Zakon OPS

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Zakon OPS.


Gost

#326

2014-03-05 19:44

Čas je za spremembe in to korenite.

Gost

#327

2014-03-07 18:36

Pozdravljam pobudo.Vendar sem bolj za to da se rtv slo privatizira.Treba se je rešiti te družinske televizijske obrti.Če pogledamo gdo vse dela boste videli da je zelo malo priimkov.Zaposleni so večinoma družinski člani.Če je kakšen drug priimek to so večinoma starejši člani iz prejšnjih časov.

Gost

#328

2014-03-07 20:12

peticija je dobra...samo uspeti mora,da se končno nekam premaknemo...dfelite med ljudstvo,le tako bo kaj...

Gost

#329

2014-03-12 10:25




Vlada v dotalni zablodi!


Objavil/a Franc Jazbinsek, dne 2014-03-11 ob 20:38:16






















Če je gdo v zablodi potem je to Vlada!







Dokler proračun nebo polnjen z več efektinega dela, bo Vlada vedno probala posešti v žep davkoplačevalcev. Tukaj je pa začetek in isto konec uspeha ene Vlade katera nepozna načela kako ustvariti bazis za večjo pripravljenost se podati na pravo delo ustvarjanja. Nižji davki bi omogočili nadaljno zaposlovanje, kar bi prišlo hitro do večje ustvarjalnosti in stem večji dotok sredstev v državni proračun. Use dosem subvencionirane poteze iz strani Vlade kako se rešiti še večje brezposelnosti so povsem negospodarske poteze in še samo povečanje krize.







Potrebno bo spoznati že situacijo v katero se je Slovenija sama akapultirala in ji napravit konec. Konec zanašanja, da se lahko z subvencijo stvari rešujejo. Konec, da se lahko Vlada v nedoglednost zadolžuje in pa predusem konec, da prejemajo ljudje denar, ki si ga sploh niso z delom zaslužili. Da bi pa ta konec Slovenija resnično doživela, so potrebne drastične reforme. To kar smo skorajda že 100 let zaničevali in prepustili v pozabo je naša mati Narava. Narava z dragoceno banko godzdov, rek, jezerov in morja predusem pa prečudovita dežela Slovenija, kot takšna dokaj biološko neukrnjena v večina še čista z posebnim kvalitetnim zrakom, ki bi se dala še kako unovčiti, če bi se tega slovensko ljudstvo zavedalo, predusem pa Vlada.







Ne pozabite, da je bil slovenski Narod v zgodovini in še pred dobrimi 70-timi leti najboljdeloven Narod v europi in verjetno celo v celem svetu. Že 70-lte temu ni tako predusem pa zadnih 23 let, ki se iz leta v lepo pomnožujejo birokratski paraziti z usemi Akademiki na čelu, zaradi katerij je postal pri 80-tih % oddeljen delček vedno majnši in danes pripeljal slovensko ljudstvo celo številčno do lakote. 20 %-tov Lopovov se pa masti in uživajo številčni že pod psojdonimnimi imeni sončno stran sveta ter zapravlajo miljarde, za katere so morale slovenke in slovenci trdno delati. Bankerji, ki se danes na use mogoče načine še kako izgovarjajo in probajo izprati svojo krivdo, so si poskrbeli za uso ustrezno zakonodajo, katera jih še vedno ščiti.







Poslanci, katerih je večji del samo še zaradi njihovih dokaj visokih plač v prestolnici so pripravljeni se spuščati v diskusije, ki prav nič ne zaležejo. Poslati najmajn 2 /3 poslancev na večni dopust bi bilo majn škode, saj so samo še strošek proračuna. Na use zadnje, se lahko uprašamo gdo rabi sploh to vlado. Kmet sigurno ne delavec ravno tako ne; ja gdo pa še potem ostane so “20%-tov izkoriščevalne družbe z usemi Akademiki skupaj, ki morajo skrbeti za sistem kako strižiti svoje pohlevne ovčke? Da so te ovčke resnično pohlevne, pa skrbi celotna medija katera je v celoti vlade kot najpomembnejši vzvod vlade.







Da smo to nepotrebno vlado v celoti prelistali in ugotovili njihove use zahrbtne poteze je zadnji čas, da jim pokažemo potencijal pametnosti, razgledanosti in pa predusem našo moč, ki bo porušila tudi slovenski medijski zid in dala enkrat usemi duška za sproščenost slovenskega naroda, ki si bo znal sam ustvariti, takrat pa zares resnično pošteno prijaznejšo bodočnost, ki bo šla usem tisti v korist, kateri se bodo za njo tudi prizadevali. In teh je že sedaj 80% in nas je lahko tudi 100% priliko boste dobili tudi usi tisti, ki ste do sem živeli na račun drugih, na vas bo padla oidločitiv za kaj se boste odločili.















V Sloveniji je dela dovolj za use slovenske državljanke in državljane. Usa desetletja ste politiki peljali znanje v neznanje in naštuidirali slovenke in slovence z katerimi si danes belite glave kaj use so vam počeli in zafurale ravno te napihnjene žabe celo gospodarstvo in pokradli usa bančna sredstva. To Je vaš rezultat napihnjenih žab; predusem profesorjev, akademikov vseh vrst, na katere se lahkio danes še samo pljuva. Bodočnos vas bo pričela bistriti in usmirjati v moje že zdavnaj nazaj napovedane rešitve. Rešitve v spoznanju svojih resors v Mati naravi, ki še vedno potrpežljivo trpi in čaka gdaj jo boste pričeli ponovno spoštovati.







Turizem z dodano vrednostjo in usposobitvijo infrastrukture skoz use vasice in še novo nastale vasice z kombinacijo lesa iz slovenskih gozdov bodo dodatno krasili deželo in vabljeno pozdravljali Tuje goste celega sveta. Današnji ničvredneži, ki so ves čas mislili, da je zadosti bedakov še v Sloveniji, ki bodo delali za njih bodo dobili priliko se srečati z resničnim delom. Čas bo kmalu tukaj, ko bo transparentnost računalnikov vedela za usakega kaj mu pripada in to samo ob njegovem resničnem delu, ki bo v vsklopu z socijalo slovenskih državljank in državljanov. Gospodarstvo pa takrat nebo več imelo v Politiki kaj za iskati.







Socijalni računalniški programi bodo racionalno delovali, z usemi potrebnimi parametri in poslanske skupine bodo zgodovina. 2 miljona ljudi še zdaleč ne potrebuje to preterano število parazitov, ki slonijo na delovnih ljudeh. Slovenske občine bodo delale ena ob drugi popolnoma homogeno kot nekoč sosed do soseda, kot nekoč iz kmečkih časov in usa brezveznost, katera se še danes v državnem zboru učasih dan in noč pelje, bo le še v upogled kako še zdaleč neinteligentena so bila vsa ta osebja, kater je slovensko ljudstvo nastavilo kot nekakšne zastopnike. Jaz osebno imam trdno prepričanje, da bom še ta nadgradni sistem modernizacije še doživel, kar mi je v veliko željo!







Kosti za pod mizo bodo pa vedno na razpolago samo za pogotove, če nebodo hotekli slediti načelim dela z katerim si lahko zaželimo marsikaj, če mu bomo resnično sledni. Delo naj postane SINONYM naših želja, da se nam ob delu uresničijo!







Lep pozdrav iz Baden-Württemberga



Franc Jazbinsek







Wirtschaftsförderung und Information (Slowenien)
Franc Jazbinsek Johannes-Daur-Str. 22 70825 Korntal Tel: 0711-8385791. Fax: 0711-3805613. JAPTI Slowenische Außenhandels- und Investitionsbehörde
www.laenderkontakte.de/slowenien/wirtschaft





Gost

#330

2014-03-13 23:47

Trenutno nisem v Sloveniji, se pa ne želim vrniti v opustošeno državo.

Gost

#331

2014-03-14 21:19

Res je zadnji čas, da se nekaj spremeni, da ne lastninijo ali po domače pokradejo kar jim še ni uspelo.

Gost

#332

2014-03-15 19:33

Upam, da bo čimveč podpisov.

Gost

#333

2014-03-19 07:39

Zadnji čas.

Gost

#334

2014-03-19 21:36

Na žalost nisem toliko optimist,da bi verjel v boljšo in bolj pošteno bodočnost!!!
Privilegiranci še kar naprej neomejeno kradejo in nas obenem zadolžujejo!

Gost

#335

2014-03-21 04:14

samo neke kasirajo naj zakodirajo pol pa bodo videli koliko ljudi jih gleda

Gost

#336

2014-03-25 21:12

Privilegije postkomunistov in nasploh vseh ljudi službojočih v državnem aparatu in državnem gospodarstvu je treba ukiniti.

Gost

#337

2014-03-25 21:22

Že več let ne živim v Sloveniji... 7 let sem živel v UA in sedaj v PL in kot slišim in vidim kaj se v SI dogaja, nimam želje po vrnitvi.
igor

#338 dodatek

2014-03-27 20:27

Denar dobiva tudi Nova zaveza, domobranska organizacija.
OPS

#339 OPS

2014-03-28 20:08

Seveda dobi denar tudi marsikdo, ki potem zaradi tega sodeluje pri vladanju narodu na pritlehen način. UDBA IN RKC delujete z roko v roki. Semkaj poglejte pa bo vse jasno.

http://www.gibanje-ops.com/nujen-projekt-ops/udbanet

Gost

#340

2014-04-16 07:19

Komaj čakam, da se nekaj zgodi v tej, od hobotnice izsesani državi.
Ko sem pred 23 leti trepetala(z dvema majcenima sinovoma ob sebi) pred vojaškim škornjem JLA in položila naša življenja na oltar domovine, si nisem mislila, da bomo s krvjo priborjeno Slovenijo naredili le za bivšo komunistično smetano in njen podmladek, ki ga ni moč izkoreniniti. Razmišljam, koliko slabega se bo še moralo zgoditi, preden se slovenske ovce ne bomo več pustile striči politični vrhuški. Sama imam še nekaj poguma za doprinos spremembam v tej zafurani državi. Podpisala sem peticijo z upanjem, da bo dosegla svoj namen in pokazala pot v svetlejšo prihodnost nam, ki dobro v srcu mislimo in vsem, kar nas dobrih je ljudi! Pa en pomladni, s svežim vetričem osvežen gorenjski pozdrav!!

Gost

#341

2014-04-26 01:33

Cestitam Vam za trud da bi resnica zmagala

Gost

#342

2014-05-15 19:00

BREZ LUSTRACIJE KOMUNIZMA V SLOVENIJI NE BO NAPREDKA.
Tatjana

#343 Bravo!!! 342

2014-05-21 08:06

Točno tako je!!!! Zakaj pa Janša ne podre tega ZAKONA????


Kaj je problem, ste ga vprašali????

Gost

#344

2014-06-05 06:17

Čas je , da se Slovenci zbudite.TrenerKjarji vam odlocajo kdo bo precednik.Milanu kucanu in bucarju zahtevAM DA SE JIMA SODI ZA VSE ZLOCINE IN POBOJE.ZA SEZIGALNICO LJUDI NA PRIMORSKEM DO LETA 91.ZA IZIVLJANJE KRIMINALISTOV NAD JONOM PODTIKANJE Z LAZNIMI PRICAMI IN GROZNJE KRIMINALISTOV S SMRTJO.MILAN BUCAR NAJEBALA STA GONIL VAJU BOM DO SMRTNO. JON ZYVIKULL

IN DA MI NA ULICE TAKOJ POSLJETE POLICAJE CE NE JIH BOM ZA NOGE VELEKL VEN.


Gost

#345

2014-06-06 20:01

Dovolj je. Banda komunajzerska naj spoka!

Gost

#346

2014-06-11 16:58

Take in podobne poteze so nujno potrebne da rešimo mojo in našo državo pred popolnim uničen jem udbomafije ki v popolnosti obvladuje tretjo vejo oblasti - dodstvo. Pred udbomafijo pod vodstvom golazni ki je pokrala mojo državo in me oropala normalnega in poštenega življenje.....

Gost

#347

2014-06-15 21:25

BOG DAJ... PRAVICO=RESNICO=BLAGOSTANJE=DOBRO NAD zlom,ki lahko traja leta,A NE ZA VEČNO! UPAM IN VERJAMEM, DA MOJE STRINJANJE IN PODPIS TE PETICIJE,PRIPOMOREJO BOLŠEM JUTRI NAŠEM ŽE TAKO OBUBOŽENEM NARODU! TO SEM JAZ
Igor

#348

2014-08-07 09:31

Vprašanje pod točko 1. Zakaj samo tisti od junija 1988 dalje? Zakaj ne vsi od leta 1945 dalje?

OPS

#349 Gospod Igor

2014-08-12 09:08

Gre za ljudi, ki so imeli položaje pred t.i. slovensko pomladjo leta 1988 in so jih obdržali ali, kot člani udbe, KOS in partije jih pridobili nove tudi po tem času. Do slovenske pomladi so iz teh organizacij izstopili že vsi pošteni pripadniki ZKS, ki so jih v večini imeli samo za plačevanje članarine. Ali pa takoj po tem, ko se je zgodila Roška. 



Gost

#350

2014-08-15 07:29

vrnite vse nazaj da bomo vsaj malu lahko dostojno in pravično zaživeli
oni in njih sorodne duše naj na hladnem občutijo kako je zdaj nam.



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...