Peticija v podporo KPK

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Peticija v podporo KPK.


Gost

#76

2013-12-01 11:15

Prepričan sem (smo), da imamo močno korupcijo tako v vladi, kot v sodstvu, javni upravi, zdravstvu....
Dogajanja okoli ustanovitve KPK in njenih pristojnosti so v preteklih letih kazala na to, da gre le za politično blefiranje, a je komisija pod Kosovim vodstvom in naprej dokazala, da lahko deluje neodvisno od politike in začeli smo resno verjeti, da lahko KPK potrga niti korupcije in vspodbudi k delovanju tudi tiste politike, sodnike, zdravnike ipd., ki jih je bilo do sedaj strah uveljaviti aktivnosti v korist ljudstva, ker se niso želei izpostaviti pred sodrgo, ki obvladuje našo državo.
Zato mislim, da bi bil v tem trenutku odstop KPK za državo bolj poguben, kot odstop celotne vlade.
In še sporočilo za Bratuškovo in vlado: Reakcija na odstop vodstva KPK ni več le politično preigravanje, pač pa izjava o tem, na kateri strani zakona je kdo.
Polde

#77 BUT(AL)CI!

2013-12-01 11:19

Res ni vec pomoci vsem vam, medtem, ko KPK zganja cirkus, so vam uvalili nepremicninski davek in Dali pristojnosti smrkavcu Cuferju, da vam pobere denar za sanacijo izropanih bank. KPK je vseskozi delala selektivno, tako, da je glavne roparje vedno pririla, naj javno predstavijo koliko kazenskih ovadb so podali na policijo in zoper koga. Ajde, da vidimo, ker kazniva dejanja imamo dolznost prijaviti vsi, kaj dele drzavni organi. Daj streznite se, Vili Brus partijski potrcko sort zavaja. Fuj!

Gost

#78

2013-12-01 11:32

Ukradli so nam SDK, onemogočili delo KPK, izmaličili zakonodajo. Za koga in v interesu koga? Še bolj bodo kradli, če nebo nobenega nadzora. Kleni Slovenci povzdignimo glas!

Gost

#79

2013-12-01 11:53

Dejmo zbrat podpise, da se edini, ki lahko regulirajo še te naše koruptivneže, VRNEJO

Gost

#80

2013-12-01 12:21

Dovolj je opozarjanja, vlada ukrepaj TAKOJ!

Gost

#81

2013-12-01 12:27

Razgnat bando!

Gost

#82

2013-12-01 12:56

popolno zaupam tej komisiji,daraskrinka barabine.

Gost

#83

2013-12-01 12:57

Pa dobro, kaj si nihce ni prebral izjave oziroma je pogledal in preposlusal na TV. Klemencic je povedal, da si predsedniku drzave podali DOKONCEN in NEPREKLICEN odstop. In kaj zdaj podpisujete neke kvazi peticije v katerih od predsednika in Drzavnega zbora zahtevate visja pooblastila KPK v zasedbi Klemencic, Praprotnik ...
Res ste butli... Sicep pa, kaksen KPK? Saj imamo policijo !!!

Gost

#84

2013-12-01 12:59

greznice treba tudi čistit.

Gost

#85

2013-12-01 13:00

S svojim podpisom se strinjam z vsebino peticije, prosila pa bi, da se tekst popravi, doda ustrezne vejice, beseda nemodoma popravi v nemudoma. hvala. NŽ
Gost

#86 Moje mnenje

2013-12-01 14:10

Zdaj je Bratuškova na potezi, da omogoči tej, ali novi KPK večje pristojnosti. Namesto lopatke jim mora priskrbeti bager, da se bodo prebili čez tunel in ugledali svetlobo. Se pa bojim, da se ne bo zgodilo nič, ker jim pač ni v interesu, da se korupcija bolj razišče, saj sta vanjo vpletena oba politična pola. To se najbolj vidi po tem, kako se ščitijo dosjeji v vezi s tajkunskimi krediti. Sem podpisal peticijo, čeprav je vse skupaj brez pomena. Za spremembe bo potrebna revolucija. Bratuškova je pa prvovrstna praš*čka, ki se izgovarja, da popravlja vse, kar za dobrih 20 let nazaj. Že mogoče, je bila pa sama prav tako članica v nadzornem svetu ene izmed bank, v kateri so prav tako delili tajkunske kredite.


Gost

#87

2013-12-01 14:23

Čas je, da se korupcija konča in da se zahteva odgovornost (sodbe brez možnosti pritožb).

Gost

#88

2013-12-01 16:31

Ni pravi čas za odstop, delajte naprej in se ne menite za klade, ki vam letijo pod noge. Pridno prijavljajte "poštenjake".
#88

#89 Re:

2013-12-01 16:35

#51: -

Se bojim, da je JJ že pripravil Pahorju svoje kandidate

Matjaž Zupan - SAZAS Mz hektor kalifornija

#90

2013-12-01 17:12

potrebna je ta komisija ker mi na SAZAS-u ful krademo pa vse delamo po zakonu hehehehe pa nihče nam nič ne more. Odreitz bo šel v zapor hehehe mi pa bomo si še naprej polnili žepe. Pa kaj mi mar če on nima važno je da smo mi bogati. Zdaj sem si kupil veliko graščino na Floridi Gostinci vas bom še naprej izkoriščal ker mi država to dovoli, moj advokat tudi zasluži dobro na vas ki me blatite hehehe pa mii nič ne morete Tudi advokat Sluga Davorin je naš zaposleni na SAZAS-u
če bo potreba bomo tudi koga ubili, na prvem mestu je Odreitz .
Če smo lahko bili glavni tipi z kiomadom kalifornija v mojih očeh pa smo ga kar pobrali Non Joviju zaigrali pa ga kot Jovi Bend bomo tudi vas zasužnili . Kaj nam pa morete slovenčki bedni . Lahko pobegnem na Florido kdaj koli se mi zahoče
kralj

#91

2013-12-01 17:14

KPK je edina, ki se pošteno dela in ima zaupanje v mnoge izmed nas.

Gost

#92

2013-12-01 17:15

A to da je Bratuškova totalna polomija (med ostalimi), to pa nikogar ne moti????? Da je neka kvazi mag. od nikoder prilezla sem, ni pa nič???? Skupaj z njo vsi dol!

Gost

#93

2013-12-01 17:17

Podpiram delo KPK v dosedanji sestavi. Nujno je, da se jim omogoči,da dokončajo svoje delo, ker edino to je važno, da se razkrije vsa korupcija in to desnih in levih.

Gost

#94 Re:

2013-12-01 17:21

#93: -

Se strinjam!

To objavo je odstranil avtor te peticije (Show details)

2013-12-01 17:26


To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2013-12-01 17:41


MrTn
Gost

#97

2013-12-01 18:11

KPK podpiram v njenem prizadevanju za razkrivanje korupcije in tveganj le te. S ponosom sem tudi na demonstracijah nosil transparent z velikim napisom KLEMENČIČ CAR


Gost

#98

2013-12-01 19:44

Še vedno verjamem v kompetence, znanje, načelnost.

Gost

#99

2013-12-01 20:26

Če še teh ne bo, bodo pa voluharji res poleteli.

Gost

#100

2013-12-01 20:28

....to je nujno, da se pričnemo združevati na vse načine....ta odstop ni neznanje,ali nevolja,ampak obup ljudi, kateri vidijo veliko več kot mi,ZATO JIH MORAMO PODPRETI!!!!