Proti dokapitalizaciji NLB

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Proti dokapitalizaciji NLB.

RS

#1

2012-12-06 14:33

Za nas gre
Mi smo Slovenija!
Odziv

#2

2012-12-11 02:20

Nujno!!! NLB=JAMA BREZ DNA!
Poleg tega naj kazensko odgovarjajo vsi nadzorniki banke, ter podpisniki izdanih kreditov na škodo banke oz. države oz. davkoplačevalcev!
Šušteršič naj prvi denar išče pri nadzornikih, ki so Kramarju spisali "nagrado za uspešnost"!

Hope

#3

2012-12-21 19:08

Dovolj nam je dokapitalizacij NLB iz davkoplačevalskega denarja, ker se vseskozi, dolga desetletja, posredno s krediti brez jamstev ali nezadostnimi jamstvi financirajo projekti, ki omogočajo le peščici priviligirancev osebne koristi. Vsi odgovorni za odobritev kreditov tajkunom, ki jih ne bodo nikoli vrnili, morajo kazensko odgovarjati za svoja dejanja.
Upajoča na miren izhod

#4 PROTI DOKAPITALIZACIJI BANK

2012-12-26 14:34

kontinuirna dokapitalizacija bank je kontinuirna kraja našega premoženja,
je jemanje iz ust naših šolarjev, naših delavcev, naših brezpravnih državljanov in razporejanje tistim, ki so si že odtujili denar, ki jim ne pripada,
je brez človeškega sramu in brez sankcij odvzemanje osnovnih človeških, socialnih, delavskih, izobrazbenih, pravnih, ustavnih, .... pravic.

Gost

#5

2013-02-25 09:18

Banka, ki prideluje izgube naj gre v stečaj! Sicer naj država raje dokapitalizira svoje državljane, predvsem tiste, ki nas stigmatizira z dolgotrajno brezposelnostjo, da ne moremo najti zaposlitve, kljub temu, da pišemo na stotine prošenj. Medtem, ko moramo taki preživeti z 260 eur na mesec, si bančniki iz dokapitalizacije kupujejo najdražje avtomobile. Svinjarija!!!
Primorec

#6 NLB - grob Slovenije

2013-02-26 17:16

Res je že skrajni čas, da se NLB zaključi in gre na odpad zgodovine. Še prej pa polovi tičke, kateri so delili kredite naokrog. Dejstvo pa je, da se guverner narodne banke Slovenije ne čuti odgovornega za stanje v NLB-ju. Le zakaj že imamo Narodno Banko Slovenije?

slovenec

#7 Manipulacije in zastraševanje

2013-03-05 11:43

Ali res ni drugih bank, ki bi kreditirale slovensko gospodarstvo?
Kaj pa je NLB naredila za slovensko gospodarstvo? Ta skrb nas plačnike davkov v RS namreč zelo drago stane in takšnega 'nacionalnega interesa' ne potrebujemo.
Potrebujemo pa tak nacionalni interes, ki bo dolgove izterjal od dolžnikov.

Gost

#8 Re: Sberbank Krediti

2013-03-15 16:10

 potem pa reklama za eno banko, tale stran me tezko preprica ce ste enaki kapitalisti proti katerim se mi borimo vi pa jih podpirate samo zato ker placajo


Gost

#9

2013-05-08 15:12

Stečaj

Gost

#10

2013-05-15 06:43

Nikakor ne morem razumeti, da za to nihče ne odgovarja. Jaz sem vzela kredit, težko ga odplačujem, toda še na misel mi ne pride, da bi ga kdo drug vrnil. Vsi tisti, ki so vodili NLB in ostali odgovorni pa namesto, da bi odgovarjali za storjene napake, so dobili še nagrade.

Gost

#11

2013-06-11 12:23

Ta banka ni vredna niti enega 1 centa vec

Gost

#12

2013-06-12 07:38

BANDA POKVARJENA VSE SO NAM POKRADL PA OBDAVČIL DEJMO JIH PRED ZID TK KO JE DELAL HITLER .... ON JE VEDEL KOGA JE TREBA

Gost

#13 NLB

2013-06-12 07:41

LOPOVI NAS BI ODRL ZA 10 CENTOV POGAČARJA,JANKOVIČA IN OSTALE SMRDLJIVCE BI PA ŠE KR FINANCIRAL SAME SPOSOBNE LOPOVE IMAMO V VLADI. MALI NAROD ZBUDI SE IN POBERITE VES DENAR IZ SLOVENSKIH BANK PA DOMOV V NOGAVICO Z NJIM AL PA V AVSTRIJO.

Gost

#14

2013-06-13 06:18

To luknjo brez dna je potrebno prodati,pa če tudi za 1 EUR.

Gost

#15

2013-06-13 09:26

SUPER,ZADNJI ČAS DA ŽE ENKRAT NEHAJO VOLUHARJI POBIRATI NAŠ DAVKOPLAČEVALSKI DENAR.POBEREJO NAJ LOPOVIM KOT SO ZIDAR,TOVŠAK,BAVČAR,ŠROT,ČRNIGOJ,JANŠA,JANKOVIČ IN OSTALA KOMPANIJA,KI SO LETA KRADLI IN POBIRALI DENAR.POBRATI JIM VSE ZA 20 LET NAZAJ IN NJIHOVIM ŽLAHTAM PA BO DOVOLJ ZA VSE KREDITE,KI JIH IMAMO.

Gost

#16

2013-06-14 08:15

Dokapitalizacija NLB je podpora legalni kraji avtohtonega slovenskega naroda.
pengi
Gost

#17

2013-06-15 15:12

Prvo je potrebno razkritje potrošnikov denarja v NLB, ki jih narod kreditira ... potem pa naj se narod sam odloči KO NE SKRITE NAPAKE do ljudi, ki zmotno rešujejo banko, v principu rešujejo INTERES ELITE katere namen je bila ta BANKA ni bo tudi v bodoče, če temu ne naredijo ljudje konec. VSA MOČ JE V ROKAH LJUDI, SAMO ZAVEDATI SE MORAJO TEGA. ZAKAJ NI OBJAVLJEN SRAMTILNI STEBER  SLABIH KREDITOV ?  ZAKAJ NI SRAMOTILNEGA STEBRA JAVNIH , DRZAVNIH ..USTANOV KI SE FINANCIRAJU IZ TEGA.in si delijo plače iz kreditov ..NAJ VIDIJO LJUDJE...IN NAJ SODIJO LJUDJE. IN NAJ JAVNO POKAZEJO plemenitenje DENARJA LJUBI SKOZI NLB IN DELITEV DOBIČKA.


Gost

#18

2013-09-19 17:51

Davkoplačevalci bomo dokapitalizirali banko, oni pa si še vedno izplačujejo bajne plače. Od kje jim denar?
Robertos

#19

2013-09-25 10:53

Upam do bodo imeli pravi ljudje posluha za to peticijo


Gost

#20

2013-10-23 09:30

Nimam kaj dodati k temu kar piše v peticiji, se z vsem strinjam, dejstvo je da je bila in je še NLB predvsem "odlagališče" odsluženih razno raznih kadrov leve politične opcije, ki so se v to banko umikali na dobro plačana vodilna mesta.
Ob preiskavi zdajšnjega predsednika uprave Medje, se je padla maska tudi Arharju, namreč brez dvoma spada med t.i. "strice", tega ne more več skrivati.
Vladislav Stres
Gost

#21 NUJNOST STROKOVNE SANACIJE IN PREVERBE MALOMARNIH IN KAZNIVIH DEJANJ

2013-10-27 21:55

Nujna je sanacija pred kakršnimi kolimi dokapitalizacijami.
Ugotovi se malomarnosti, klientelizme in pobere denar tajkunskega izvora (nepokrti krediti s katerimi so se kupovala podjetja in po nakupu so se ta podjetja pravloma izčrpavala)...

 

 


Gost

#22

2013-11-07 09:24

gdo je pokradel banke,naj vrne.odgovarjajo pa naj tudi tisti,ki so kredite dajali.tudi cerkev naj vrne pokradeno.spet pa je tu največ kriva politika.preg njih se dogajajo vse svinjarije v tej deželi,ki je bila zgodba o uspeho.

Gost

#23

2013-11-19 13:04

Vse tuje banke v Sloveniji poslujejo POZITIVNO!

Gost

#24

2013-11-21 11:31

Barabe ki so kradle, naj vrnejo in ne bo treba nič dokapitalizirati.

Gost

#25

2013-11-21 14:10

Sama sem sicer upokojenka, pa me zelo zelo jezi kako moja dva sinova, po izobrazbi gradb. ing. sedaj oba brez zaposlitve, ker vemo kako je z gradbeništvom, skrbi me zdravstvo ob tem če bo naša vlada tako velikodušno dajala oz. si izposojala denar za banke, zato se strinjam z razmišlanjem z opisnem v peticiji.