Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo

UKINJENI

/ #767 UKINJENI

2016-05-06 14:12

Hotel Romantika, ki jo je odlično vodil Esad Babačić je bila zame poslednja odlična oddaja, ki sem jo spremljal preko javnega medija. Izjemno oddajo Hotel Romantika, ki je postavljala subtilno in senzibilno ogledalo času, prostoru in sistemu, ki je v prvi vrsti krepila multikulturni dialog z bogatimi kulturnimi vsebinami, odličnimi gosti in skrbela, da so lahko svojo resnico povedali tudi odpisani delavci Vegrada,izbrisani, ...in mnogi izjemni gostje, ki so imeli res kaj za povedati. Z velikim zanimanjem sem navdušen poslušal vse odlične oddaje Hotela Romantika, vsebine in gostje, ki so povezani z  ukinjeno oddajo Hotel Romantika, pa me še naprej zanimajo, zato sem si pred kakšnim mesecem ogledal v Ptujskem kinu izjemni dokumentarni film DOM - o Vegradovih delavcih, in se spraševal, zakaj sem sam - edini obiskovalec v KINU. Ali je 4 € za film preveč za standard v Sloveniji, ki ponuja ogledalo in resnico zmlete usode malega človeka, delavca, preteklega in sedanjega družbega dogajanja, ali pa ljudje ob 21.00 uri zvečer raje čakajo na poslednje "informativne" oddaje, kjer le apatično spremljajo, domnevam, vedno iste parole. Zdi se, da za pravi kulturni dialog, da ne rečem multikulturni dialog, in vzgojo ljudi preko javnih medijev, ki naj bi bili tukaj za narod, vsaj že od ukinjene oddaje Hotel Romantika naprej ni več prostora. Takoj po ogledu fima DOM sem spisal kratko prozo z naslovom UKINJENI DOM, naslov bi lahko bil tudi KONEC ROMANTIKE, ki govori tudi o tem, kako je tudi javni medij RTV ukradel kulturni dialog, duhovni...dom, duhovne vsebine... ljudem, naročnikom in plačnikom RTV naročnine.

 

 

 

 




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...