po vseh pedrih pa buzijih pa pretepenih in popljuvanih gejih - še bi lahko naštevala), kaj si mislimo, smo pa mi žaljivi? 

in žal, res žal, ampak v enem stavku ste mi napisali, da vas "ne moti, kaj počnemo" in da naj "otroke pustimo pri miru" - am.

1. če mi kratite pravice s tem, da se borite za to, da ne bom, kot človek, imela enakih kot vi - potem "vas moti, kaj počnem". (in kaj sploh počnem? kaj? na nobenem področju življenja ne počnem drugega kot vi. delam, kar hočem, govorim, s komer hočem in ljubim, kogar hočem)

2. otroke naj pustimo pri miru? katere otroke? upam, da se zavedate, da se ta zakon v nobenem pogledu ne tiče vas, ki z njim nočete imeti opravka. tiče se samo in zgolj homoseksualnih družin, ki bodo imele možnost posvojitve otroka kot vsaka druga normalna družina. znanstveno je dokazano, da ta otrok za nič ne bo prikrajšan. v nobenem pogledu. 

ne gre za to, da se "ne strinjate z nami". gre za to, da je vaše množično, sovražno mišljenje, ki ga širite (kot ga je Cerkev vedno), zahojeno. (pardon, sem pa spet primitivna in žaljiva. par-don.) zastarelo. za družbo škodljivo. s primeri sem želela povedati, kaj se je rojevalo iz vaše ideologije. in za tem stojim. preberite kako knjigo, pa boste hitro dojeli, da je bila skupina nasprotnikov napredka vedno enaka. ker jo rojeva enak vir. 

očitno se "geji ne znamo boriti", mi pljunete v obraz, po tem ko "nimate nič proti meni". očitno znamo samo pljuvati po drugih. leta in leta se borimo, ti neotesana krščanska ovca. borimo se od samega začetka, ampak ljudje kot si ti, niste sposobni dojeti, da je bila naša pot težja zaradi ljudi, kot si ti. vseeno mi je, kaj tebe moti, kakšno prepričanje imaš, vseeno mi je, za kaj se v življenju zavzemaš. dokler ne škodiš sočloveku. kar žal, z nasprotovanjem temu zakonu, počneš. to dojemi, pa se ne obračaj na vsako mojo besedo. izlušči bistvo. (čeprav nam je kristalno jasno, po primeru biblije, da tega niste sposobni). izlušči. bistvo. 

če ga ne želiš, pa ti ga ponujam tu: 

boli me patak, iskreno, dol mi visi, kaj si kdorkoli misli o čemerkoli. o komurkoli. vsak ima svoje mnenje. lastno mnenje izvira iz znanja, ki ga človek pridobi iz okolja, samoiniciative in primarne družbe. če pridobiš ustrezno znanje (kar dvomim, da ga vas večina je, ker so vaši argumenti, ponovno, zahojeni (opala. neutemeljeni. znanstveno nepodprti. brez bistva)), pa si še vedno trd homofob, potem izvoli. bodi. sam ne se kregat z mano brez podlage, ker nima smisla. v mojih očeh boš izpadel bedak. pa tudi za to mi je vseeno. 

samo, lepo, lepo prosim, pusti druge ljudi pri miru. ne krati jim pravic. zakon ti ne škodi. v nobenem pogledu. samo koristi. to, da mu nasprotuješ, govori (pa če hočeš ali ne) o tebi kot o človeku, ki ne more toliko spucat pred lastnim pragom, da se raje v druge vtika. približno mi ni treba na tole ugovarjat, ker če bi si vsaj enkrat. enkrat prebrala zakon v celoti in kaj nam ponuja, bi spredvidela, da imam prav. ne tiče se te. v nobenem pogledu. in to, da si misliš, da lahko ti narekuješ življensko pot nekomu drugemu, da lahko odločaš o pravicah drugih (navedeni primeri govorijo točno o tem), to te dela slabega človeka. 

živi in pusti živet. s kom seksaš in s kom maš otroke, mi je pa povsem gladko. 

 


Gost

#1558 Re: Re: haha

2015-03-21 14:01:46

#1547: Andreja - Re: haha 

 Zaključila si z "imejte se radi", pa je temu kontradikten cel tvoj odstavek. Jebeni hipokriti