Peka, našega tradicionalnega čevljarja ne damo, smo za ponovno oživitev proizvodnje!

Za Peko!

/ #30

2016-01-27 14:28

Ja razpisal sem se, lahko se mi smejite, čeprav je daleč od smešnega. Zamislimo se malo kaj smo dopustili. Ja takrat smo bili premladi, da bi se lahko oglašali, ma danes smo mi tisti, ki bi morali udariti po mizi! MI ! p.s.: In še to: Predvsem bi poudaril da je bil PEKO vsaj od leta 1945 naprej vseskozi eden od največjih dobrotnikov države. Praktično ni minil dogodek ali prireditev skozi vsa leta, da PEKO nebi pomagal in sofinanciral. Od olimpijskih iger do vaške veselice,od državnih projektov , proslav NOB, do gasilskega, rokometnega kluba. Ne bom našteval neštetih pomoči in donacij pri potresih, umetnosti, kulturi, športu... skratka vedno je bilo razumevanje, ki ga pri sanaciji njegovih težav tako pogrešam. Nesposobnim lastnikom, ki se piš-me-uh-ovsko obnašajo do častitljivega stoletnika in ne prepoznajo vrednosti blagovne znamke in umestitve v čevljarski branži očitno nihče ne more odpreti oči. Naj napišem le še to, da je pokojni g.PETER KOZINA zastavil svoj denar in ugled, imel znanje in vizijo, da je postavil PEKO kot prepoznavno blagovno znamko. Kaj z njim delajo sedanji lastniki? Če bi vedel zanje bi se v grobu obrnil navzdol in od žalosti izjokal oči..........''




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...