PROTI novim mestnim radarjem v Mariboru

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije PROTI novim mestnim radarjem v Mariboru.

rudi

#451 Re: Re: mafija na kvadrat

2012-11-16 11:31

#450: prvi - Re: mafija na kvadrat

Dejmo se organizirat in preprečit Kanglerju izvolitev in imuniteto. Da vidmo, kdo bo pod budnim očesom javnosti dvignu roko za Kanglerja.

 

 

 

miš

#452 Re: Re: Re: mafija na kvadrat

2012-11-16 12:35

#451: rudi - Re: Re: mafija na kvadrat

Nimamo šans proti mafiji. si je organiziral tajno glasovanje, tako da sebo miši lahko skrile.


Gost

#453

2012-11-18 17:04

Takšni radarji kot so sedaj so namenjeni izključno polnjenju žepa privatne firme Iskra ter posledično Kanglerjevega žepa, proračun mariborske občine je tako ali tako spraznil.
Vasakhan

#454 Re: kamere

2012-11-18 17:27

#3: markospil -

Saj so že v stanovanjih, na laptopih, GSM-ih, PS3, gamebox, Wii... Za to je zelo dobro poskrbljeno. Zato pa Franc te gleda ;)


Gost

#455

2012-11-18 21:52

Podpisujem, sem odločno proti radarjem, ker so na nepravem mestu!
Prundorfer

#456

2012-11-24 23:41

30000 kršitev na mesec na 30 radarjih v 24 urah.
to je 30000 / 30 / 30 / 24 = 1.38
Pa to je 1 pa pol prekrškarja na uro. Pri prometu na ptujski 1000 vozil na uro.
Pa saj to je skoraj tak kot nic, 1,5 promil. Mi smo zelo vzorni vozniki.
Hočejo nas pa oglobit za prekrške in s tem plačevat kanglerjeve denarne mahinacije.
Banda ena lopofska dupleška. Radarje bek ftrgat, kanglera skinit, gotof je.

ps

pa še onega svetovalca Peče-nega naj si vzame sabo.


Gost

#457

2012-11-25 15:58

Kaj pa to ko sem šel včeraj na pijačo slučajno ču daje Jankovič zelo zelo povezan z Šaričem iz Črne Gore (mafija drogre ) pa sem začel malo študirat ja od kod Jankoviču tolk denarja pa Jureku in takšne nepremičnine kaj pravi se mi meša ne ali sem dobro ču !!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????

Gost

#458

2012-11-25 16:10

Ste vidli koga si je Kangla poklico da ga pridejo rešit potem ko so ga izvolili za svetega (kriminalce 1 klase ) ste vedli da je bolše da sem tiho ker imam družino

Gost

#459 Re:

2012-11-27 03:00


Gost

#460

2012-12-05 01:39

Joj kaj delamo z našimi policisti kaj nam je samo ne njih one lopove je treba dajmo se malo streznit ljudje ne naših policajev oni so tam ker jim je služba je pač kakšna je ni mi vseeno za njih oni so našiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


joca

#461

2012-12-06 01:32

Verjetno je gospod župan Kangler mariborski imel preganjavico ali pa se mu je malo pamet skisala, ko je podpisal pogodb.....no se pa le vidi, da naši gospodarstveniki znajo bolje služiti kot kitajski, Slovenci radi kupujemo kitajsko robo, ker je poceni, ampak g. župan Kangler pa je dal dobro zaslužiti svojemu sodržavljanu, on se nič ne razprodaja tako kot Kitajci(ko bo tej množici prekipelo zaradi izkoriščanja, takrat se bo svet imel česa bati). Ali so sploh kje meje človeškega pohlepa,kje bodo bogatini uživali, ko bo zemlja uničena.....življenje na drugih planetih je še znanstvena fantastika.... življenje na Zemlji je za nas Zemljane edino možno, pa še to je minljivo.
Jon trinajstica

#462 Zacetek rusenja redarjev

2013-01-16 20:44

Mestne redarje bomo zakonsko prepovedali saj niso potrebni v tej recesiji.
Jon trinajstica-google.com

#463 Re: Re: Re: Re: mafija na kvadrat

2013-01-16 20:53

#452: miš - Re: Re: Re: mafija na kvadrat

Res je mafijo so, ampak ŠANS mamo pa zelo veliko.Marsikatera zgresena institucija bo padla in zgorela do pepela.Unicili bomo vse redarje teroristično organizacijo tajno sluzbo sovo ,potem še vse svetnike in če potreba bomo Barbarsko državo Slovenijo zravnali z zemljo.Kajti bolje je , da se jo zravna z zemljo , kot pa da se to kontracijsko taborišče še nadaljuje.Seveda ne bomo pozabili še na polisjko konjenico, ki jo je poslal Kangler osebno z narocilom , da naj to sodrgo mariborsko pomendarjo, če bo treba.Morda pa čas , da se maribor otcepi iz srbske slovenije in se priključi avstriji.Pa nikar mi ne pozabite zbezat iz misjih lukenj te bosance in srbe iz samskih domov saj vsi ti delajo za policjo.Zakaj pa mislite , da se sprehajo po vašem svetem mestu?Če ne boste vi njih bodo ravno oni vas , kot podprniki vlade.Vstanite in dvignite stisnjeno pest.


Gost

#464

2013-02-11 20:37

dol s tem vsem LOPOVI- kradite koga drugega

Gost

#465

2013-02-25 10:00

Sramota je to, da se tako velike investicije dajejo v tak namen, medtem ko se za pridobivanje novih delovnih mest ne naredi nič.

Gost

#466

2013-03-14 11:49

Dragi moji, to so samo inkasanti za polnjenje občinskih proračunov in nič drugega. TAKOJ vse v vseh občinah ukiniti in tale denar, kateri je namenjen njihovim OD nameniti v razvoj gospodarstva! Mb. radarje pa vse takoj odstraniti, ali pa jih spremeniti v ptičje krmilnice, vse stroške kateri so do danes s tem nastali pa naj povrnejo vsi tisti, kateri so za to bedarijo glasovali.

Gost

#467 Re:

2013-06-08 10:58

#4: -

se v popolnosti strinjam

Boris Odreitz

#468

2013-07-01 21:57

takoj je treba reagirati in vso drhal razpustiti naj delajo kaj koristnega ne pa že tako revnega prebivalstva terorizirat. To ni nič drugega kot sam teror !
franc kangler - Janša

#469 Re:

2013-07-01 22:00

#466: -

tako je  ! še moj podpis , in namesto da uničujejo kupno moč prebivalstva in plačujemo redarje in neke parkirnine za prazen nič, tile               popolnoma nič ne  ustvarjajo, nič ne proizvajajo samo plače vlečejo,nekim pa še to zadnjo kinto ki jo imajo ven spulijo. tudi jaz sem bil žrtev tega sranja . Če ne bodo nehali s tem se bomo morali upreti , je že zadnji čas da mafijo  potolčemo, da se je rešimo za vse večne čase drugače ne bo nikoli ne miru ne blagostanja !

Bandit

#470 Re: Re:

2013-10-21 21:42

#428: - Re:

In takrat nebo rešitve !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gost

#471

2013-10-24 08:36

Mislim da imamo v tej državi že preveč radarjev. Država bi jih postavljala na vsakem koraku, ter z ljudi spovlekla,še tisti denar katerega potrebuje za osnovno preživetje.
OPS

#472 SPOŠTOVANI

2014-01-04 14:57

Z nobeno peticijo ne boste ničesar UREDILI. Škoda ene črke odtipkati.

halooooooooooo, poglejte koliko peticij je tukaj nanizacih, ena imna celo preko 29 tisoč podpisov podpore pa si lahko z njo nekaj obrišete.

Peticija, ki zadaj nima zakona, da se gre potev v parlamentarno proceduro -obravnavo in glasovanje je nična in taka peticije, ki ima zadaj Zakon OPS je edino ta, ki jo najdete v povezavi. Ta zakon pa odpravlja vzroke, ki so povzročili nešteto negativnih posledic, tudi bančno luknjo. In res bi bilo dobro, ko bi kaj prebrali in premislili preden kar nekaj podpišete.

Edino s podporo temu zakonu, boste sigurni, da se bo nekaj zgodilo. Vse ostalo je ubadanje s posledicami, ko to lahko počnete še naslednjih 20 let, ker bodo vzroki ostali nedotaknjeni, ki negativne posledice povzročajo. Ne razmete? Berite www.gibanje-ops.com

Peticija za Zakon OPS je pa tukaj:

http://www.pravapeticija.com/sprejem_zakona_ops_-_zakon_za_odpravo_vseh_privilegijev_v_rs

Gost

#473

2014-12-01 15:09

Denar naj raje porabijo tam kjer je bolj potreben...pa naj občina piše kazni najbolj premožnim ne pa običajnem narodu...aja ne navadne ljudi je lažje lupit ker ne poznajo lukenj v zakonu za raznorazne pritožbe !!