Za odpravo prispevkov, davkov in solidarnostno pomoč države s.p.jem in malim d.o.o.jem v času prepovedi poslovanja

Za odpravo prispevkov, davkov in solidarnostno pomoč države s.p.jem in malim d.o.o.jem v času prepovedi poslovanja / Obvestila / Navodila k uporabi zakona in predlogi za izboljšave / Komentarji


Gost

#1

2020-04-16 07:37

Je v teh dolocilih tudi sprememba zakona glede odloga plačila kreditnih obveznosti? Lp

Gost

#2

2020-04-16 08:33

Mene pa zanima ali bo kaj z likvidnostnimi sredstvi Pri meni pozimi - torej do maja delajo studentje, v sezoni pa zaposljujem. Od kje vzeti denar za njihovo poplacilo , ce smo zaprti

Gost

#3

2020-04-16 08:46

Hvala,ker se trudite za nas. Spoštovanje.

Gost

#4

2020-04-16 09:11

Hvala za ves trud! Respect.

 

Mene zanima kako je z obračunavanjem teh pogojev pri mladih podjetnikih, ki nimamo poslovanja v lanskem letu oz. je poslovanje samo v drugi polovici leta, pa še to z zelo nizkim dobičkom? 

 

Kako je z najemninami?

Nas so ravno izselili iz posl. prostora, ker naš najemodajalec ni želel slišat o spuščanju najemnin oz. o nekem internem dogovoru. Ja, obstajajo tudi taki ljudje, ki v težkih časih ne želijo oz. ne morejo pomagati. 

 

Hvala! 


Gost

#5

2020-04-16 09:15

Pozdravljeni. Konkretno moja situacija.Moj S.P. bazira na sezonskem delu,ker si kariero počasi gradim oz. je do kar precejšne spremembe prišlo ravno letos. Delam v smučariji kot učitelj smučanja. Vsa ta leta poznanstev in pridnega dela, so se mi obrestovala ravno letos in prihodek je seveda dosti večji od lanskega leta,kar pomeni ,da je nesmiselno uveljavljati pomoč iz strani paketa ki ga je sestavila vlada. Meni osebno bi bilo dosti ,če bi mi že samo prispevke odpisali,s tem bi nekako prebrodil ta mrtvi čas čez poletje,ko se ukvarjam z vodništvom gorskih kolesarjev ,ki pa bazira večinoma na tujcih,teh pa letos ne bo. Tukaj je Vlada nekako spregledala in upam da to ugotovijo in nam stopijo naproti. To je zgolj moj primer ,ki pa mislim, da se mu najde še veliko podobnih. Hvala ker se borite,borimo se še naprej ;) Lp Aljoša

Gost

#6

2020-04-16 11:18

Pozdravljeni! Podjetnica sem natanko dve leti. Opravljam trenerske, masažne in izobraževalne storitve, pri čemer sem zaradi dela na kakovosti svojih storitev iz meseca v mesec finančno vedno bolj uspešna. V času epidemije ne smem delati, tudi naš družinski fitnes, registriran kot d. o. o., ki sicer nima zaposlenih, ne sme obratovati. Ker smo vsi skupaj vedno bolj uspešni in ker se bo pri delitvi oziroma vračanju sredstev delalo primerjave z lanskim letom, kljub vsem prepovedim opravljanja dela najverjetneje ne bom med tistimi, ki bodo do plačila temeljnega dohodka upravičeni. Kako lahko kdo poskrbi, da se ti členi izbrišejo, saj kljub svoji uspešnosti lani in na začetku leta mnogi ob ponovnem zagonu poslovanja morda ne bodo zmogli vračati prejetih dohodkov. Hvala, ker pomagate.

Gost

#7

2020-04-16 12:43

Pozdravljeni, upam, da nam vsem uspe in da bojo upoštevali predloge. Hvala za vašo angažiranost! Lp, Sandra



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...