PROTI MANJŠANJU MOŽNOSTI VPISA NA GIMNAZIJO LEDINA

Kačur

/ #35 Re: Re: Re: Oče dveh šolark

2013-01-03 18:16

#33: Oče dveh šolark - Re: Re: Oče dveh šolark

Očitno spadate med tistih 20% in kapo dol pred takimi učitelji. Vendar, a moramo res ohraniti slabo šolstvo zaradi petine dobrih šolnikov? Po moje ne. Res da nisem delal v šoli, delajo pa sorodniki in znanci, med katerimi so taki, ki so skoraj 20 let delali v gospodarstvu. Verjemite mi, da tako mnenje veliko šteje. Za 100€ manjšo plačo dela po cca. 6 ur na dan, prej pa po 10 ur, da ne omenjam odgovornosti, pritiski lastnikov, službena potovanja itd...otroci so ga komaj poznali.

Če pa pomislim, da se naša država zunaj zadolžuje v glavnem zaradi plač v javnem sektorju, mi gre pa na bruhanje. Pa prosim ne o avtoriteti, to si vsak učitel ustvati sam in tu je povsem svoboden. Dobri teh težav nimajo, saj se z zanimivim predavanem da zmotivirati otroke.

 

 

Madona, ta je dober kritik: "Res da nisem delal v šoli ... "

"Za 100€ manjšo plačo dela po cca. 6 ur na dan, prej pa po 10 ur, da ne omenjam odgovornosti, pritiski lastnikov, službena potovanja"

Ja, v šoli odgovornosti ni, pritiskov vodstva pa tudi ne, o službenih potovanjih v Ljubljano pa ne gre zgubljati besed.

 

"prosim ne o avtoriteti, to si vsak učitel ustvati sam in tu je povsem svoboden." He, he, he, in to izjavi nekdo, ki je šolo videl nazadnje v svoji gimnaziji .... Ste že kdaj slišali da butasti starši prihajajo braniti svoje otroke z odvetniki!?

 

"Dobri teh težav nimajo, saj se z zanimivim predavanem da zmotivirati otroke."

Vseekakor, vabljeni; še svojih dveh otrok dostikrat ne uspete zmotivirati, trideset jih je pa verjetno mnogo lažje, mar ne!?