Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo

Srna

/ #746

2016-05-05 16:12

Zato, ker je vse res kar ste napisali. Sploh nisem vedela da je zaposlenih 1900 ljudi kot ste navedli. Pa to je res ena velika katastrofa. Res je to treba ukiniti. Jaz in vse kolikor jih poznam, poznam jih pa veliko NE gledajo tega programa, ker je čist brez veze. Mi Slovenci smo res ene riti, ker si ne upamo stopiti skupaj in se upreti, samo ko smo v kakšni družbi smo pa tako zgovorni in se vsi strinjamo, da nam delajo krivico na vseh področjih.

Včasih v bivši Jugoslaviji so rekli, da gre ves denar v Beograd, kam pa gre danes. Vse so nam že zapravili, ne vem če je sploh še kaj za uničit.

Pa roko na srce odkar smo samostojna Slovenija smo veliko na slabšem kot prej, čeprav se takrat obljubljali, da bomo DRUGA ŠVICA.

Prej so vsi ljudje imeli službe, lahko so vzeli kredite, kupili so si lahko stanovanja, naredili hiše nasploh res smo lahko napredovali. Kako pa naj danes, koje nešteto ljudi brez služb in sploh ni šans, da jih dobijo kdaj.

Midva z možem sva si lahko pri 23 oz. mož pri 25 letih kupila stanovanje. Imela sva oba službo in sva dobila kredite.

Kaj pa danes? Ponosna sem, da sem Slovenka, rada imam Slovenijo in srce se mi trga, ker so jo tako uničili.

Lepo od vas, da ste se spomnili, za tako gesto, da ukinemo plačevanje teh položnic.

Je pa problem, če ne plačaš položnic nekaj mesecev, ti dajo IZVRŠBO NA PLAČO in ti lepo odtrgajo (to se mi je že zgodilo)

Tudi to je treba urediti, če se prekine plačevanje položnic, da ne dobivamo IZVRŠB na PLAČO.

Želim vam veliko uspeha.




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...