ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH

Quoted post

Maja

#1546 Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!

2015-03-21 10:26

#1: -  

 Zavajajoč naslov peticije! Ne gre se za gejevske pravice do zakonske zveze, gre se za starševske pravice. Zaradi mene lahko delajo geji kar jim pač paše, samo otroke naj pa na miru pustijo. Če jih sami ne morajo imeti, je očitno narava že sama poskrbela za to. Zakaj je potrebno kljubovati naravi? Je pa zelo grdo, da pobirate podpise z zavajujočimi naslovi. Jaz sem proti! Kot lahko opažate sami je na nasprotni strani bilo 80000 podpisov v enem tednu, pri vas pa samo 29000 v 11 dneh. Očitno le niso vsi vašega prepričanja.

Replies


Gost

#1552 Re: Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!

2015-03-21 11:36:05

#1546: Maja - Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!  

 Boste tudi plačali za referendum, če pade?

Osebno številki 80000 ne verjamem. Verjeme pa kako je do nje prišlo. Med komentarji lahko nadete pripombe na to temo.

Ta denar naj gre v boljše namene.


Gost

#1562 Re: Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!

2015-03-21 14:09:57

#1546: Maja - Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!  

 "Za ohranitev novega zakona o zakonski zvezi in družinskih razmerjih" - kje je tu zavajajoč naslov? 

"Narava". da ne bom umrla od smeha

o številu podpisov - za izraz manjšina pa očitno še niste slišali. je pa res, da je pri nas homofobnost večinska. kar je prava sramota za državo, če mene vprašate. 

Ateist

#1569 Re: Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!

2015-03-21 16:05:47

#1546: Maja - Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!  

 Jaz sem gej pa imam stiri bioloske otroke. Kdo pravi da jih ne morem imeti ? Imam jih, sem pac med tem ko sem jih delal malo manj uzival. To je vse.

Pa kaj se vi katolibani sklicujete na naravo ? Ali je naravno da je duhovscina spolno sestradana in da navaluje na otroke? Ali je naravno da verjamete v neko staro knjigo ki uci da je svet star 6 tisoc let in da je bila Eva rojena iz Adamovega rebra ?

Ste pac ena creda ovac ki jih je strah smrti in strah razmisljati s svojo glavo. To je pa tudi vse. Kaj mene briga kar koli delate delajte doma in v cerkvi. Ne vsiljujte svojih nazorov drugim.


Gost

#1974 Re: Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!

2015-12-15 16:20:11

#1546: Maja - Re: Jaooo pa geji imate zakonske pravice!  

 

Premala država smo da bi sprejemali tako odprte zakone in konec. Ok - prav, naj dobijo socialne pravice istospolno usmerjeni, lahko dobijo naziv istospolna zakonska zveza, o posvajanju otrok pa ni opcije!

Ni naravno, pa če se še tako sklicujete na vem kaj vse, med drugim da so tudi v naravi živali homoseksualne, so le-te manjšinsko in tako bo ostalo tudi z ljudmi!

Kar zamislite se v kolikor dopustimo to, kaj vse bomo potem še omogočili. Potem bo šlo še na več, spoli bodo zabrisani že čez desetletja če ne celo prej.

Ne govorim na pamet to so dejstva in osebno se prijetno počutim v ureditvi ki temelji na neki zgodovini in družini ki jo sestavljajo oće mati ter (ni pogoj) njun otrok/ci. Zgodovina vendar izhaja iz temelja človeštva.

Glejte, podobno smo počeli z muslimani, ker smo jih razviti odprto sprejeli, sedaj pa poslušamo kako se mi vse bolj njim prilagajamo njihova kultura pa nima posluha za nas in se nam ne prilagaja, da niti ne naštevam kaj vse nam počnejo saj to je predmet duge teme.

Dajte vendar  z razumom gledati na tako radikalne zadeve. Predvidevam da večino ki je ZA in je heteroseksualna tvori ali prenaiven ali pa zafustriran del populacije.