PETICIJA za DOSLEDNO SPOŠTOVANJE 7. ČLENA USTAVE REPUBLIKE SLOVENIJE

PETICIJA za DOSLEDNO SPOŠTOVANJE 7. ČLENA USTAVE REPUBLIKE SLOVENIJE / Obvestila / DRUGI DAN / Komentarji


Gost

#1

2022-05-24 13:21

Bravo, moramo naprej, ni druge... lp Nelli

Gost

#2

2022-05-24 13:34

Spoštovana Gospa Zorc Rupnik Sam sem bil doma v Tolminski vasici vzgojen sicer krščansko povsem brez klerikalnih nazorov in lahko rečem da so bili v družini starega očeta takrat ( rojen sem 1950 ) zelo zdravi pogledi na vse tako na vero kot na Komunizem stari oče je pri njem sem živel od 4 leta dalje brez staršev vedno govoril da so pravila obojih dobra težave pa nastanejo pri izvedbah in izvajalcih. Če bi se Cerjev - Kler - RKC držali resnično 10 Božjih zapovedi bi bilo idealno a žal so na to pozabili . Sit sem propagande kako je bila vera zatirana kako nisi če nisi bil komunist imel pravic. toliko laži današnih potomcev naci-klero-fašizma kot jih poslušam sedaj je ob vsej toletanci drugačnega mišlenja preveč . Sem za pošteno popolno enakopravnost -- torej Cerkev -RKC naj enako kot vsaka ustanova in njeni zaposleni isto plačuje od davkov do vseh dajatev naj pošteno prijavijo darila kot jih moram jaz in ja pokojnine in prejemki od države naj bojo sorazmeni vplačanim sredstvom za pokojninsko in tudi zdravstveno zavarovanje. Pač izenačitev in popolna svoboda kot je bilo do smrti Maršala Tita ko so imeli vsega več kot dovolj a so vedeli kje so meje. Hvala S Spoštovanjem Hinko Murovec
Tjaša Zorc Rupnik

Avtor te peticije

#3

2022-05-24 14:37

#2: -  

Spoštovani gospod Muratovec! Bolj se ne bi mogla strinjati z vami. Lahko se le nadejava, da bomo naposled uredili razmerja RKC - država in da bomo živeli v slogi, spoštovanju in sožitju. To so najvišje vrednote, s katerimi je vse, kar še sledi, otročje preprosto. Želim Vam vse dobro, Tjaša Zorc Rupnik

Tjaša Zorc Rupnik

Avtor te peticije

#4 Re:

2022-05-24 14:37

#1: -  

❤ Res je!


Gost

#5 Re: podpisal sem pod št. 2057 iin me ni v statistiki za Šentjur.

2022-05-27 09:04

#1: -  

 




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...