PROTI novim mestnim radarjem v Mariboru
Stopite v stik z avtorjem peticije
Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije PROTI novim mestnim radarjem v Mariboru.
|
Gost |
#12012-10-18 13:06Na naslednjih volitvah za zupana Maribor bo zmagal tisti kandidat, ki bo obljubljal, da to sranje odstrani ... |
|
| |
|
baucek |
#22012-10-18 13:15pa bo zopet en lokalni referendum več :) |
|
| |
|
markospil |
#32012-10-18 13:27naslednji korak so pa kamere v stanovanjih...se v hladilnik bodo gledali kaj je notri.. |
|
| |
|
Gost |
#42012-10-18 13:32Idioti pa vozijo mimo kamer kot da jih ni... 5000 posnetkov v dveh dneh, mislim, koliko tup moraš bit da se mimo javno naznanjenega radarja pelješ pri rdeči luči!?!?! Tako jih samo vzpodbujate, da jih postavijo še več!!! Pozivam mariborčane, da se vozijo mimo radarjev ne kot posrani, ampak kot da pravkar serjejo!!!! Naj se ti radarji NIKOLI ne amortizirajo, investicijska vrednost se NE SME povrniti. |
|
| |
|
Gost |
#52012-10-18 13:35eno so zakoni in pravila, ki se jih moramo držati, to je pa že policijska država! |
|
| |
|
KANGLICA |
#6 PETICIJA2012-10-18 13:37lp.....mislim da je ta PETICIJA ZELO PAMETNO DEJANJE + PREDLAGAM ZA PETICIJO ODSTRANITEV KANGLERJA !!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#72012-10-18 13:47ni kaj komentirat....tak je v naši Sloveniji...ko več ni izhoda je treba po revnih udarit in to po vseh možnih smernicah.....aja?! pa ko bi vsaj javni organ kot je policija to investirala, je pa f..... mestno redarstvo odgovorno za to....Kje te živimo mi???? v demokratični državi ali v štali?? Mislim da še živalim v štali in azilu gre lepše kot pa LJUDEM..... |
|
| |
|
Viola do groba |
#92012-10-18 13:49sedaj je potrebno v MB odpustiti 30% policajev ker jih ne potrebujemo več. Pa Kanglerja tudi ne potrebujemo! |
|
| |
|
Gost |
#102012-10-18 13:52Lopovi |
|
| |
|
Gost |
#112012-10-18 13:58Dokler bomo tiho nam bodo srali po glavi.. Treba malo kontra nagajat.. če bi to postavili v bosni, srbiji naslednji dan ne bi več stal niti eden.. |
|
| |
|
guano |
#122012-10-18 13:59Nisem samo za ukinitev-odstranitev teh radarjev, temveč da vsi ki so tej sramoti botrovali takoj nepreklicno odstopijo. |
|
| |
|
jay886 |
#13 radarček2012-10-18 13:59Čas je, da stopimo skupaj.... |
|
| |
|
Gost |
#152012-10-18 14:01Pa še to, namenjeni so bili kot varovanje za otroke, stojijo pa na vseh mestnih vpadnicah in nakupovalnih centrih, kjer je največji pretok vozil, pred šolami ali vrtci pa jih ni.. |
|
| |
|
VRNI SE V DUPLEK !!! |
#16 Kangler kot posledica...2012-10-18 14:02Zmotno bi bilo misliti, da je DUPLEŠKI MAFIJOZO vzrok vsega, kar se dogaja !!! DUPLEŠKI MAFIJOZO je POSLEDICA !!!!! Je posledica MB oportunizma, MB napuha, MB pogoltnosti, MB nesolidarnosti in vsega, kar še gre v paketu! Kakor so potem posledica vsega (ne)naštetega te mahinacije, klientelizem in koruptivnost, ki se dogajajo v Mariboru. VSAK IMA SVOJE IME IN PRIIMEK in VSI VEMO, ZA KOGA GRE !!!!!!! Dovolj dolgo smo bili tiho, TEGA pa NE BOMO POGOLTNILI !!!!!! Obstajajo LJUDJE, ki iz odnosov, stvari, situacij POTEGNEJO NAJBOLJŠE ! KANGLER- ta agresivni provincialec + njegova klika- POTEGNE iz istega NAJSLABŠE !!!!! Ne pozabite, kaj so na polovici njegovega mandata povedali nekateri najvidnejši Mariborčani: "ZAVOZIL JE MESTO!" in "SMO PRED MORALNIM in FINANČNIM ZLOMOM!" Pameten človek ukrepa !!! Ukrepajmo!!! |
|
| |
|
coyote |
#17 Posel za lasten zep2012-10-18 14:05Hja, ocitno sta Kangla in direktor Iskre dobra prijatelja, ce se nista pa bosta postala, ker to zagotovo ne bo projekt brez "nagrad" Kanglerju... |
|
| |
|
kanglica |
#18 Re: Posel za lasten zep2012-10-18 14:09#17: coyote - Posel za lasten zep pa je že obcina zasluzila 440000 eur....... prasci umazani.... |
|
| |
|
Gost |
#192012-10-18 14:10Potrebno bi bilo preveriti in ugotoviti koliko so v resnici vredni ti radarji. Težko se sprijaznim da je vrednost posameznega radarja ocenjena na 175.000€. Kdo ima čas naj malo povrta.. |
|
| |
|
nevednež |
#202012-10-18 14:15Nisem pravnik ampak me zanima in seveda pozivam na odgovor nekoga, ki se spozna na to tematiko, kako je s pravno osnovo za takšno početje? Kako lahko privatno podjetje nadzira promet? Kaj bo naslednji korak???? |
|
| |
|
Čimo |
#212012-10-18 14:35Varnost v prometu se naj izboljšuje tam kjer je res potrebna, ne pa v centru Maribora, ko je na letni ravni 5 smrtnih primerov, enega je kap od vročine, pa 4 so s peciklom brez čelade padli !!! Kangler magarac baci mu banane !!! |
|
| |
|
LOPOVI |
#22 LOPOVI2012-10-18 14:38Jebite se!!!! |
|
| |
|
sime |
#23 izkoriščevalci2012-10-18 15:06drugače več nemorete krasti delavskemu narodu!!! |
|
| |
|
Gost |
#242012-10-18 15:10popolna bedarija tile radarji bolse bi blo ce bi bili v okolilci sol... |
|
| |
|
Gost |
#252012-10-18 15:12zanima me zakaj radarjev ni v bližini šol in vrtcev, kje naj bi se po logiki umirjal promet !? |
|
| |
|
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.