Peticija v podporo KPK

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Peticija v podporo KPK.


Gost

#51

2013-11-30 22:03

Se zna zgoditi , da nove KPK sploh ne bodo postavili .Saj ste slišali člana SDS , da je ne rabimo , zato apeliram na Klemenčiča , da potegne nazaj odstopno izjavo in zahteva okrepitev ekipe, potem pa v boj .Mi vas podpiramo in mislimo , da ste edini , na katere lahko računamo.
mari

#52

2013-11-30 22:19

Brez KPK,in njihovega dela kar je trdo in pošteno,bo maca popapala še tisto malo kar je ostalo,zato vso podporo za to da ostane,da razkrije kdo je kaj in kdaj prisvojil,kar mu ne pripada,ter kazen za vse,tako da se naučimo da se ne splača goljufati,krasti,jemati podkupnine,omogočati nekomu da pride do posla mimo raspisov,in še,in še...Prava politika mora podpreti KPK,drugače nam se vsem slabo piše.
green

#53

2013-11-30 22:36

Za zagotovitev večjih pooblastil za KPK od politikov ne pričakujte NIČESAR. Oni bodo samo počakali, da psi odlajajo svoje in nato bodo nadaljevali po svoji poti. Edino mi...LJUDSTVO....lahko podpremo KPK. Enako je tudi z pooblastili. Samo mi jim lahko damo BULDOŽER NAMESTO LOPATKE!

Gost

#54

2013-11-30 22:40

Očitno naši državi res ni več pomoči, tem skorumpiranim nihče nič ne more, res sramota. Nič etike in nič morale.

Gost

#55 Re:

2013-11-30 23:32

#22: -  

 Vzeli ste mi iz ust.


Gost

#56

2013-11-30 23:36

Kako prepričati senat KPK, da ne sme razočarati podpisnike te peticije? Je možno, da s to peticijo seznanite KPK?

Gost

#57

2013-12-01 00:16

S to peticijo v 1.program TVS1! V Delo in Dnevnik. Pa še komu. Kdor ne bo za, je za korupcijo! Dajte jo še v podpis Janši in Jankoviču, Da vidimo kaj bo! Aja, pa še Borutu Pahorju, če bo sploh vedel za kaj se gre, bumbar.

Gost

#58 Re:

2013-12-01 05:04

#57: -

Sami skorumpirani mediji, to bo to ja...


Gost

#59

2013-12-01 05:41

Samo združeni lahko dosežemo spremembe. Delim naprej

Gost

#60

2013-12-01 05:41

Peticijo sem podpisala zato, ker mi ni vseeno za sedanjost, pač pa me skrbi tudi prihodnost. Sina učim tega, da se z učenjem im pridnim delom daleč pride in da so vsake sanje dosegljive. To kaj se pa sedaj dogaja pa me skrbi . . . . Kakšna prihodnost čaka mojega sončka ?!

Gost

#61

2013-12-01 06:50

KPK res bije boj z mlini na veter, vendar naj vstrajajo v tej bitki. Naj se ne pustijo prtovocirati barabonom.

Gost

#62

2013-12-01 06:59

Če KPK ne bo omogočeno delovanje tako kot je potrebmo, se bo v SLO dogajala še večja svinjarija kot se sedaj!!!

Gost

#63

2013-12-01 07:15

Uničit oziroma ukinit hočejo še tisti organ, ki jim je dihal za ovratnik, samo, da bodo še lažje kradli in se okoriščali, ter uživali v že "pridobljenem"
bogastvu.

Gost

#64

2013-12-01 07:30

Naj nadaljujejo svoje delo, oblast ne sme sprejeti njihove odstop

Gost

#65

2013-12-01 07:37

Ja, vse je gnilo, in še kar verjamemo postani politiki, ki se desetletja napaja iz naših žepov. Nič čudnega, da vse izgublja smisel in zaupanje.

Gost

#66

2013-12-01 08:15

Šele ko se bomo sposobi neobremenjeni zazreti v napake preteklosti, se bomo lahko obogateni za nov uk zazrli v nov dan. Revizija brez revanšizma je pravi korak v svetlejšo bodočnost.

Gost

#67

2013-12-01 08:18

Ne razumem, kako se lahko obsojenec sploh lahko oglaša v medijih, kot bi bil neka moralna ali strokovna avtoriteta in pri tem žali in namiguje, da so nedolžni lopovi, lopovi pa nedolžni. To je odraz, kako smo zblojeni okoli pojma demokracije. Obsojenec TV zvezda, brezdomec, brez političnega vpliva, zaradi kritičnih besed kaznovan. V tej državi je vse obrnjeno na glavo, predvsem pa ni ljudi, ki bi za svojo visoko plačo morali tudi odgovarjati za svoje nedelo, brez jajc v vseh segmentih. Eni kradejo, lažejo, zavajajo, drugi pa tiho in gledajo stran. Sramota. Namesto, da bi bili ponosni, da smo člani protifašistične alianse, v klubu zmagovalcev II. sv. vojne, mi danes ždimo tiho in v kotu neopredeljeni do NOB in se ne upremo, ko nas nekateri skušajo prikazovati kot poražence II. sv. vojne in klavce. Vem, da naj bi to ne načenjali, a vseeno kaže na našo zblojenost. Za samozavest naroda gre ! Ali smo zmagovalci ali poraženci ! Če smo poraženci in klavci, se nam slabo piše. Menim, da je celotni Slov. narod narod zmagovalcev in tu naj se vse začne in konča. Pa že tako smo na psu glede samozavesti, saj smo po samomorilnosti v svet. vrhu. Združeni smo zmagovalci in bomo zmagali, očistili našo državo te korupcijske levo desne navlake. Stare stranke nas ne bodo rešile. Stranke, ki so v parlamentu od začetka (SD, SDS, SLS) sigurno vsi o vseh vse vedo. Ločijo se med seboj samo po tem, da so eni verbalno manj nasilni od drugih, kar pa jim PR agencije svetujejo glede na njihove volilce. SDS in SD sta skupaj pri TEŠ6, kar pomeni, da so skupaj še marsikje drugje. Stranke, ki so nastale v zadnjem času pa imajo v svoji sredi ljudi, ki so predvsem karieristi. Krasna plača, nobene odgovornosti ! Poslanci še takrat, ko izglasujejo protiustaven zakon (na to so bili pred glasovanjem opozorjeni), se jim nič ne zgodi. Mi imamo lahko bodisi kapitalizem, bodisi demokratični socializem, kakršen koli sistam, a če ne bo odgovonosti in primernega sankcioniranja, smo kot država obsojeni na propad. Andrej Trampuž je lepo povedal na TV. V tujini kradejo neumneži. Ti so sancionirani in tudi njihova prihodnost je zapečatena. Pri nas pa lopovom odprta vsa vrata, mediji, in tudi pot v še lepšo prihodnost za njih in njihovo sorodstvo in prjatle. Bruh ! Za Klemenčiča & comp. pa srčno upam, da imajo še plan B.

Gost

#68

2013-12-01 08:55

Naj se neha s sprenevedanjem, ven z imeni in priimki, hitro ukrepanje in obsodba vseh !

Gost

#69

2013-12-01 09:20

Za naš DZ: "Tisti, ki želi, najde poti, tisti, ki ne želi, najde izgovor." Kdo si zares želi spremembo na bolje?

Gost

#70

2013-12-01 09:21

Ni me sram ,da sem slovenec me pa je sram , ker živim v taki gnili državi.

Gost

#71

2013-12-01 09:24

Komisija mora biti in njeno delo opazno, kajti kar se zadnje čase dogaja presega vse meje. Da politika vodi vse , skorumpirano do konca, sodstvo , zdravstvo,....kaj bodo vodili državo samo lopovi in kriminalci, zdravje dobili samo previligirani, če bo še pravi čas ??? Še mafija dela po nekih zakonih ki jih pozna in se red vspostavi ko drugi tega niso sposobni zagotovit...

Gost

#72 Re:

2013-12-01 10:16

#28: mici -

mica ; daj budalo , kaj te ni partijsko leva mafija  že preveč izpraznila denarbico, ti si napadla SDS, ki se bori za  človeka, ki bi se te lppove polovilo, so rajši odstrasnili JJ, da še nasprej plenijo in ti praznijo denarnico, kakšene budalo morajo biti slovenci, da ne vidijo kdo jih je spravil v  bankrot in v tako stanje celo nacijo.


Gost

#73

2013-12-01 10:21

Učinkovito delo KPK je najboljši izhod iz krize.

Gost

#74

2013-12-01 11:06

Ni potreben komentar, potrebni so ti ljudje!

Gost

#75

2013-12-01 11:11

Lepo prosim, naj se dela v pravo resnično dobro. Hvala.