Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo

Lojz L.

/ #1570

2016-10-12 14:40

 Ker ne maram vzdevkov sem napisal polno ime in začetnico priimka. Danes sem klical na RTV kar sem tudi objavil na FB-javno. SLEDI:

Nekaj me muči pa nisem dobil odgovora! Zakaj gre: dobim položnico za RTV pa gledam ;koda namena; SUBS-Plačilo naročnin na časopise in revije, ker mi vse skupaj ni nič jasno saj nisem naročil nobene revije ali časopisa ampak račun je 12,75€. Ker nisem bil zadovoljen sem poklical računovodstvo RTV-ja, še večje razočaranje ob moji razlagi naj spremenijo kodo namena me je operater kratko malo odslovil, da oni ne bodo ničesar spreminjali, ker so javna ustanova ampak, če pa ne bom plačal(kar sem mu zagrozil) je pa odvrnil saj ni potrebno boste pa dobili izvržbo. Pa sva zaključila debato, ampak jaz sem bil še naprej trmast in pokličem davčno upravo Ljubljana. Po parih prevezavah končno dobim gospo Petro J. in ji vse ponovno razložil. Pridno me gospa je poslušala na koncu pa dejala, ja veste gospod oni, ker so javna ustanova lahko delajo kar hočejo, ker je parlament sprejel takšno pobudo, pa sva bila zgovorjena. Dejala mi je tudi če ne plačam bo prišlo do tožbe in, če se bom zgovarjal zgolj na SUBS bom pogorel. Iz tega sem potegnil naslednji zaključek: nikoli ne voli CERARČKA kajti samo on njegov parlament bi to lahko spremenil pa namenoma noče, ker nas vsak mesec nategne za 12,75€.
Pa lep pozdrav Alojz L.

 
 



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...