Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo


Gost

/ #10 Re: Re:

2019-12-12 21:21

#8: Gibanje ops - Re:  

Funkcionalno nepismena? Ker se nisem onesvestila od očaranosti nad vašim predlogom, ker mi do nečesa na tem svetu ni, ali ker mnenje sploh imam? Vaše gibanje se med drugim zavzema za ohranitev slovenskega jezika. Naj bi ta ponos gojili samo nekateri izmed nas, ali gre za verzijo slovenščine, kjer uporaba ločil, smiselne stavčne skladnje in pravilnega črkovanja igrajo postransko vlogo? Žal mi je, da sem stopila na živec in da imate preveč dela, ampak kako je dejstvo, da ste neprofitna, prostovoljna in nevladna organizacija razlog za vaše slabo poznavanje materinščine (sklepam, da slovenščina je vaš materni jezik). Namesto da vsi vi pri OPS zapravljate svoj čas za razmišljanje o mojih pomanjkljivostih, staknite no vendar glave in družno opravite nalogo lektorja. Skupaj smo močnejši, ne? "Bodi sprememba, ki jo želiš videti v svetu." Kar začnite, pri sebi, pa boste nemara še kdaj komu navdih. Ker če nisem z vami, sem proti vam, mar ne? (To zadnje je, mimogrede, sarkazem. Razlaga je v SSKJ.)

P.S.: Kaj jaz v prihodnjih desetletjih lahko in česa ne, je izključno moja stvar. Za koga se pa imate, da mislite, da se vas to tiče.




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...