Peticija proti interventnemu zakonu o odvzemu 200 medvedov in 11 volkov, sprejetemu 20.junija 2019

Peticija proti interventnemu zakonu o odvzemu 200 medvedov in 11 volkov, sprejetemu 20.junija 2019 / Obvestila / Peticija proti interventnemu zakonu o odvzemu 200 medvedov in 11 volkov, sprejetemu 20.junija 2019 / Komentarji


Gost

#26

2019-08-16 18:38

1. Določiti natančno pogoje za živinorejo!

2. Zanemarjanje živine je nedopustno in sem sodi tudi ustrezna zaščita!

3. Nadzor ustrezne zaščite in kontrola vzroka za pogin živali!

4. Z odnosom do živih bitij v divjini se odraža tudi odnos do življenja nasploh!

5. Človek, ki zapusti svojo živino nezaščiteno, ne razume živali. Ne domačih, ne divjih! 

Ravno danes sem govorila z avstrijskim turistom, ki se ukvarja tudi z ovčerejo. Če jim volk upleni žival ne dobijo nobene odškodnine od države. Sami morajo poskrbeti za zaščito svoje živine.

Hvala, ker me obveščate in srečno naprej!

Petra

#27

2019-08-16 19:54

Spet se odločajo ljudje na pozicijah ki nimajo pojma. A je kdo vprašal nas ljudi, kaj želimo. Kmetom bi pa tudi že zdavnaj morali pristrižt peruti, ne more bit kar vsak ki ima v lasti več zemlje kar kmet. Kmet danes je človek ki ima očitno preveč časa da si lahko vzame prost dan in protestira. Golazen.

Najprej se širimo na območje gozda,v teritorij ki ni naš in potem še pričakujemo da se boda vsa živa bitja izselila zaradi nas. Če ne znajo sobivati s prebivalci gozda naj se preselijo v mesto ali še najbolje na pokopališče tam jih nihče ne bo motil saj so že vsi pod rušo.


Gost

#28 Re: Re:

2019-08-17 04:10

#21: kali - Re:  

Ne more, ker se ga boji!


Gost

#29 Re:

2020-02-26 15:40

#5: -  

Volk je od nekdaj ogrozal....rdeco kapico,seveda. Pa razlozi o dokazanem napadu volka. Ne mores,ker ga ni bilo! In v vednost:s strahovi se ukvarjajo psihoterapevti!


Gost

#30 Re:

2020-02-26 15:42

#26: -  

Saj je doloceno,kaj mora imeri "rejec". Ampak ocitno so zal nepismeni. 




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...