VPIS NEODTUJLJIVE PRAVICE DO VODE V USTAVO


Gost

/ #3004

2016-03-13 09:21

Peticijo sem podpisala, ker me skrbi za prihodnost vseh nas. Mislim, da naši predstavniki v tujini, ne naredijo dovolj za nas.Zelo pa bi pohvalila gospoda Igorja Šoltesa. Tudi z delom naše vlade nisem zadovoljna- da ne bo pomote, z delom opozicije še manj.
Skrbi me tudi zakonodaja, ki je prilagojena in načrtno prilagajojena političnim elitam na vseh straneh.
Med ljudi načrtno vnašajo razdor, da lahko počenjajo, kar se jim zahoče. Omenila bi tudi trgovinske sporazume z Ameriko, o katerih se trenutno spet nič ne govori. Nedopustno je, da poslanci nameravajo podpisati nekaj, česar še prav pregledati ne smejo. Občudujem delo nekaterih intuziastov, ki opozarjajo na vse očitne nepravilnosti- lahko bi rekla grdobije- v slabo vsega človeštva. Hvaležna sem tudi gospodu Antonu Komatu, ki se z opozarjanjem na nepravilnosti bori za dobro nas vseh. Prav tako ze zahvaljujem organizatorjem te peticije in vsem ljudem, ki želijo in delajo dobro.
Želela bi, da bi se združili, saj bi le tako lahko premagali bogato, a v dušah in glavah bolno peščico mogočnežev.